Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Frendi?

Frendi?

Čeprav je un tič smotan od kavbojca obljublju,da po 1.januarju letos ne bo več spam mailov(al,da bodo take kazni tam čez bajer,da nobenmu ne bo padlo na misel,da bo spamal)….sem med 100-imi prejetimi to noč,dobil tud tega:

Vagina for sale!

Hmmm?kako to mislijo???Jest sm že mau star pa betežen….pa me zanima,kaj mi hočjo prodat?Varikino mogoče?Al kuga?

😉

ne sekiraj se……. tudi meni jo ponujajo, čeprav jo že imam….. v primerjavi s tabo celo svojo lastno……..

in eno tono spamov……… ma kaj čem………

A ti tud maš že varikino?
Zakaj jo pa nucaš?
;-))

eeeeeh

Ti sam use narocaj..pa nema veze kuga..itak ne bos nikol nc dobu..al pa..probaj..me res zanima..ce so tudi u posiljanju k tebi na dom..tko azurni..kot po netu;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sp… Če kaj ne veš – vprašaj. Pošlji mail nazaj invprašaj, kaj mislijo. Po moje boš dobil vsaj tono odgovorov nazaj – vse kar si in nisi želel vedeti 😉 :)).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Sunny!
Moja kreditna kartica je pa tempelj!!!!
Katerega lahko vidijo le redki gešefti!Amerikanski pa ziher ne!
😉

Hvala Miši!
Tvoj nasvet je prišel natanko 5 let prepozno!
;-))

New Report

Close