Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ford Crown Victoria policijski

Ford Crown Victoria policijski

meni je ta avto tudi zelo všeč, model 1998 in novejši. ampak glede na to kako ogromen je (dolžina 5,4m), in koliko bencina požre, ga ne bi imel. bi ga pa zelo rad kdaj v živo videl. všeč mi je tudi chevy caprice 1993-1996 model. mogoče če ene 20 let počakam bodo kot oldtimerji tudi pri nas na raznih zbiranjih 🙂 upam samo da ne bo njihov originalen izgled uničen z raznimi pimp bedarijami kot so ta spuščena podvozja in utrganimi feltnami, razni spojlerji in kičasti dodatki in barve kot da si na gobah, nikol ne bom razumel kaj folk vidi v tem.
klasični avti iz 90ih so mi na splošno všeč. izgled današnjih avtov mi deluje že preveč vesoljski, kot da ne vejo več kako bi zakomplicirali dizajn.

Sam imam letnik 1978, vendar je Thunderird, motor V8 5.7. Popije med 18 in 22 litri, tko da tale 4.6 je “šparovček” 🙂 pije pa verjetno tamo okrog 12-13 litrov vseeno. Je pa veliko odvisno od vzdrževanja, delov ni problem dobiti, v Evropi najlažje na severu – Nizozemska, Danska imata ogromno ameriških avtov, s tem tudi pokrito dobavo delov. Drugače pa Ebay.

New Report

Close