Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Foušija!!!!!!!

Foušija!!!!!!!

Dragi tisti,ki ste sploh še tu!
Me bo razčefuknilo od foušenosti!!!!!!!!!!!
Tko,da začnem: Živim (kao) v turističnem kraju in precej ljudi ima dodaten cash od oddajanja sob.Tudi ena izmed mojih sosed.In danes popoldne,ko jaz zadovoljno predem pred hišo ,prideta dva avteka(po štajersko) in ven se vsuje 1 tip ter 4 pičic!!!!!!!
In tipu ne dam pet soldov za ocenit!!!!!đ
In on bo danes zvečer obdeloval 4 mrhice!!!!!!!!!
To,to pa je foušenost,moji dragi!
Si ne znam pomagat….ampak sem mu foušen za popizdit!!!!!!
Sp

P.s.: registrske tablice so CE- …cenzura…… in MB….cenzura……!
Sploh pa,kej me berete..na 3SAT so že cel popoldne odlični koncerti in pravkar vrtijo Tino Turner live!!!!!!

Čauči moji zlati dežurniki!

:))))))
ooooo…to pa je za zavidat, ja…si predstavljaš kako zahevno nalogo bo imel? Če jih ne bo zmogel, pa se bodo bejbike med seboj cartale :)))))

Hmmmmm, čudne stvari se dogajajo v vaših krajih…. hmmmm…. pejd kej pod okno pogledat, mogoče te kakšna zagleda in potegne notr (v sobo in vanjo)…. ;))

Hmmmm…..

Lp.

Ma kej nisi šla u hribe?
Saj si šehujš lenčina ku jest!
:-)))
Sp

Sem šla ja, samo prišla snočko domou.
Je blo na osojni strani kar ful snega; koča še zaprta, razmere na poti zimske…. Zato smo šli samo do slapu Čedca, kjer je tudi 1 uro za hodit v eno smer, samo potem smo se zaplezali v skale in snega, tako da smo rabli 3 ure…. bla bla…
Alora, dans sem doma in popoldne grem pupu po sončeku…

baaaj

Nič foušen…saj veš, če ni fofšije je za vse dovolj;)), naredi kaj…pa bodi še ti tak frajer…čeprav to zame ni noben frajer…je lepše z eno…tisto tapravo…in z njo tako leeepooooo….kot pa s štirimi…;))…amjpak okoli tebe, se pa ni pametno nastvaljati, vse vidiš, vse veš…ko bi ti švalerji vedeli, da so celo na forumu obravnavani…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close