Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Francoski teniški igralec: Žal mi je, da sem se cepil

Francoski teniški igralec: Žal mi je, da sem se cepil

Francoski teniški igralec: Žal mi je, da sem se cepil, grem skozi pekel in ne morem igrati

https://www.index.hr/sport/clanak/francuski-tenisac-zao-mi-je-sto-sam-se-cijepio-prolazim-pakao-i-ne-mogu-igrati/2307055.aspx

Meni je pa žal da tebe še nismo. Kaj zdej?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3953, 29.09.2021 ob 21:28

Meni je pa žal da tebe še nismo. Kaj zdej?

Ja nč. Lohk se ti ponovno če ti je to tak fetiš

13.05.21   EX7823

Ker sem se cepil, sem reva, plačanec, vabim ljudi v smrt, podpiram Janeza  Janšo / zanimivi učinki cepiva

Komentar spodaj nekega hrvata ki se sprašuje  kako je lahko s takšnimi bolečinami igral 2,5 ure :)))

Tebe bi mogli še en krat, da ti izbijemo IQ pod ledišce Antarktike.

RESNICA O

PLANDEMIJA je scenarij, ki so ga napisali mafijaši iz vrst farmacije, bank, politike, svetovne vlade v senci (beri bogataši- lastniki- tajkuni), ki so ugotovili, da je 7,8 milijarde ljudi preveč in da je treba narediti depopulacijo. Resnica je, da bi vse prebivalce tega sveta, torej 7,8 miljr. ljudi lahko spravili v eno od 50 držav ZDA – VSE PREBIVALCE TEGA SVETA. Torej predstavljajte si da bi bil ostali del našega planeta prazen- OGROMNO PROSTORA. Kako so načrtovali to PLANDEMIJO?

Vprašanje je bilo kako z lažnim virusom dobiti lažne paciente v bolnice, kako dobiti takšne pacienta »okužene« z lažnim virusom, da bodo tudi umrli, ker za STRAH potrebujejo mrtve ljudi, veliko mrtvih ljudi!!  Idejo je dal Christian Drosten nemški goljuf, ki je ukradel PCR test dr. Karlu Mullisu, še prej je bilo treba Karla Mullisa spraviti iz tega sveta, kar so storili 3 meseca pred lažnim »izbruhom« covid19.

Dr. Karel Mullis je sam izjavil pred smrtjo, da ti testi niso primerni za diagnostiko, ampak samo za forenziko, zato so se ga tudi znebili- ga ubili (za vzrok smrti so navedli pljučnico- seveda to ni res). Ko so dobili v roke orožje PCR test za novačenje potencialno okuženih ljudi, so se dogovorili, da bodo za okužene najprej opredelili starčke iz DSO, predvsem take slabotne, kronične bolnike z demenco, rakom, take v zadnjem stadiju na kemoterapijah.

Pa takšne s srčno žilnimi boleznimi, pljučnimi boleznimi, take ki bi kmalu itak umrli. Ko so te starčke pripeljali v na novo vzpostavljene covid bolnice, so jih dajali v umetno komo in na respiratorje, toliko na dan kot so imeli respiratorjev. 9 od 10 je umrlo zelo hitro, saj takšnega protokola niso bili sposobni prenesti zaradi oslabelosti, torej kroničnih bolezni.

Tako so vse te starčke razglasili da so umrli za covid- OBDUKCIJE SO BILE PREPOVEDANE, saj bi sicer imeli dokaz, da temu ni tako. Za centre največ smrti so v naprej določili kraje, kjer živi veliko starih ljudi, kjer je povprečna starost zelo visoka in kjer je izredno veliko kroničnih bolezni zaradi slabega ozračja že zadnjih 10 let. To so bili severna Italija in Wuhan na Kitajskem in še drugi seveda.

 To so bili bazeni z izredno veliko kroničnih starih bolnikov. Zato je bila smrtnost v teh bazenih izredno velika. Plan je bil da v prvem valu pridobijo čim več teh starčkov, torej čim več smrti s katerimi bodo strašili ljudi in prepričali svetovno javnost in določene inštitucije kot so WHO in vse politike, da je ZADEVA RESNA, da je potrebno države zapreti in uvesti strog režim in na koncu cepljenje.

Cepivo je bilo seveda že v naprej pripravljeno leta 2018.  V drugem in tretjem valu, pa je načrt vseboval nov način pridobivanja pacientov za covid oddelke. Scenarij je predvidel da bodo iz klinik za posamezne bolezni (srce, pljuča, krvno-žilni sistem, dementne itd…) testirali te paciente, jih opredelili za kužne, ter jih prepeljali na covid oddelke, kjer so jih zopet dajali v komo, na respirator in smrt.

Predvideno je bilo, da bo to zadostovalo za MOČAN STRAH- PRESTRAŠENOST, s katerim bodo dosegli množično cepljenje, kar jim je dokaj dobro uspelo, vendar ne v celoti, saj so predvidevali, da se bo prestrašilo večina ljudi, pa se niso. Plan je predvideval tudi vsaki mesec nov sev, ki bo še hujši in še bolj kužen (seveda to ni res).

Izvajanje pritiska na ljudi da se cepijo z zapiranjem ljudi in onemogočanjem normalnega življenja kar se seveda ves čas zadnji 2 leti dogaja. V naprej je seveda predvideno vsakoletno cepljenje na koncu obvezno cepljenje, ker baje da se virusa ne da uničiti. VSE JE ENA VELIKA LAŽ LJUDJE- vsi ki to berete se morate zavedati, da brez vaše pomoči in upora proti tem nategu ne bo šlo, zato se bo treba močno upreti tej mafiji!

odškodnina bo?

New Report

Close