Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fovš sem kolegici zaradi tipa

Fovš sem kolegici zaradi tipa

S kolegico sva obe stari 32 let, in obe res dobrEga izgleda… Vedno sva lahko dobile kateregakoli tipa. Ona je sedaj kakšno leto skupaj s starejšim poslovnežem in men se je to zdelo na začetku smešno, kr sem sama vedno imela tipe s izklesano postavo in mlade, športnike.

Zdaj pa je tako, ona gre kamor hoče, za njo ni nobenih omejitev. Njen tip ima dovolilnice za karkoli si zaželi. Denarja imakot vode in si lahko privoščita karkoli si želita. Jaz pa gledam svojega tipa, ki je na čakanju doma že mesece! Ko je delal je zaslužil skoraj nič, no zdaj še manj. Jaz delam in mu dajem, da ima za proteine.. jebeš tak življenje! Moram priznat, da sem ji fovš!

pozno si dojela, da je denar sveta vladar

Ema, a si to ti?

nova
Uredništvo priporoča

Ženske sam gledate na denar, sam denar tud ni vse. Kolk je takih, ko imajo veliko denarja in so na koncu celo nesrečni v življenju.

ti si ena pleh …

Avtorica, pa kaj pol, če se imaš ti za eno 32-letno češpljo, ki dobro izgleda 🙂 fasada ni vse, sploh ko jo dol umiješ, pa ko se zjutraj ob tebi zbudi in se magari zgrozi, ko se ti odlešijo umetne trepalnice morda 🙂
Današnje nekatere 30+letnice ste res čisti dokaz, kakšen krš ste, mečete slabo luč na večino svojih sovrstnic. Lovače, zavistnice, plezačice po penisih za svojo materialno korist; celo najboljšim prijateljicam ne privoščite boljšega tipa, kot sebi :P. Ološ, popolnoma sočustvujem z vašini vrstniki ali malo starejšimi od vas, katere lovite na svojo fasado 🙂 Sem 10 let starejša od tebe, pa mi tvoji vrstniki povedo, kakšen krš od žensk ste, tako prijateljsko se zaupajo in potarnajo, kako grozne ste 🙂 Samo za material ste pripravljene širit svoje mednožje, čustva so za vas španska vas 🙂

Pa ti nisem fouš; sem sama tudi atraktivna že celo svoje življenje, dobiti takih, koti si jih ti želiš, mi nikoli ni bil problem, sem jih pa odvračala od sebe – ker ni to nikoli bil moj stil moškega – ustvarjaš skupaj, skozi čas neke zveze, ko zveza zori, ve današnje 30letnice bi se pa umestile že v vse “postlano in spedenano – z dvema levima rokama navznoter obrnjenima in nogami na V, ko vi to odločite, da jih boste dale 😛 :

Nikoli pa nisem bila zavistna kakšni res dobri prijateljici, če je imela tipa s kešem – še več, prepustila sem jih jim….. Je pa tudi res, da nisem nikoli bila in še vedno nisem materielistka in s ceiljanim lovača planom v glavi, tako, kot ti :)Take kot ti, imate tudi zelo slabo predstavo, da kako boste dobro vnovčile svojo maternico, ko vam bo začelo tiktakt :)))) Lepota in mladost sta minljivi, pri takih kot si ti, pa še dosti hitreje.

Good luck, pa nauči se prijateljici privoščit boljšega tipa, kot sebi – ker očitno tipi že vedo in spregledajo, zakaj te zaobidejo.

Takoj napad, v veliko primerih je tako da moški prvo pogledajo na izgled in ženske na stabilnost, status, denar moškega in to nam je vsem v genih.

Bravo da si po pravici povedala kaj si misliš in verjemi da se večina žensk s tem strinja čeprav nekatere ne bodo priznale.

Vsaka ženska ima v genih da si najde partnerja kateri bo lahko poskrbel za njo in otroke in žal denar pri temu igra veliko vlogo če si priznamo ali ne.

Prav smešno se mi zdi ko ženskam očitajo neke starejše premožne moške, kot da jo ti moški na začetku niso izbrali primarno zaradi njenega izgleda.

p.s. Ne skrbi take pritožbe v večini primerov prihajajo iz strani “grdih” žensk ( ne narobe vzeti) in nesposobnih revnih ali povprečnih moških

[url=http://bit.ly/3pr5FyK][b]KRIPTO VALUTE: NALOŽBA/VARČEVANJE ZA POPOLNE ZAČETNIKE (10€/TEDEN)[/b][/url] Način varnega investiranja v kriptovalute. [url="http://bit.ly/3qnTQL9"][b]NAVODILA ZA AVTOMATIZIRANO TRGOVANJE S KRIPTOVALUTAMI[/b][/url] [url=https://kriptoslovenija.si][b]KRIPTOSLOVENIJA.SI[b][/url] Skupnost kripto entuzijastov in popolnih začetnikov. [url=https://bit.ly/3bM8pn5][b]BINANCE.COM[/b][/url] Menjalnica z največjo in najboljšo ponudbo in vplačila/izplačila direktno na bančni račun.

