Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Firbčnost sosedov

Firbčnost sosedov

Tudi jaz imam taksne sosede, vse zelijo vedeti in vse komentirajo. Jaz, jih ze lep cas samo pozdravim, ce se ze s kom zapletem v pogovor je to o bolj splosnih temah, nikol o osebnih stvareh. Takoj, ko zacnejo vrtat, zamenjam temo, ali pa jih na lep nacin odslovim. Pred kakimi bolj vsiljivimi si dam gor tudi slusalke in fajn naglas muziko, ko grem mimo.

povem, da moj odgovor na posamezno vprašanje 100€, ki se jih plača v naprej.
Odgovor ni zagotovljen ali pa točen.

Kot, da bi opisovala mojo tasco haha. Zadnjic sem kupila darilo za moza in ko sem nesla skatlo v hiso in je vprasala kaj imam sem ji odgovorila, da ji ne morem povedat ker je presenecenje za rojsti dan. In kaj je ona naredila? Naslednji dan je vprasala sina, kaj sem kupila vceraj, da je videla, da sem eno veliko skatlo v hiso nesla. Seveda ne rabim razlagat, da je pokvarila presenecenje, ki sem ga kar nekaj casa nacrtovala in hranila denar za to darilo.
[/quote]

to je zato, ker nimate nobene pameti, ves kapital je med nogami (da ste ujele dedca z mansardo, sicer bi bile pod smreko), potem se pa ne znate it.
Ko te tašča vpraša, kaj imaš v škatli, poveš, da xxl vibrator, ker ima njen sin premajhnega, pa še nobene kondicije, ti pa si navajena na ornk batino od prejšnjih 47 tih ljubimcev.
Ponudiš ji še, da ji zrihtaš še zanjo enega, sedaj imajo že take, da tudi pajčevino omete, za polovično ceno.

New Report

Close