Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Forum – Samski in osamljeni

Forum – Samski in osamljeni

Glede na to, da nas je veliko še samskih in osamljenih predlagam, da odprete še en forum za osamljene, kjer bi si lahko poiskal družbo za v kino, izlete in podobno.
Lepo pozdravljeni

Pa bi res lahko, Primož. A ni blo enkrat že govora o takem forumu ?

Super ideja! Je pač težko najt nekoga, ki rad igra badmintin. Hehe.

Blo je rečeno tudi, da bi odprli forum za srečanja, nove partnerske zveze… skratka… tak, date forum.

Pozdrav vsem skupaj!

Ideja res ni slaba!!!! Zakaj ne?

lp
Senka

to bi nujno morali imet!

Forumov je dovolj.

Zakaj se pa ne podpišeš, če tako trdno stojiš za svojo mislijo? Če je toliko interesentov, je pa že najbrž potreben! Saj ni treba nanj tistim, ki jih ne zanima.

točno!!

KDAJ BO ODGOVOR OD PRIMOŽA,KAJ SI MISLI O TEM FORUMU,OZ.DA POVE ZAKAJ NE???

Sem ZA

To je zelo specifična tema in niti pod razno ne paše na nobeden drug forum! A nam ne privoščite sreče??

Primoža trenutno ni!

Se strinjam. Ţo je gotovo najboljši predlog za forum doslej. Samo prosim naj ne bo naslov foruma kaj tako obupanega kot osamljeni. Smo pač samski. Saj veste – single and looking. In med sam in osamljen je razlika. Lahko si sam, pa se imaš vseeno ok, lahko pa si osamljen in obupuješ in moleduješ in se vlečeš okoli kot vileda krpa. To je pa že nekaj drugega. Mislim, da take negativne energije že v naslovu ne rabimo. Tako da predlagam forum Spoznajmo se ali kaj takega.

Hvala vsem za podporo. Hm sama sem vedno dobre volje in polna energije ampak vseeno osamljena. Pri meni osamljenost ne pomeni, da se vlečem kot cunja skozi življenje. Tisti, ki jih omenjaš ti Petra pa so zame obupanci!!

LP
Tina

Res bi bilo potrebno,da bi med službo lahko pecali, popoldne tako ali tako nimamo časa.Predlog zasluži več kot pohvalo. Jaz bi zahtevala honorar,če bi se kaj takega pametnega spomnila.Naj živi in zaživi tak forum!

Se priporočam.

Vi kar komentirajte, berem, berem, tako spoznavam, kakšna so vaša razmišljanja in se bom naknadno odločil

primož

Se popolnoma strinjam s Petro – pomembno je tudi, kako se poimenuje tak forum!
Seveda ni enako biti sam in osamljen, saj si pogosto želijo družbe tudi poročeni ljudje, ki jim npr. manjkajo prijatelji istega spola za klepet itd., saj se morajo posvečati samo družini in jim zmanjka časa za vse drugo. Ali pa se preselijo v drug kraj in tam še nikogar ne poznajo, eni pa pač težje direktno navezujejo stike. Ali pa želijo koga s kakšnim podobnim hobijem itd.
Ravno na forumu Starši je ena mamica odprla temo, da bi se mamice dobivale z drugimi mamicami, ki imajo podobno stare otročičke, kar je vsekakor lepa zamisel in koristna, saj so se ene npr. res preselile v drug kraj itd. Mamice s svojimi malimi nadobudneži so pa npr. vse prej kot osamljena bitja! 🙂 (zato je potrebna natančnost in ustreznost pri imenu in definiciji foruma).

Lepo si napisala, vendar očitno Primož nima posluha za človeško dušo.

Daraga P!

Ne prehitevaj! Očitno nisi prebrala, kaj je Primož napisal!

Primož “modruje” in ko bo “domodroval” bo povedal, kaj mu leži na duši, do tedaj pa mu daj čas, a ne?

lp
Senka

Po številu odzivov smo lahko skoraj prepričani, da bo forum kmalu tu! 🙂
(Primož pa res ni brezsrčen, poglej, koliko želja za forume je že upošteval!)

OSAMLJEN ZA ZNORETTTTTTT


sem imel punco, pa nama je ljubezen nekak preminula
imela sva premal časa za naju, vsaj tako je ona rekla, preveč sva delala, vecinoma jz, ona je delala bolj za vikend, jaz med tednom, ….
tak da sem zdej osamljen
ta denar in delo nas ubija

Rad bi spoznal, žensko ljubiteljico kampiranja za družbo,

Če si ljubitelj kampiranja, rad plešeš družabne plese, morda tudi argentinski tango, salso, bachato…., si visok vsaj 180 cm, vitek in star 55+, se mi javi, greva kamprat in žurirat.

New Report

Close