Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek FORUMSKI DEDEK MRAZ

FORUMSKI DEDEK MRAZ

Praznovanje forumskega Dedka Mraza se hitro približuje. Le še slab mesec nas loči od dogodka, ki ga naši otroci komaj pričakujejo. Ker je Analina sedaj okupirana z malčico, sem vajeti prevzela v svoje roke.

1. Vabila bodo končana v roku enega tedna . V mislih sem imela, da bi jih poslala vsakemu otroku po pošti. Ker pa vas je veliko in so finance omejene,bi za tiste , ki ste iz Ljubljane ali okolice , organizirala oseben prevzem vabil.Točen datum in lokacijo bi sporočila naknadno.
Tiste, ki pa ste oddaljene , bi prosila, da mi na mail pošljete točen naslov otroka. Obljubim, da bodo podatki ostali tajni.

2. Za vse dodatne aktivnosti okoli prireditve bom drug teden, predvidoma v sredo okoli 17.ure , organizirala srečanje, kamor so povabljene vse, ki so pripravljene pomagati pri organizaciji. Lokacijo javim naknadno.

Kaja

A lahko vprašam za kaj gre in ali se še da priti zraven? Mal sem nova…

Mojca

Kaja!

Stroški pošiljanja so po moje čisto preveč, da bi ti to plačevala iz svojega žepa! Že tako je vse tako poceni, da mislim, da bi bilo edino pravilno in fer, da to prevzamemo ( jo ) starši sami! Saj se da na pošti tako uredit, da poštnino plača prejemnik in ne pošiljatelj. Tako bi bil po moje volk sit in koza cela.
Seveda pa je za nas, ki smo blizu res najboljša varianta, da pridemo vabila iskat kar sami. S tem ti morda vsaj malo olajšamo delo, ki je res vse pohvale vredno.
Če se bom le počutila kolikor toliko v redu, se oglasim tudi jaz v sredo!
tega Dedka Mraza se tudi jaz že noro veselim! ;))
Upam, da nisem preveč zatežila, sem hotela samo malo pomagat! ;))
Lep dan in pozdravčke tudi Analini in mali Tari!
Vallery!

nova
Uredništvo priporoča

Žal si prepozna za letos. Prijave smo že zaključili, Analina je nabavila pakete, ki lepo čakajo v skladišču.

Saj ne bo iz mojega žepa.Je sponzor primaknil nekaj denarja.

O.K., pol pa v redu! ;)) Ker to bi bilo pa res preveč!!
Uživaj!
V.!

Otrokom se zdi tko fajn, če dobijo pošto na svoje ime. Saj pri nas je tako. Če je pa to od Dedka Mraza, je pa še toliko več navdušenja.

Kaja, s sestankom boš težko zbrala vse iz Ljubljane in bližnje okolice, zato bi se morda lahko zmenili s Tinkaro (upam, da ne bo huda:)), ki ima veze v knjigarni Prešernove družbe, da bi se vabila morda lahko v roku parih dni prevzela kar tam? Tako bi jih lahko prevzeli tisti, ki imajo možnost priti dopoldne in tisti, ki ga imajo le popoldne.

Moram priznat,da je ideja dobra.

Živjo!

Kdaj pa so se začele zbirati prijave? Samo toliko, da vem, da bom drugo leto bolj pozorna (oz. ob pravem času na forumu:-))

Lepo praznujte in veliko veselja vsem otrokom ob odpiranju daril želim!!!

Letos smo morali malo pohiteti, ker je imela Analina, glavna organizatorka,
rok poroda ravno na današnji dan, rodila pa je včeraj. Tako smo prijave zbirali že od 15.oktobra dalje.

No, saj sem vedela, da sem bila ob nepravem času na nepravem mestu (beri v bolnici)

Analini in njeni štručki pa želim vse najlepše:-))

uf, knjigarna za več dni, po moje bo težko, ker so glavni drugi, ne jaz. In tale moja forumovska dejavnost nima zveze s službo, na žalost :))) in jih ne smem mešati tako očitno.

Lani smo se zmenili na sestanku, pa je kar šlo, ostali pa so dvignili vabilo pri Primožu.
Lahko se zmenimo recimo 2. decembra v knjigarni PD med 16 in 17 uro (potem je Trobentičin večer, na katerega ste tudi vabljeni, seveda) in potem po Trobentičinem večeru, da vam jih kaja in jaz osebno razdeliva. Ostali pa potem kvečjemu pri Primožu. Ne vem bomo razmislili.

kaja, če potrebuješ pomoč z razdeljevanjem vabil, daj me pokliči na GSM (če ga še imaš), če ne, ti ga dajem na mejl 🙂
T.

Imam številko, Tinkara. Ko bo stvar zrela, te pa pokličem. Moram vabila najprej narediti do konca.

Točno, kako se nisem spomnila na Primoža? To je še boljša ideja hehe :)))) Knjigarnica je malce mala.

Lep pozdrav!

Pravkar sem ti poslala moj naslov.Upam,da si ga dobila,ker mi računalnik nekaj nagaja.

hvala za ves tvoj trud…….katjuša

l.p.Ninjetka ***************** Kdor ima dobro srce, ta ne potrebuje lepega obraza

Nič ni prišlo.

Sem zraven…………

Analini pa vse naj, naj………čestitke ob naraščaju

Lp, Serga

Naslov od hčerkice je že poslan.
Zraven sem napisala še svoje forum.ime.

Lp in hvala za ves trud. Kristi*

p.s. Če bi bila bližje,bi z veseljem tudi jst še kaj pomagala 🙂

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Kaj pa, če bi vabila poslala na mail???

Jih (po možnostih barvno) sprintamo in pokažemo otrokom.

Nataša

Ne, ta opcija ne pride v poštev. Mora biti original, da bo drag spomin. Sprintala jih bom na dobrem laserskem printerju, da bodo slikice res lepe
in skuvertirala, tako da bo dobil vsak otrok vabilo s svojim imenom. Tako je res osebno in otroci si bodo to res zapomnili.

Še ena, ki se veseli…

:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

kaja!

Vsa čast res, da se z Analino takole trudita!

Otroci bodo prav gotovo veseli, mi starši pa tudi!

PS.: poslala naslov na mail, upam, da je prišlo, ker mene tudi nekaj zafrkava?

Prišlo.

ponovila in upam,da je zdaj uspelo!

hvala

l.p.Ninjetka ***************** Kdor ima dobro srce, ta ne potrebuje lepega obraza

New Report

Close