Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Frizerji se otepajo dela??!

Frizerji se otepajo dela??!

si spet spremenila nik in se malo sama s sabo pogovarjaš? ja, saj vem, da ti je super hudo, ker je peroksid stopil v glavo…
tisti, ki si peremo glavo doma, si je ne peremo zato, da bomo prišparali, temveč zato, ker je to bolj praktično in enostavno.pri mojem frizerju je treba čakati na vrsto 5-6 dni. je zelo dober in ima veliko prometa. da si bi jaz tja hodila prat glavo dvakrat na teden…skoz klicarit in se dogovarjat, žonglirat med službo, družino…pa še k frizerju hodit glavo prat? haha, pa daj, glej izvOOOOOOOOOOLi, glej, kdo ti brani? hodi si jo prat k frizerju. brez problema. jaz osebno si raje kupim dober šampon in jo perem doma. takrat ko meni zapaše. ne glede na vreme, razmere. in takrat ko imam čas. umit si glavo je pa res HUDA UMETNOST, ki je vsak posameznik RES ne zmore.o FUJ in FEJ, mi PACKI, ki si umivamo glavo doma sami. o shit. pa kaj je z nami, mi pa res ne znamo razmišljat…

Zdej pa že nimam več niti malo niti dosti razumevanja. Pa kaj ti si v salonu še, ko gredo že vsi ven. Sama s seboj ? Dej ključe pod predpražnik. Vsi so šli domov. Pejt še ti.

Dej mal vklop možgane no, če je tole letelo name… Jaz sem govorila o tem, da si umivam lase doma in sicer ko so umazani (avtorica teme je šla namreč samo umit lase in sfenat v salon), ne da si jih operem pred barvanjem, zato da je ceneje… Itak, da mi lase na koncu umije frizer, barva mi jih pa na suho, pa še raje vidi, da niso povsem na sveže oprani, ker se menda barva bolje prime. Tud konc koncev se mi ne zdi nič narobe, če hodi katera samo na fen frizuro, samo mal smešna je trditev, da bodo zaradi takih, ki si lase umivamo doma, frizerji propadli 😀

Ciusso per le ferie ! We are cloosed for holiday’s ! Zaradi letnega dopusta nas ni do 23. avgusta ! Pa kaj ne znate brat. Nobenega ni .

Ojejejej, kaj je tule ratalo, medtem ko me ni bilo:)

Ja, si perem tudi sama lase, ni panike, ampak si ne znam napraviti tako lepe frizure, ne znam si jih sama sfenat in polikat. In zato grem občasno to naredit v frizerski salon. Ker sem imela naslednji dan nekam za iti, sem hotela biti lepa. No, na koncu sem si jih vseeno oprala sama. In kaj, sama si jih lahko operem tudi ob desetih zvečer, res ne vem, zakaj bi morala 0b 18:30 že tečt zato domov?? In če sem izgubila vrsto zato, ker sem šla na bankomat, sem jo pač izgubila, nisem nič rekla, da hočem zdaj biti pred tistimi, ki so prišli medetm, ko sem bila na bankomatu. Samo…meni je izrecno rekla, da ME NE BO VZELA. Ura je pa bila 18:20. In kaj, če sem šla potem še v trgovino? Mislim, v kaj se vse nekatere vtaknete, res smešno, no. In ja, sem pogledala, kaj počneta tisti dve, ki sta me odslovili, pogledala sem, če imata res tako gužvo, da ne bi mogla ena še ene glave oprati in posušiti. In sem videla, da nista imeli ob 20h že kaj več početi.

In še to, jaz bi morala tam čakati, nikamor skočiti, oče je pa z otrokom lahko šel naokoli in sta obdržala svojo pozicijo. To so dvojna merila, če jaz kaj vem.

