Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Francija že dolgo v spopadih

Francija že dolgo v spopadih


Jp, pa najbrž boš predlagalo tudi , da vse samske defekte odstranijo, ker ti ste pa v vsakem logičnem pogledu višek, saj je vaša prihodnost na tujih otrocih in za medgeneracijsko izmenjavo niste nič prispevali, na kateri pa obstajate, ne?
[/quote]

Samski prispevajo davke, iz katerih drzava placuje subvencije za tvoje otroke in ti jih zastonj sola.

Mogoče zato, ker so jim pokradli naravna bogastva? Spomni se malo na vse kolonije (Anglija, Francija, Španija, ….).

Le zakaj so domačini v državah z največ naravnega bogastva (ki ga izčrpavajo belci), največji reveži?
[/quote]

Zaradi korupcije, lenobe, prehitre rasti prebivalstva in pomanjkljivega šolskega sistema, ki je direktna posledica korupcije.

Ne budali ti: kaj pa so pred prihodom belcev počeli? Dosegli kakšen višji civilizacijski nivo morda? Ne, tolkli so s kamnom po kamnu in to je vse in sedeli na naravnih bogastvih.

In kaj imamo mi Slovenci s kolonijami. Prav nič. Mi sami smo bili žrtve kolonistov, tako da malo pameti vklopiti pa kakšno knjigo prebrati.

Takoj podpišem. Na svetu je itak že preveč ljudi, zato ni potrebe, da se katera koli rasa, nacija množi kot podgane. Vsak naj ima max dva otroka, nato sterilizacija. Kdor se ne strinja, se ga stera v njegovo culukafrijo in naj tam preživi, kakor ve in zna.
[/quote]

Se strinjam z obema.

Če hočemo vsaj ohraniti življenjski standard v Evropi, moramo v depopulizacijo. Glede na to, da produktivnost na zaposlenega stalno raste, ne bi smel biti problem vzdrževati upokojencev. Kar se pa zadrege delodajalcev glede pomanjkanja delovne sile tiče, je pa to smešno. Naj to pomanjkanje rešujejo, kot so ga zadnjih trideset let – s selitvijo delovnih mest v Azijo. Ali kam drugam. Saj imajo bogate izkušnje s tem.

Moja prihodnost ne temelji na tujih otrocih, ampak na mojih lastnih. Imam jih pa toliko, kolikor sem jih lahko vsaj solidno preživela in jim nudila dobro izobrazbo, s katero so konkurenčni tudi v tujini. Glede tega se mi res ni treba bati.

Če pa bi naštepala več otrok, kot sem jih bila zmožna preživeti, bi to ustvarjalo situacijo, ki je v revnih in zaostalih okoljih precej tipična. Iz generacije v generacijo parazitirajo druge, ki jih morajo vzdrževati.
[/quote]
Nimaš ti prihodnosti, ti si družbeni parazit in hkrati suha veja. Česa nisi sposobno razumet?


Nimaš ti prihodnosti, ti si družbeni parazit in hkrati suha veja. Česa nisi sposobno razumet?
[/quote]

Lapaš kot vedno, niče zblojeno. Ti si prototip nesposobnega zagrenjenega luzerja, ki svoje frustracije zdravi z udrihanjem po uspešnejših od sebe. Parazitska gnida, ki se je zaredila v gnili veji, od koder širi smrad.

Lapaš kot vedno, niče zblojeno. Ti si prototip nesposobnega zagrenjenega luzerja, ki svoje frustracije zdravi z udrihanjem po uspešnejših od sebe. Parazitska gnida, ki se je zaredila v gnili veji, od koder širi smrad.
[/quote]
Itak, večno samski ste prihodnost. Do katerega leta starosti pa? In kje, če še osnovnih življenjskih funkcij od narave danih niste sposobni? Narava že ve, zakaj vas je izločila kot mentalno neplodne defekte.


Nimaš ti prihodnosti, ti si družbeni parazit in hkrati suha veja. Česa nisi sposobno razumet?
[/quote]

Kot je znano, si ti defektek, ki se mu je zalomilo pri družini. In res, tako niče bi drugim solilo pamet? Ne suha, ampak usmrajena gnila veja.
Z mojo družino je pa vse v redu. Moj naraščaj ima to srečo, da je odraščal v okolju, kjer mu je bilo prizanešeno s primitivci tvojega nivoja.

New Report

Close