Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fotke moških na portalih za spoznavanje

Fotke moških na portalih za spoznavanje

Tvoje logike ne razumem. A tako čislaš alpinistke, da se ti zdi, da nobena ne bi smela biti samska, kaj šele, da išče partnerja na portalu? Ali hočeš povedat, da na portale hodijo res izključno in samo šodr moški?
Po mojem to, da je nekdo alpinist, ne pomeni avtomatično, da je srečno poparčkan oziroma da lahko izbira po mili volji. Navsezadnje so tudi alpinisti, ko niso v gorah, navadni ljudje.[/quote]

Če ti alpinizem veliko pomeni, greš v alpinistična društva itd. in v teh krogih iščeš nekaj zase. Podobno velja za vse, ki imajo specifične hobije. ne pa da greš na luzerski portal in tam ne vem kaj pričakuješ. Dajte no mir.

General, ti pa odlično poznaš portale. Tako v detajle pa jih tudi jaz ne poznam.

najbolj mimo, taki so res obupani. Samo večina s katerimi sem se srečala, je bilo pa normalnih. Res pa je, da sem prej izločila vse sumljive :).

Mislim, da ne poznaš življenjskega sloga vseh ljudi na tem svetu in nekaj pavšalno ocenjevat ter popredalčkat, kot to počneš, je mimo.
Obstajamo namreč tudi ljudje, ki imamo zaradi narave svojega dela in načina življenja (ker vsi pač nismo v mestih) ekstremno malo možnosti spoznavati nove ljudi.
Hoja v hribe mi je blizu in se za 1 sam primer ne spomnim, da bi srečala samskega moškega, ki bi bil tudi mojih let. Povečini moške, ki so 50+, družine, mlade pare, največ pa res starejše pare.

Katere portale za spoznavanje pa priporočate?
jaz sem na tem, da bi si preko portala poiskala partnerja.

Tole pa je kot, da bi jaz pisala :).
Tudi jaz srečujem predvsem pare, družine ali pa starejše moške – upokojence.

Tole pa je kot, da bi jaz pisala :).
Tudi jaz srečujem predvsem pare, družine ali pa starejše moške – upokojence.[/quote]

No, jaz se kdaj zaklepetam tudi s kakim moškim moje starosti, ampak še nihče od njih me ni vprašal za cifro ali kaj podobnega. Verjetno si vsi mislimo drug za drugega, da smo vezani.
Jaz spoznam veliko ljudi, ampak enostavno ne primernega kandidata. Od družbe tudi nihče nima kakega samskega na zalogi oziroma očitno se nihče noče igrati ženitnega posrednika, tudi če koga poznajo. Ni tako kot v ameriških filmih, ko frendi samskim frednom rihtajo blind-date.

Sem bila na kupidu, ampak tukaj je ogromno vezanih in poročenih tipov gor, tako da že skoraj težko najdeš kakšnega samskega. Izmed samskih sem naletela na kar nekaj tipov, ki so mi povedali, da si samo dopisujejo, srečujejo v živo pa ne. Tako da ta portal ti odsvetujem, če iščeš resnega moškega in ne samo dopisovalca.

Potem sem bila na twoo, kjer je res ogromno moških gor. Na tem portalu je največ teh bizarnih fotografij. Ampak pazi na to, ker jih dosti prikriva, da imajo partnerko. Sem celo naletela na enega, ki ga navidez poznam in vem, da ni samski, pa je tam gor.
Ta twoo portal se mi bolj zdi takšne narave, kjer ljudje objavljajo fotografije in potem zbirajo všečke. Kot nek FB, nič posebej resnega, torej.

Najboljša funkcija, ki jo ti portali imajo, je “blokiraj” 🙂 Jaz sem v roku nekaj dni na twoo imela cca 200 blokiranih ljudi po objavi svoje fotografije, ker so mi kar nekaj težili, čeprav je bila fotka čisto normalna in nobeno poziranje.

da stojijo pred ogledalom in se fotkajo, pa ti ni potegnilo?

no ja, jaz sem padla na takega,ki je na sliki sedel v pisarni….

Jaz sem na Twoo in mam fotko kjer SEDIM NA KONJU.

Glede portalov je pa tako. Kupid močno odvsetuje. Leglo poročenih in razno raznih sužnjev pa gospodarjev in sadistov.
TWOo kot je že zgoraj opisano.
Na ona-on je bolj kot ne mrtvilo.
Mogoče Najdi ljubezen.
Na Badoo, je ogromno tujcev, večinoma bivša juga, ki ti razlagajo kako super je njihov obrezan penis.

da stojijo pred ogledalom in se fotkajo, pa ti ni potegnilo?

no ja, jaz sem padla na takega,ki je na sliki sedel v pisarni….[/quote]

Kot sem že zgoraj napisala: potegnilo mi je, da ne znajo uporabljat samosprožilca na fotkiču.

