Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu fisting

fisting

Lubrikant, sproščenost, želja in 2 prava partnerja, pa je fisting lahko pravi užitek. Avtor teme in njeova po ca.2 letih verjetno vesta…

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Očitno se vsi tukaj bolj slabo seksate.

Cudno, da se glave noter ne tiscite!!!

Kdor to dovoli ali počne nima nobenega spoštovanja ne do sebe ne do partnerja. Zame je to pokvarjen osebek na nizki duševni stopnji razvoja.

Tisti bedak, ki enači porod s tem nagravžnim početjem, je pa itak zaostal primitivec.


retard. V Slo jih je OGROMNO. Pomanjkanje mesanja genskega materiala pa je vedno vec butalcev.

Kaj je to?

Živijo, tole sem že pred časom napisal za en seksi blog: https://blog69.si/sex/pest-na-test/

Ni za silit, odtlej mi je to uspelo le še z eno. Tale zapis je komentirala, beseda je dala besedo … in je res teklo, ko ji je prihajalo 😛 Ane Palči? 😉

No, pri nama je šlo takole…

Imava dolgo predigro, ki lahko ali pa tudi ne preraste v penetracijo, vaginalno ali analno, včasih paše samo se zlizat, včasih zdrkat skupaj, včasih klasičen seks, včasih jo fukam v usta med dvojnim rajcanjem z dildi, ipd. ipd., kakor nama paše. Point je, da dobra predigra PRIPRAVI žensko za naprej, kar je tako anala kot fisting. Kot že stokrat rečeno pa: LUBRIKANT, LUBRIKANT, LUBRIKANT. Ko ga daš zadosti, ga pa še malo raje dodaš :). Ni pravila katerega, vsaka ženska / par ima svojega, ki ga telo / sluznica / jezik tolerira. Pri nama je bil YES na oljni osnovi super na začetku, pa sva ga kasneje menjala za drugega na vodni osnovi; treba poeksperimentirat in ne dnarja šparat. MIdva sva jih ene 10 probala, preden sva zadela.

Prvi fisting je nastal, kot sem jo s prsti hkrati rajcal v obe luknji, pa naenkrat ni več toliko vzdihovala pri analnem, ampak bolj pri vaginalnem. Pa sem stopnjeval na štiri prste, ukrivljene navzgor proti G točki, primerno podmazane, z mojim jezikom na klitorisu. To jo je začelo super metat in je parkrat orenk pritisnila na mojo roko in krožila z boki; obrnil sem roko v “gosji kljun” dodal palec spodaj in POČASI pritisnil noter. Orenk jo je zvilo, zadržala je sapo, se odmaknila, ublažil sem pritisk, potem počasi spet pritisnil in tako naprej; prišlo ji je relativno hitro potem. Niti prvič niti drugič niti desetič nisva prišla do cele roke noter. Ene dvajsetič pa je bila totalno sproščena in takrat se je lahko reklo fist-fuck, ko začutiš ustje maternice na koncu z roko. Ni pa bil čisto fist, ker pol bi jo pa lahko resno raztegnil / poškodoval. Sem že omenil LUBRIKANT?

Ni pa sam po sebi fisting zadosti za multiorgazmiranje po mojih izkušnjah; jezik na klitorisu in kak extra prst za analno hkrati dela čudeže.

Aja, pa če bi prej njo vprašal, bi ziher rekla ne in še otalamila bi me. Čez rajc in počasno poskušanje, pa gre.

New Report

Close