Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Formula popolne postave

Formula popolne postave

slediti FPP navodilom glede prehrane in telovadbe. Res, da sem zgubila v treh tednih nekaj kg, ampak so me začele ledvice neznosno boleti, zato sem prekinila in se posvetila svojemu načinu.

Dodala bi še zadovoljstvo s sabo. Tudi, če imaš 10 kilc viška, je zadovoljstvo pravo izhodišče. Če si nezadovoljen danes, boš jutri in pojutrišnjem, pa če bo teža prava, bo pa številka modrčka napačna.. Pa gremo v nov krog in tako do osemdesetega, ko bomo ugotovili, v čem je bil štos.

Jaz imam program Popolna vadba in zame je največja pridobitev tega paketa, da imam dostop do fb skupine, v kateri folk sprašuje vse sorte, odgovori Geršiča oz. ostalih pa so zelo hitri. Folk tud objavlja fotke pred in potem, kar te še dodatno motivira (eni so skorajda neprepoznavni). Glede omenjenega programa sem pa nekako obupala, ker je nivo 2 pretežak zame in sem že nevemkaterič na prvem nivoju. Ta je sestavljen tako, da imaš v enem tednu 4-krat trening, 2-krat potep oz. daljšo aerobno aktivnost (vsaj 40 minut) in 1-krat sprostitev (ne po tem vrstnem redu). Torej rabiš kar nekaj samodiscipline, da ne zatajiš pri potepih. Meni osebno so objave in programi od Fintess Blender veliko bolj všeč (objave so zastonj, programi pa veliko cenejši).

FPP imam in sem shujšala dve leti nazaj 10kg, iz 63 kg na 53 kg, so vsi rekli, da malo preveč. Jaz sem se super počutila, sem se pa res v nulo držala vsega. Res fajn zadeva.

Prodaja kdo paket oz cd Popolna bejba? Hvala

Jaz prodajam, se rabite?

A je kdo preizkusil Program Popolna Bejba?

Kakšne rezultate lahko pričakuješ? Kako izgleda program, v kakšni obliki so stvari v paketu (DVD z video prikazi vaj, tabele treningov)?

Ali se vam zdi program primeren za suho punco, ki želi oblikovati postavo na račun mišic in ne shujšati?

A je kdo preizkusil Program Popolna Bejba?

Kakšne rezultate lahko pričakuješ? Kako izgleda program, v kakšni obliki so stvari v paketu (DVD z video prikazi vaj, tabele treningov)?

Ali se vam zdi program primeren za suho punco, ki želi oblikovati postavo na račun mišic in ne shujšati?

New Report

Close