Pustite upanje vi ki vstopate. Skuštranka nima smisla – kaj pa imaš enim monam za polagat, kako in kaj. So pač samo ene mone ki ne znajo nehat. Mej malo razumevanja za njih, sej veš kolk je to zajeban, hudo ja, trmarim, trmarim, pa hočem da sem zadnja, pa hočem da …. pa … pust jih. Se greva stavit, da še ne bo konc?! Bodi pametna, pa si pejt glavo umit- hahahahaha,

mama je še vedno ostala v vrsti, oče je pa s sinom šel, je tako? to je drugače. kot npr. v trgovini ko čakaš na blagajni. če tam z vozičko pustiš npr.mamo še, sam pa skočiš še po pozabljen izdelek, se seveda ne postaviš na rep vrste. ma ej, glej, svaka ti čast da si neglede na vse čakala dve uri in pol in gledala, če imajo ljudi ali ne:-S in nenazadnje, ti sama si tukaj zagnala celo ceramonijo, češ kakšna krivica se ti je zgodila…ali si si do sedaj že malo ohladila glavo in uvidela, da ne glede na vse, tko zelo hudo pa spet ni bilo…

kar pa se tiče likanja doma. moraš sam poskusit.sama se dolgo nisem znala likat in sem vedno prosijačila druge. potem sem pa enkrat, ko mi je bilo dovolj vzela zadeve v svoje roke. in ugotovila, da to sploh ni tako težko. ene 3x to narediš, pa si ekspert.

btw, ko sem jaz šla v salon se zlikat, sem bila na likanju vedno od 40-60 minut, da zgleda res tako kot je treba. v tem primeru pa verjamem, da te potem niso hoteli več vzet naknadno. se bi predolgo zavleklo. pranje in sušenje je skupaj nekje 20 minut. + likanje? preveč časa bi šlo.

1 :0 zame: sem rekla, sem rekla, ne bo nehal vrag babji, ne bo, ne bo,…. sam še tole.Pameten bi sedaj že nehal, naj bom jaz neumna – zadnja. Bo šlo, ali spet ne?! Boš zaštekala, al maš še mokro glavo .

Glej, sem šla na bankomat in izgubila vrsto. Sem prišla nazaj in bila pripravljena počakati vse, ki so bili pred mano, vključno z očetom in otrokom. Ampak frizerka je pristoplia k meni (po kakšnih desetih minutah) in mi rekla: vas pa ne bomo vzeli, veste.

Ali se ti ne zdi to malo čudno? Da odslovi stranko več kot dve uri pred zaprtjem? In dejankso se je izkazalo, da jima je ostajala cela ura.

Tebi lika lase 40 minut? Mogoče, če imaš zelo skodrane. Jaz imam ravne lase in mi po pranju in feniranju, kar vzame vsega skupaj max. 25 minut, še parkrat potegne z likalnikom in to je to. Ali pa tudi če mi ne polika, glavno da mi opere in sfenira. Več kot pol ure nima kaj delati.

In kaj ima s tem to, da sem šla potem še po nakupih? Res ne vidim, zakaj se tako vpikuješ v to.

Pa še nekaj: tam, kjer jaz delam, kaj takega ne bi prišlo v poštev. Vsako stranko se obdela, tudi če pride magari dve minuti pred zaprtjem, in porabim zanjo tudi več kot pol ure časa. Če bi mi delali tako, kot te frizerke, bi lahko že zaprli.

Ok, si grem prat lase:)

vsak salon verjetno dela po svoje. ta očitno ni pripravljen sprejemati stranke pri katerih se bi delo tako zavleklo, da bi bil delovni čas prekoračen. sama osebno tudi ne bi bila pripravljena vsak dan povleči eno uro službe več, temveč strank 45minut pred zaprtjem ne bi več sprejemala. ker niti ni nujno, da dobijo te frizerke nadure plačane. pa tudi tako…jaz osebno bi šla raje domov k družini kot pa bila vsak dan malo dlje v službi, sam da so stranke zadovoljne. v tem primeru bi na prvo mesto dala sebe. včasih je treba bit malo egoist, sicer te mnogi izkoristijo.

las nimam skodranih. niti približno. imam pa goste. pošteno likanje poteka po majhnih šopkih las, in traja kar lep čas. če frizerka sam malo potegne z likalnikom, upam, da ti ne zaračuna polne cene. resno ti to govorim.malo te okol prinaša. razen če maš ultra tanke in redke lase.

