Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Frdamana gmajna!!!!

Frdamana gmajna!!!!

Kar vse tiho je…hmmmmm a ste vsi na sončku.No tud jest jo bom šibala,a zdej ko se kuha kosilo imam par minutk časa,da se oglasim,poškilim sem gor in kaj vidim? Praznoooo, njente,zeroo.
Ne morem kaj,da ne kresnem ven novo temo,zdej bomo pa vidli.
Če ste tudi vi v “prolazu” in ne morete mimo te naše “Frdamane gmajne” ne da bi napisali par stavkov,potem………..dobrodošli….
Vsem skupaj lep nedeljski dan,lepo ga preživite.Za tiste,ki bodo zvečer delali obračune sejemskega dobička,pa želim veliko penkija…papa lubije *****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, nisi sama, tudi jaz vržem oko sem gor, pa ni nič, in odvihram dalje. Grozni dolgčas je v gmajni. Ma, evo , kaj bi bilo, če tebe ne bi bilo….
Vračam lubije****
zajček

Bemti, muca, jaz bil danes na soncku in tako prvic v tem letu rostil spekel… Se mi je poratalo, za prvic vec kot odlicno.. Ja, sem imel med puranovimi palckami ene bucke, ki sem jih malo zazgal, samo moj od danes polnoletni sin je bil zelo zadovoljen z njimi… hehehe…
Drugace pa tebi in mojemu malemu zajcku, lepo popoldne in se veliko lepsi vecer!!!

**********************++++++++++++++*********

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Frdamana gmajna ja :))))) Dobro jutro 😉 dober dan in dober večer 🙂 moram vse ob enem 🙂 Ma je bila taka gužva danes… da sem od sonca vidu sam… odsev 🙂 ampak… naj vam želim en prov lep večer… pa še lepšo nočko!

Jani

p.s. ‘bemti muca pa kje si ti??????????

Zajček.. in spodaj 😉 hehehehehehe ježek… Živjo! Madona, zajček… zmeraj je kdo spodaj :)))))))

Jani…

he, he, Jani, spodaj ja ! Tako redko se zgodi, da je spodaj ježek, da bom sedaj tiho in………uživala……
Čau, zajček

Ker sem popoldan že zamudila ježek, ti vračam lep večer, in še lepšo nočko !

zajček

tuki..hehehe Jani pod teboj,,,ti na meni hihihi****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheh lepo ježek…lepo lubijaaaaa tebi lepega ***++++****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bemti, muca, vem, da zavidati komu res ni lepo, zato bom Janiju kar javno privoscil, da je na tebi, hehehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja, zajci naj bo vecer in noc tako maksimalno lepa, kot je le lahko!!!!

Pa lubcka za lahko noc,

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Zaradi razmer ” zgoraj in spodaj “, bom kar na hitro ugasnila lučko!!

Hm, ježek, a spet samo enega lupčka, al kaj ?

No, jaz ti jih pošiljam en košek !
zajček

še ne šeeeeeeeeeee..heheh mi pašeee..heheheh naj gori..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Prav, muca. Samo, naj ne bo predolgo :)) Nekako do polnoči, potem pa le ugasni !!
He, he, a ni fino, če paše ???

lupčka, zajček

aha mi okice res ze skup lezejo bo preba kar v horizontalo
heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, ja težka nočka, ni kej.
Pejva lepo pošteno v posteljo, zastriva okenca, pa res ninat.
Dost je bilo heca !
Nočko !
zajček

lučko pih….

upam da bo mir!! heheheh u bajt..da bodo ooc psal..uh dezurstev je ze dost blo..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bojo spal, če si jih fajn utrudila z sprehodom preko dneva. Bom držala pesti……
Nočko, muca, tako, da te do jutra nihče več ne zbudi……garant !!

ah nč ne pomaga kaj vse sem počela z njim sej je sam eden proble hehehe
ne pomaga k je prava mala zgaga..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Potem ga pa kar k sebi v posteljo parkirai, pa flaško čaja zraven, ko se zbudi, mu jo kar ponudi, ga pobožaj pa bo. A je bolan, ali je navajen ponoči se zbujat?

Bemti, ti zajci pa znas,
kar s flasko resis stvar..
Uf, da ti smem priti v trajno varstvo!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He, he, kaj hudiča čakaš ???

…. 🙂 zdej pa pod tabo :)))))

Dobro jutro in en lep sončen dan!

Jani

Viš ježek, enkrat sem zgoraj, enkrat sem spodaj….. A ni to dober 🙂

Dobro jutro tudi tebi ježek!

Jani

New Report

Close