Sem moški in nikoli ne bi imel ženske, ki ji je primaren cilj denar in živeti na veliki nogi.
Imam nekaj tovrstnih znank ali dejmo tudi reči, kolegic, ki pa imajo zaradi teh svojih preferenc tudi zelo zakomplicirana življenja, saj so stalno na lovu za tovrstnimi moškimi, ki bi jih preživljali in jim naredili otroka.
Mnoge namreč nikakor ne dojamejo, da, če so one ujele tipa, ki je poln denarja in jo na tega tipa veže le finančna varnost ter luksuz, ki ji ga lahko privošči, je ona tista, ki se mora boriti in truditi, da jo ta tip prenaša okrog. Najslabši možen izhodiščni položaj je, če ima ta premožen moški njo za partnerko izključno zaradi njenega dobrega izgleda.
In tukaj kombinacija postane izredno delikatna ter ranljiva, ker je tak moški v tem razmerju v absolutni prednosti: ima denar in ima mlado partnerko zaradi njenega dobrega izgleda.
O nadaljevanju kako takšen moški potem takšno partnerko hitro zamenja za mlajši, atraktivnejši in v štartu manj razvajen model, verjetno ne rabim govoriti.

noben napad ni, ker ciljaš na moj zapis – so pa drugačni časi, kot so bili pred ene 20imi leti ja 🙂 Ko dandanes sploh ni veeč toliko moralnih vrednot in so v ospredju predvsem materialne koristi. Poizkusi razumet, ker si ti tudi očitno generacija 30 🙂

ni nobeno pravilo, da bo kar moški moral skrbet za svojo partnerico in otroke, pa kje ti živiš- v ameriškem ali pa arabskem mehurčku morda?

Neki maš prav, sam to da je večina 30+ takšnih pa ni res. Js mam sama frendice teh starosti največ, sama sem 32 in takih niti ne poznam kot ti opisuješ res delč od tega, al pa nimam z njimi opravka.

Neki maš prav, sam to da je večina 30+ takšnih pa ni res. Js mam sama frendice teh starosti največ, sama sem 32 in takih niti ne poznam kot ti opisuješ res delč od tega, al pa nimam z njimi opravka.
[/quote]

🙂

Sem napisala nekatere 30+ letnice, ne večina 30+… to se pa razlikuje; in nikakor ne posplošujem in ne mečem vseh 30+ v en in isti koš, da ne bo pomote. Tudi jaz nimam sicer takih prijateljic, kot sebe in svojo prijateljcio opisuje avtorica – svoji k svojim pašejo tako pravijo, a ne?

🙂

Sem napisala nekatere 30+ letnice, ne večina 30+… to se pa razlikuje; in nikakor ne posplošujem in ne mečem vseh 30+ v en in isti koš, da ne bo pomote. Tudi jaz nimam sicer takih prijateljic, kot sebe in svojo prijateljcio opisuje avtorica – svoji k svojim pašejo tako pravijo, a ne?
[/quote]

Seveda je res 🙂 Isti ptiči skup letajo 😉

noben napad ni, ker ciljaš na moj zapis – so pa drugačni časi, kot so bili pred ene 20imi leti ja 🙂 Ko dandanes sploh ni veeč toliko moralnih vrednot in so v ospredju predvsem materialne koristi. Poizkusi razumet, ker si ti tudi očitno generacija 30 🙂

ni nobeno pravilo, da bo kar moški moral skrbet za svojo partnerico in otroke, pa kje ti živiš- v ameriškem ali pa arabskem mehurčku morda?
[/quote]

Nisem ciljal nate napisal sem generalno kaj si mislim o tem, ne rečem da moški mora skrbeti temveč kakšen je prvotni pogled moškega = prvo izgled ( kar ni edino merilo ) in pri ženskah varnost ( kar je žal denar, status itd…).