Zakaj pa zdravniki ne sprejemajo pacientov do konca svojih uradnih ur, do 19.45? Uro, uro in pol prej zaključijo, sestre ne sprejemajo več pacientov. To se mi zdi bolj nujno kot pa tvoja oprana in sfenana glava ob 21h zvečer. Malo razumevanja za navadne delavce vam res ne bi škodilo. Prav ji je, frizerki s triletno šolo, naj fena do 21h, do 21.30 čisti, zakaj pa se ni učila, ne? Gabi se mi vaše razmišljanje.

3 : 0 zame.

zdravstvo je druga zgodba. pri zdravstvu imaš pravico ene ure na dan za preverjanje in spremljanje novosti (kar je zelo priporočljivo, sploh zaradi zdravil) ter urejanje papirologije. sama sem enkrat mogla k zdravnici, ker nisem bila na ročena sem pač čakala nekaj ur v čakalnici in prišla na vrsto 45minut po koncu uradnih ur…tako da..spt odvisno od ambulante do ambulante. ko sem šla na samoplačniški pregled v lj, sem kljub naročenosti na uro čakala še eno uro, ker je zdravnik najprej oddelal vse redne paciente, ki so se zavlekli. ne gre posplošit.

4 : O . Katastrofa. Kr ne neha, pa lapa, pa lapa, pa lapa , pa klapa, klapa. Sej bo še pisala , ni še konc. Doktorirala bo iz fenanja in pranja glave. In na koncu bomo še zvedel njeno življenjsko zgodbo. Še bo, še bo.

ej mona, dej, get a lajf pa se pejt poseksat k ti pomanjkanje res škod. ne pa da čekiraš ko je tema že zdavnaj mim, če sem jaz, velecenjena in zate očitno pomembna oseba, kaj odgovorila. saj vem da maš dolgocajtno pa patetično življenje, sam veš, tut reveži se ljudem smiljo sam do enga nivoja. če mogoče tole zdej zastopš zarad vsega peroksida k ti je stopu v glavo…

5 : O, . Še bo, se grem stavit, še bo. Ti ga pa že dolg nisi vidla, kaj šele dobla. Kupi si očala, ga boš vsaj vidla. Pa frizerki reč naj ti malo frfru pristriže, ker ga ne vidiš. Statistika govori o tebi, ker ne nehaš, ne nehaš, ne nehaš, še bo, še bo. Zadnja bo kot vedno dvorni norčki. Dej še mal. A pol naj pa jaz ” getam life”. Evo še polpismena je od jeze ratala. Ali je bi la že od začetka,hahahahaha – pametna bom nehala, neumna bo pa še pisala. Sigurno. Zadnji post bo njen, častim če ne bo.

hahaha, se sam smejim. ti si pomoje kr avtorica (al maš pa čist po nesreči isti ip) k te je drugačno mnenje, jojmene, prizadelo…in sedaj boga reva še hodiš in hodiš nazaj gledat…naj bo moj post zadnji, da ne boš ob denar. sj vem, da ga bi težko stisnla:-)

6 : 0 – Isti ip, a si mislila pip, to mogoče. Ampak jaz kokodajsam pok, pok, pok.Ne pip,pip, pip . Tole je pa bilo ubogo. Saj vem da boš še, zato ponovno častim. hehehehe Ubogo babše, čist se mu je že sfuzlal. Če dobiš 1 cent od vsake “ogledalke” tle imaš 890 centov, faca. Zbiraš prostovoljne prispevke, vidiš kako pomagam. Pa boš lohk še prala glavo pri frizerki, kar dozdaj ni šlo, zaradi recesije,hehehehehehe. Zdaj pa bom pametna in ker si me odkrila, grem jokcat. Saj vem da boš zadnja.

hehehe, dobra:-)))))))))))))))))))))))9

Sem šla mal počekirat kaj se je razvilo iz te teme, pa ugotavljam, da si je “pustite upanje” naredila samoniciativno tekmovanje, v katerem je absolutna zmagovalka in bo za nagrado dobila pranje las v frizerskem salonu v trgovskem centru po 21. uri zvečer :))) Bravo. Zdej grem pa stavit, da bo v naslednjem postu napisala 7:0 zame 😀

Verjetno mislite na “naš salon” Dok. Ne, ni res, da ne sprejemajo kartic- samo bančne kartice ne sprejemajo več. Eurocard, Visa in Karanta pa še vedno. Razen, če ne mislite na ta salon!!!

New Report

Close