Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Fly away

Fly away

…Jaz bi pa kar nekam odletel,poletel in se ne vrnil več…no,še sreča,da imam vas tu(in mulca,ki me podi z računalnika:-()..lepo je z vami,ampak imam še eno večjo ljubezen..
LP
SP

… tukaj vsi nekaj otožni, brez nobene prave volje … kot da bi mačko za rep pocukal cvilite …

Pa deeeeeeeeeeeejmo no … Mal življenja prosim … !!!!!!!!!!!!!!!!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sem našega Francija(mačka) za rep pocuknil,je tako siknil nazaj,da še žena,ko je najbolj slabe volje ne spusti takega glasu….
Če pa mački pihajo,pol je pa že nekaj na tem,da je današnji dan fuč.
Ma,zgleda da je sonček zatrokiru,potem gre pa vse navzdol.
Kaj pa motobike,ha?Te trga po sebi,a?Pa saj danes je prav toplo,obleči se v tist leder in šibanac do Benetk in nazaj,še je cajt..
A sem te zdražu,upam!
Lepa si
Sp

Ti … Sprevržči … a si dobil navdih pri Ostih, da povsod pišeš tisti “Lepa si” … :))))))))

Uh … a če si me razdražu … Uh … sej ne rabiš dosti … samo ko mi omeniš motorček, sem že pokonci … :))))))) …

Danes pa na žalost tudi če bi hotela ne bi mogla it nikamor … ker namreč miškota ni (DVA DNI GA NE BO … JST PA ČIIIIIIIIIISTO SAMAAAAAA!!!!) … klinc pa še delo … :(((((((( … jst pa nimam ne motorčka ne izpita … sem sam sovoznica … :(((( … tko da bo treba počakat boljše cajte …

Upam da bo ta vikend kej ratalo … Bi bil že cajt!!!!!!!!! :))))))))

A da sončka ni? Da je zatrokiru? A ti na našga SončKa misliš? Jah … hm … bo že boljše … Kot sem napisala … po vsaki nevihti posije sonček … :)))))) ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kje se pa podi ta tvoj Miško,grdavš,grdi,da pusti rožo veneti?
Mu že damo vetra,sam da se tu prikaže…
LS
Sp-

Ah,smo se malo izpeli za to popoldne.Grem kaj bolj pametnega delat,zvečer pa spet roll over,če le …da!
Fejst se mejte,BGV ti še posebno in seveda,lepa si (čeprav tatoojev ne maram).
Sp

Po Sloveniji gor pa dol … je šol delat … :(((((((((((( … pa imajo preveč dela, da bi končali v enem dnevu … tko da bo mogu prespaaaaaaaaaaaaatttt!!! :((((((((((((((((((((((((((((( Bgv žalostna … :((((((( … Sicer je pa bil miško zlati … in je včeraj prišel k meni in prespal pri meni … tko da sem ga lahko zjutraj moooooooooooooočno objela preden je šel … :))))))

No … sej nisem tok žalostna kolker se delam … :))))))) ;))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:)))))))))))))))))))))))))))))))) He he … no … lepo se imej tudi ti … Zvečer se lepo pozabavajte … in se beremo jutri …

:-***********

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close