ženske ste še hujše 🙂

Povej kaj na to temo, da vidim, če se lahko kaj popravim.
Zgoraj se omenjajo le razgaljene fotke. Tega ne prakticiram. Mi je pa fajn, če moški kaj napišete in potem vem, če lahko kaj izboljšam. Tako, da kritika je dobrodošla.

Pardon. Na KOBILI.

Najdiljubezen odpira lažne profile s sposojenimi fotkami, torej fotografijami random oseb, ki jih snamejo nekje na netu. Med drugim so gor imeli verjetno nič hudega slutečega profesorja s Slovaške, ker ima njegova fakulteta objavljene fotografije vseh predavateljev. Seveda so ga prekrstili v Slovenca, mu spremenili ime in tako dalje.
Mislim, da bi jih bilo treba prijavit, sem prepričana, da to delajo sami, ne njihovi uporabniki.

Pa kaj je to tema o obupanih ženskah na portalih? Ja sprijaznite se, da vas za več kot za sex nihče noče 🙂

Ojej, tako nizko padejo portali, da kradejo fotke ljudi z neta?

To sem opazila, da moški pogosto objavijo neko fotko nekega drugega moškega. Ponavadi se poročeni skrivajo za neko tujo fotko. Nisem pa pomislila, da to portali tudi sami prakticirajo.

To je potem kot to, ko objavijo na kupe fotk raznih lepotic v časopisu in spodaj napišejo kam naj moški kličejo, pošljejo sms. Kot, da tiste ženske res iščejo moškega na portalu.

Verjetno si nekaj spregledala. Naval moških na ženske je prevelik. Večinoma jih zavračamo. Tudi tvojega moža sem zavrnila.

Verjetno si nekaj spregledala. Naval moških na ženske je prevelik. Večinoma jih zavračamo. Tudi tvojega moža sem zavrnila.[/quote]

Seveda jih zavračate če vas želijo samo za sex 🙂 za tiste moške ki so pa vam všeč pa niste dovolj atraktivne 🙂

Če ti je najbolj pomembno, kje se moški slika in če pri tem uporabi samosprožilec, boš pač ostala še doooolgo samska. Me pa res zanima, kako izvirne in zanimive so tvoje fotke. Kaj, če bi nam kakšno pokazala?

Verjetno si nekaj spregledala. Naval moških na ženske je prevelik. Večinoma jih zavračamo. Tudi tvojega moža sem zavrnila.[/quote]

Seveda jih zavračate če vas želijo samo za sex 🙂 za tiste moške ki so pa vam všeč pa niste dovolj atraktivne :-)[/quote]

Seveda, če pa tega ne dobi pri tebi, zato prosjači na netu. Potem pa joka kako si ti kot žena grozna, da mora prositi na netu za seks.
Pa pomembno je to, da si poročena, a ne? Se počutiš dosti več vredna od samskih žensk, ki jih tvoj mož prosjači za seks, a ne?

Zakaj si pa zdaj užaljen? A ker si bil prepričan, da si največji frajer, če si na fotki zraven avta pa imaš čik v ustih? Ja, super, če si frajer. Očitno se ženske lepijo nate. Tako, da ne smeš biti užaljen, če pa ena napiše, da je tak tip ne zanima. Ko pa se druge kar lepijo nate.

Zakaj si pa zdaj užaljen? A ker si bil prepričan, da si največji frajer, če si na fotki zraven avta pa imaš čik v ustih? Ja, super, če si frajer. Očitno se ženske lepijo nate. Tako, da ne smeš biti užaljen, če pa ena napiše, da je tak tip ne zanima. Ko pa se druge kar lepijo nate.[/quote]

Žal te moram razočarat. Nisem užaljen, nisem frajer, na fotki nisem zraven avta, nimam čika v ustih in ženske se nikakor ne lepijo name…KER NISEM MOŠKI :)))

Oprosti, sem mislila, da si moški. POtem pa ne skrbi. Bodi vesela, da sem tudi tvojega moža zavrnila, ko me je pecal na tem portalu. Sem na tvoji strani, ne bom ti speljala moža, čeprav me prosi. Sem na tvoji strani. Ne skrbi. Ne rabiš se usajat nad samskimi ženskami, nočemo tvojega moža.

Po samskih ženskah začnejo takoj pljuvat poročene ženske, ki jih možje zanemarjajo, varajo. Logično, bojijo se konkurence. Potem pa se hvalijo, da so poročene. Samske so pa zanje manjvrednice. Pozablajo pa, da se njihov možicelj slini po teh samskih.
Pa zavrnjeni moški imajo tudi veliko povedat čez samske ženske.
Ostali pa nimamo težav s samskimi ženskami.

New Report

Close