Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Frizerski salon DOK v Sparu – ne jemljejo ba kartic

Frizerski salon DOK v Sparu – ne jemljejo ba kartic

Ja in? Te kdo sili, da hodiš k frizerki, ki nima kartic.

Ne vem, kako je pri vas na periferiji. Pri nas v mestu, so na vsakem koraku. Prvi mi je v naši poslovni stavbi, samo eno nadstropje dol grem.

ne res me nihče ne sili-vendar od naslednjega meseca naprej bo imela kartice-tudi eurocard in ostale, saj je ugotovila, da ji bomo stranke ušle,če ne bo imela kartic. mislim, da se je zelo pametno odločila. glede na to, da mi vedno ne da računa,pa ji najbrž ne bo težko pokrit stroške posa.

Ne vem, kako je pri vas na periferiji. Pri nas v mestu, so na vsakem koraku. Prvi mi je v naši poslovni stavbi, samo eno nadstropje dol grem.[/quote]
Tezno je predel maribora, če še ne veš.
Ali pa imam samo jaz to srečo, da takrat, ko rabim keš, noben bankomat ne bo delal. Kolikokrat se mi je zgodilo med prazniki, da v Evroparku niso uspeli napolnit bankomatov in niti eden v celem nakupovalnem središču ni delal?

Ne, ni res, da so bankomati povsod. Jaz imam SKB in ni za vsakim vogalom, dvig na bankomatih tujih bank me stane pa 50 centov.

Ampak ajde, dokler je samo frizer.

Jaz imam pa Raiffaisen in lahko dvigam povsod, brez gotovine.

jasno, brez provizije :-)))

Ja, do prve banke imam pa 50 km.

Jaz imam gostilno ,pa ne sprejemam kartic, ker se mi zdi trapasto dati banki tolikšno provizijo za moj denar, ki ga ona obrača.
Stranke so se navadile, nimam nič manj prometa zato.
Vsak ima možnost izbire: pač zamenja lokal in gre tja kjer lahko plača s kartico.Tako enostavno:))))))

V denarnici nikoli nimam več kot 20 EUR in me začudi, če plačilo storitev ali nakupa blaga ne morem opraviti z BA kartico.

To je denar. Podjetnik ali trgovina si provizijo tako ali tako že vračuna v ceno, zato je vsako izgovarjanje odveč.

DANES sem bila pri njih
Sprejemajo: mastercard, karanto, viso ter eurocard – tudi to so kartice kajne? NE SPREJEMAJO IZKLJUČNO SAMO BA kartice (maestro, diners)!!! Če pač nimate ustrezne kartice sta natanko 5 metrov stran (samo čez hodnik) 2 bankomata+prijazni bančniki SKB. Cene imajo zelo nizke in po ceni noben salon NI primerljiv z njihovim. Prednost je tudi ker NE NAROČAJO in so odprti tako med vikendi (sobote in nedelje) kot tudi MED PRAZNIKI! Koliko salonov po Sloveniji pa še dela med prazniki? Večina jih je zaprtih. Dekleta pa kljub temu, da delajo nonstop ostajajo prijazna, natančna in pripravljena na pogovor. Njihov delavnik ni le od ponedeljka do petka ampak do nedelje (7 DNI V TEDNU). Vsi ste se spustili nizko ker jih kar tako napadate. Jaz pa jih cenim in bom še naprej hodila k njih SEVEDA Z GOTOVINO ALI KARTCO! LP

Spoštovani,
Najprej naj se vam predstavim, sem lastnica podjetja Dok, Mirjana K.
Vsem hvala na vaše komentarje ne glede na to ali so pozitivni ali negativni. Pozitivni nam dajejo potrditev, da to kar delamo, delamo dober, in negativni nam narekujejo, da se poboljšamo.
To odločitev, da sem ukinila plačila z BA kartico sem zelo težko sprejela prav zaradi tega, ker sem vedela, da bo nekaj takih strank katerim to nikakor ne bo všeč.
Se strinjam z tem, da je BA kartica plačilno sredstvo. Moja odločitev je bila zaradi politike podjetja in seveda prevelikih bančnih provizij.
Jaz bi zelo rada vsem ustregla, ampak je to, žal, ne mogoče. Naše podjetje je davčni zavezanec in davek plačujemo tako kot veleva zakon. Res je, da nam je država tokrat šla malo na roko z tem, da nam je DDV zmanjšala, ampak počakati moramo, da vidimo koliko časa bo to res veljalo, in če bo, potem bomo ta denar kateri nam bo ostajal ( če nam bo) sigurno razdelili med zaposlene, ker si oni to največ zaslužijo.Kot je nekdo omenil, mojI zlati zaposleni delajo veliko preveč dni na mesec, in si dodatek k plači sigurno zaslužijo.
Meni je res v interesu, da bi bili vi kot naše stranke zelo zadovoljni! Samo zaradi vas, naših strank, se trudimo biti dobri, kvalitetni in prijazni frizerji, ne glede na to, da imamo zelo ugodne cene.
Ja, res je. Sprejemamo kar nekaj plačilnih kartic, in nasproti vseh naših salonov so bankomati. Če naši saloni ne bi bili zraven bankomatov, za tako odločitev se sigurno ne bi odločila, ker vem, da v današnjem času plačilo z plačilnimi karticami ljudem zelo veliko pomenijo. Jaz upam, da ste vsaj z našim storitvami zadovoljna. Obenem se vam opravičujem za nevšečnost katero se začutila ko ste ugotovila, da ne morete plačati z BA kartico. V mesecu decembru smo naše stranke obvestili ustno, in seveda tudi v pisni obliki.
Računi v naših salonih se morajo izdajati. To, da ne dobite blagajniškega prejemka se lahko zgodi samo v primeru kot je bil prejšnji vikend, da smo blagajne servisirali zaradi spremembe uvedbe DDV. Ampak, to ne pomeni, da greste ven iz salona brez računa, V tem primeru dobite račun na paragonskem bloku, kateri je verodostojen blagajniškem prejemku.
Obiščite našo spletno stran http://www.dok.si . Tam smo vam na voljo za vse vaše pripombe, pritožbe, mnenja ali pohvale!!!
V upanju, da nas boste mogoče še kdaj obiskala, vas lepo pozdravljam!
S spoštovanjem, Mirjana K.

Pozdravljene ..
Srcno upam(prepricana sem) da vam nase opravljeno delo odtehta tistih nekaj korakov do bankomata..

Pa lep dan..

Joj kok ste leniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Kako se vam je dal do Spara pridet ce se vam ne da do bankomata par korakov narest
Nakpvat se pa da celo popoune pa hodt gor pa dol
Lenobe ene lene
ncncncncnc

Mislm ženske katastrofa ste!!! res vam je problem it na bankomat, tiste tri korake…zgoraj sem nekje prebrala da imajo visoke cene ?! očitno slabo sledite cenam frizerskih storitev, kajti sama še nisem nikjer tako malo plača za iste storitve…tako da kar lahko rečem so samo pohvale za frizerski salon dok!!če ste pa tok lene si pa domov frizerko pokličte pa vam bo najlažje!

frizerke salona dok kar tako naprej!

lp

New Report

Close