Najdi forum

"frej"

hi hi hi hi hi hi
he he he he he

JA!

hi hi hi hi hi hi
he he he he he

saj vem, kje te najdem! pa tvoj sladoled je pa ta najtabulš!!!

Pozdravček od Lili

Moj mail salamensko obstaja, ce gres pogledat na srednja leta, kolikor se pac javim tam, bos videla da je [email protected]

Problem pa je, da je s tem mailom registrirano ime Sašo, sem pa budala pozabil geslo za vstop, pa ne pusti gor. Zato sem moral registrirat sašo z malim s, za mail, sem se pa zajebaval, hudič je pa prijel, sedaj pa imam.

To je lahko lep izgovor za tistega, ki noče izdat svojega maila.

Sablja, drži se tudi ti, pa ne preveč navodila na žalah čitat, ker se ne spodobi, da se preveč režiš tam……

Partizanska mamica, evo, jaz, ubogo kljuse sem še vedno živo, samo, lačno in žejno. A imaš kaj zame?

(ko ti je sat ta ???)
mene pozna ,a jaz ne ??….pa še malce podmuklo se smeje ………….hhmhm….., čaki se ….

a tebi tudi tako deluje …?
REŽAL SEM SE , TAKOJ KO SEM PRIŠEL DO AVTA ..

Sašo, da bi se ti jezik.. ups.. prsti posušili :)))))))))))) partizanska mamica :))))))))))))))))))
Za živinče pa nekaj frišne mokre trave, da bolj napne 🙂

Ajd, lep dan :)))

Jani

Štrudelj sem spekla v nedeljo, z veliko cimeta, dobro nadevanega z jabolki, pa še z rabarbaro!! Ni bi vrag, da bi ti ne pasal, res!! Zraven je bi se že kaj našlo, ni bi vrag!! To je za tisto lakoto, ki se oglaša iz želodca ……
Za dušico bova sigurno tudi še kaj našla, za …….. pa ne vem!!!! Si pa tako rosno mlado bitjece, da ti ne za “pokvariti”, ha, ha, ha!!!
Mamči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mmmmm, Marija, kako mi je zadišal tale tvoj štrudelj.
Čez 14 dni dobim novo pečico in komaj čakam, da tudi kaj spečem kaj podobnega.

Pozdravček od Lili

Ha, Mamči, kar se tiče lakote, hmmmm.
Dusevno lakoto potesiva tukaj.
_ _ _ _ _ _ _ _ lakoto lahko kje drugje in povem ti, tako mi potem sedel tisti štrudeljček s cimetom in rabarbaro…..

Pa še to.
Tole mamči mi je dosti bolj simpatično kot Mariči. Mariči je bilo malo šiptarsko, kot Mića Murići naprimer.

Sem opazila tvojo pikico.

Drži kot pribito. Ni kaj.

Cmokec na tvoja lička in …

Pozdravček od Lili

Oki, Sašk, meni je pa Sašk tudi dosti bolj domač, verjemi ali ne !! Tisti Mačo, hm, ni najbolj, mi ne zveni, ali me pa ihta jezi, kaj vem, tisti Devito, ne vem, če si mu res tako podoben, kot si se enkrat opisal, kot jaz nisem, ej, komu že, katero si mi pripisal, aja, Avo Gardner ali nekaj zelo podobnega iz tistih časov. Saj prav diši po naftalinu, a?? Štrudelj ostaja, bo že prilika, da ga poskusiš!!!!
Mamči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Fantje, Lili je že naša – tisti cmokec na tvoja lička jo je gladko malo izdal! Naša je in konec!!!! Lili, više ti nema spasa!! Cmooooooookkkkkkkkkk!

Mamči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Vis, Saso pa sem le nekaj nasel. kjer se ne strinjam s tabo. No, ne recem, da mamci, Mariji ne pase, sam pol si jo jaz predstajam tko mal starejso in zelo resno, Mariči pa taksno cist mladostno, tako bolj zensko, bolj zavodljivo…. Na siptarje pa spoh vec ne pomislim..
hehehe…

Mislite le mirne misli, Pepi

he, he, he

Cmokec tudi tebi, Marija.

he, he, he

Pozdravček od Lili

a ti bi se pa ljubčkala kot štrunfetka a???
Čaki mal …postajam že ljubosumen ……….heheheheheee

Sašo, popolnoma podpiram, mamči ime partizansko, namreč 🙂

Lep popoldan, ostalim, ki boste vsak čas zviseli od tukej, pa lep e praznike (kolikor so lahko lepi 🙂

Jani

New Report

Close