Dejstvo je da ženske dajo veliko manj poudarka na izgled moškega kot obratno, ne to narobe razumeti ostale vrednote, karakter osebnost vse to tudi zelo veliko pomeni.

p.s. Sem generacija 40+ 🙂

[url=http://bit.ly/3pr5FyK][b]KRIPTO VALUTE: NALOŽBA/VARČEVANJE ZA POPOLNE ZAČETNIKE (10€/TEDEN)[/b][/url] Način varnega investiranja v kriptovalute. [url="http://bit.ly/3qnTQL9"][b]NAVODILA ZA AVTOMATIZIRANO TRGOVANJE S KRIPTOVALUTAMI[/b][/url] [url=https://kriptoslovenija.si][b]KRIPTOSLOVENIJA.SI[b][/url] Skupnost kripto entuzijastov in popolnih začetnikov. [url=https://bit.ly/3bM8pn5][b]BINANCE.COM[/b][/url] Menjalnica z največjo in najboljšo ponudbo in vplačila/izplačila direktno na bančni račun.

Nisem ciljal nate napisal sem generalno kaj si mislim o tem, ne rečem da moški mora skrbeti temveč kakšen je prvotni pogled moškega = prvo izgled ( kar ni edino merilo ) in pri ženskah varnost ( kar je žal denar, status itd…).

Dejstvo je da ženske dajo veliko manj poudarka na izgled moškega kot obratno, ne to narobe razumeti ostale vrednote, karakter osebnost vse to tudi zelo veliko pomeni.

p.s. Sem generacija 40+ 🙂
[/quote]

Kaj pa tiste ki ne damo poudarek temu, ker same služimo zase? 😂 Tiste si pozabu omenit, ker so so debate sam o teh ki denar vidijo😂
Pa o teh tipih ki jim je videz pomemben(varianta alla lutke;) se tud skos guvuri. Ah res ne vem kej usi te vidite. Očitno res nimam s temi opravka da mi je to tolk tuje🤔

Mladim puncam si vsec tipcki fitneserji. Ko si pa enkrat stara 30 ti je pa bolj pomembno kaj ima tip v glavi, kajti six packi imajo skoraj vedno tudi vakum na podstresju.

Zenskam po 30. Letu, ce niso tudi same butare, to ni vec privlacno, tako kot tudi potetoviranci ne.

Pamet, uspeh in denar da lahko skrbi za druzino, to se isce

Pri 20 gledaš na romantiko, ker si se mlad in neumen, pri 30 če si se opametijo pa na romantiko in sposobnost. Eno brez drugega ne gre.

Pa si še ti takega najdi, kot si ga želiš.


fouš zakaj?ker ima starejšega moškega?ker je mahnjena na denar???
mislm halo???’

A Ema je tista, ki ti je pobegnila z drugim?

A Ema je tista, ki ti je pobegnila z drugim?
[/quote]

Ne, Ema je tista, ki je fovš. 😉
..jbg, sem pač opazil poglede pa tudi govorica telesa izdaja Emo…

🤣🤣🤣🤣

Ne, Ema je tista, ki je fovš. 😉
..jbg, sem pač opazil poglede pa tudi govorica telesa izdaja Emo…
[/quote]

Aha. 🤔
Ti si torej ta starejši premožen moški, ki lahko potuje neomejeno “čez mejo” in ima denarja kot “vode”?
In zdaj je Ema ljubosumna na svojo prijateljico, ker ima tebe?
Vau, ti pa si opasan! 🤨😏😜

Premoxnih moskih se je po svoje treba bati. Moja soseda si se nasla taksnega moskega v Ljubljani. Nekaj let sta bila skupaj in tudi otroka mu je rodila. Pol pa se je vrnila k starsem. On si je ocitno omislil mlajso in lepso, pa ze ona je skoraj 10 let mlajsa od njega. Taksni moski lahko delajo karkoli jim tisti trenutek zapase. Torej pozorno!


Boljše je imeti takšnega moškega, ki lahko dela kar se mu zahoče kot pa enega nabildanega bedaka, ki si v življenju zunaj domačih sten ne upa niti piskniti. Takšni frajerčki si glasni med svojimi prijatelji, v njihovi slabo plačani službi so pa navadni predpražniki

Danes je tezko najti moskega ki je uspesen. Pod uspesno stejem, da ima svojo firmo in svoje zaposlene. Da ima svoje stanovanje ali hiso ( ne fantki, ce zivis v bajti starsev z locenim vhodom, nimas svojega stanovanja).

Danes so vsi neki mulci, igrajo igrice, hodijo v fitnese in sami sebe obcudujejo pred ogledalom. Skoda je le ta, da oni vidijo “hudega tipa” jaz pa vidim luzerja, ki zivi pri mamici in dela za tisocaka ali malo vec.

Samostojni pa mislijo, da si samostojni, ce vlagajo v kripto valute, igrajo online gambling ali podobno sranje.

Se dober da vam punce kupujejo proteine! Upam, da tudi uzivajo v pogledu na vasa piscancja telesa in ob poslusanju zadnjih zamisli vasih nedorascenih mozganckov. Ampak ocitno da jim pase. Ene se pustijo celo oploditi

New Report

Close