Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu friends with benefits

friends with benefits

Ne ne samo pri tej starosti se mi ne da ubadati z resnimi zvezami niti nisem taka oseba da bi to hotla
[/quote]

Ne delaj oz muhe slona;) Pa uživaj!!!


Si odslužena radodajka al kak sindrom natanko naj bi to bil?😁
[/quote]

Polarni …. če bi jaz v življenju izgubljala čas z bedaki … a veš kakšno življenje bi imela?

Tako da, če imaš kaj pametnega za vprašati, vprašaj, z veseljem ti bom odgovorila.
Za vse ostalo pa … :/

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Polarni …. če bi jaz v življenju izgubljala čas z bedaki … a veš kakšno življenje bi imela?

Tako da, če imaš kaj pametnega za vprašati, vprašaj, z veseljem ti bom odgovorila.
Za vse ostalo pa … :/
[/quote]
Ne vem s čim izgubljš čas, neke brihtnosti še nisi pokazala na monu in na monu si vedno kadar pridem, to je eno dejstvo. To me sicer ne briga, ampak ravno zdrava pa ni tvoja želja, me zanima če bi si res želela, da ti je recimo hči, če bi jo imela, zgolj objekt za seks, ne? Morda bi res, ampak edino v primeru, dasi bila sama radodajka in iamš to kar v genetiki, ne? Ni to logično?


Ne vem s čim izgubljš čas, neke brihtnosti še nisi pokazala na monu in na monu si vedno kadar pridem, to je eno dejstvo. To me sicer ne briga, ampak ravno zdrava pa ni tvoja želja, me zanima če bi si res želela, da ti je recimo hči, če bi jo imela, zgolj objekt za seks, ne? Morda bi res, ampak edino v primeru, dasi bila sama radodajka in iamš to kar v genetiki, ne? Ni to logično?
[/quote]

Tako je ja, brigaj se za stvari, ki te morajo brigat.
Kakšen objekt za seks, o čem ti govoriš? Saj avtorico nihče ne sili, ona bi rada seksala.
????

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Polarni ma prav

Tako je ja, brigaj se za stvari, ki te morajo brigat.
Kakšen objekt za seks, o čem ti govoriš? Saj avtorico nihče ne sili, ona bi rada seksala.
????
[/quote]
Kaj zdaj hinaviš in bi obračala? Imaše hčerko?…to si ti napisala, ne nekdo drug in vsi vemo kaj to pomeni, ne moreš oibrnit : Jaz sem pa prav vesela, da današnja mladina (sploh punce) seks ne jemlje kot nekaj, kar je nujno povezano z zaljubljenostjo ali pa nekimi globokimi čustvi. Sem že mislila, da ne bom nikoli dočakala …


Kaj zdaj hinaviš in bi obračala? Imaše hčerko?…to si ti napisala, ne nekdo drug in vsi vemo kaj to pomeni, ne moreš oibrnit : Jaz sem pa prav vesela, da današnja mladina (sploh punce) seks ne jemlje kot nekaj, kar je nujno povezano z zaljubljenostjo ali pa nekimi globokimi čustvi. Sem že mislila, da ne bom nikoli dočakala …
[/quote]

Ja. Tko, kot sem napisala. Da sem vesela, ker se je današnja mladina začela zavedat, da je potreba po spolnosti potreba kot vsaka druga (po hrani, zavetišču …). Ne vem kaj tu ni jasno.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Drka.ča sprašuješ, kaj mu ni jasno? Lol no. Njemu o babah ni jasno nič.

Za moje pojme to ni nič narobe. Če se oba strinjata, zakaj pa ne. Sploh pa pri 19 letih je po moje še prehitro ustvarjati resno zvezo, ravno tako kot pri 30 že prepozno.

Tudi jaz bi imel kakšno mlado ljubico, tako, brez obveznosti.

s kje si? 😉

najstnico sprasujem btw 😛

Se vidi, da si še otročja. Če bi bila odrasla, ne bi spraševala traparij in bi vedela, da življenje ni pošteno in da za moške veljajo bolj ohlapna pravila kot za ženske.

Moški, ki se na veliko fu.kari okrog, je Don Juan in zapeljivi Casanova, ženska pa je seveda ku.rba.

Odrasti, punca.
[/quote]

Sploh ni res to. Že davno več ne vela da je taki tip Casanova ampak je vse kaj drugega. Ponavadi niti sexat ne znajo…

Mislim, da si ti bolj devičnik Marjan, kot devica Marija. Verjetno imaš tudi zelo razvito desno roko.

Svet se res vrti okoli lukenj.

Ko spoznaš, da nisi nikogaršnja last in tudi nisi lastnik nikogar je svet lepši. Do takrat pa nas omejujejo pričakovanja. Od partnerja pričakuješ to ali ono (ker je tako na TV pokazano), partner nazaj pričakuje drugače in se ustvarja čuden krog.

Kako je človek boljše volje, če malo popraska po drugem grmičku.

ne veš kaj hočeš. večina ljudi pri 30+ ne ve kaj hoče. mika te probat, pohotna si, nisi pa zaljubljena. čutiš, da ni prav, zato pa tudi to sprašuješ po forumu.

če imaš karkoli s komerkoli, najprej spoznaj, da vidiš če je zrel in če mu lahko zaupaš, in da ve, kaj pomeni zasebnost. ker če je to nek potreben mulc, se bo hvalil naokoli, da te je podrl, in se bo razvedelo.
karkoli že bo od tega frendovstva, boš mogoče uživala, dokler bo trajalo, potem pa hotela pozabit in ne boš več verjela v čustva.

raje se zaljubi in čustva in seks doživljaj skupaj, bolj boš uživala. pa ne obremenjuj se s tem ali bo resno ali ne, mogoče bo mogoče pa ne, iz zveze greš itak lahko vedno.

New Report

Close