Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek FUDBAL….

FUDBAL….

vidi vidi lopte!!!!Ajmo i mi da igramo fudbal!!

Bemti uhh vroče je blo!Kje je enajstmetrovka!Mamicu jim….

Pa kaj ga štrikajo tam po sredini,kakor enen stare mame…GOLLLLLLLLL bo treba DAT GOLLLLLLLL!!Pejdmo naši..u napad in golllllllll!
Mater čist sm not padla..heheheheh

Dejmo naši,dejmo naši…gol..gol.gol…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

jaoooooooooo..jaoo:((((((((

ma kakšna obramba..uh! Mater!!!

pa dobro zdej pa je že cajt za gol! dejmo golllllll!!!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Na, pismo rosno, pa je 2:0. Nič, ni več
pravega vzdušja, ampak, jaz za naše fante,
ki so sploh tam, glasilke ven, jebela cesta,
bemti unga prepotenga španskega selektorja,
ki skače kot da je Slovenc, no, to se pa je od
nas nauču, skakat kot Slovenc. Kar če naj bo, ajdmo naši, gremo naprej, tolk, da jim bo še od kje drugje kej prteklo, ne le od face, ker faca so naši pobje, naši pobje, tam so, ej, bezljajo po igrišču s Španci, tam so …… naši fantje so tam in mešajo štrene ……..

Zje…….l so jih za enajstmetrovko, upam, da se bojo naši pritožil, upam, res, pol bi zdej blo 2:1, upanja mal več, tko pa samo še navijajmo za naše pobe, ki nam dajejo tako petro popoldne. Bela cesta, jest kuham kosilo, ne vem sicer, kdo ga bo jedu, ker mislim, da bomo kar malce poklapani, ampak, bo pa za jutri, pol gledam tekmo, pa tu gor visim, vmes pa še tulim ko opica v gmajni …… uf, pa žal mi je teh fantov, ki tko bezljajo …… pa moči nimajo več, res ne. ……..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

2:1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Na, pa ga imaš, gooooooollllllllll, amapk ga
niso dali naši pobje, so ga nam “uturil”, res no,
ampak, dejva, vpijva vseen za naše pogubme
gooooooollllllllllllll
piiiiiiiiissssssssssmoooooooooo roooooooooossssssssnoooooooo
goooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllll

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

heheh GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!JUHUUUUUUU!!

šE ENGA DEJMO ŠE ENGA..HIHIHI JUPIEEEEEEEEE!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

2 : 1
2 : 1
meeeeeeeeennnnnnn seeeeeeee rooooolaaaaaaaa
mennnnnnn seeeeee smooooooooooodiiiiiiiiiiiiiiiiii
pa kar na se,
ker je

2 : 1
2 : 1
2 : 1
2 : 1
2 : 1
2 : 1
2 : 1
2 : 1

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

HEHEHEH OLE OLE OLE OLEEEEEEEEEEEEEEE.

JAOOOOOOO..SPET NČ ENAJSTMETROVKE…MA TALE SODNIK!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uffff PA KJE MA OČAAAAAAAALAAAAAAAA…majko mu sveto…očala gorrr..že dve enajstici nam je zafural…uhhh pih..jest bi ga na gobc!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Piiiiiizzdaaaaaaa, sory vsem, ej res sory,
ampak ta kreten me je zje……l, res se ne
morem brzdati,
moralo bi biti 3:2, pa tako, pismo, me je
vrgel s tira, piii…………. maroška …………..
uf, sem besna, če bi bila tam, bi ta sodnik
bil e v n u h !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Prašiči, ej, pravi naša ta mala, sam
so res, ej res so prašiči, so nas čist
zj….. ma……..strelu jim u dupe, ma
kje imajo soli …………..

in zdaj, prasec, enajstmetrovka za Španijo, ma ej, jest ne morem več gledat te svinjarije …….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

joj tud mene bo kapč ruknu..ej pr men po stanvanju vse leti..hehe tolk navijam..
zdej pa še ti limonjadarji..jao jao…

ej mariči pejva sodnika na gobc kresnt!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…… in konec, in žal, prijatelji, kaj naj
zdaj, jokamo ali kaj? Ja, jokamo lahko
nad to svinjarijo ……… sodniško ………..
ne nad našimi fanti, nikakor, to so pobje, ki jih ima lahko samo Slovenija, čisto in samo Slovenija, Španci pa imajo, seveda, sodnike, ki jih je možno kupiti ………….

Bravo Slovenija, za nas bodo vedeli tudi po teh sodniških odločitvah, zdaj bodo gotovo vedeli vsi, da se je Slovenije treba bati, zdaj so sodniki tudi s svojimi neumnimi odločitvami pripomogli k promociji slovenskega nogometa, zdaj bodo vedeli vsi, da morajo imeti nasprotniki Slovenije sodnike, ki bodo odločali v prid napsrotnikom Slovencev …………. Bravo naši fantje!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Naši so tabol!! GOL gol GOl..dejmo naši gol..ej še eden bo hej..pa mi smo zmagali..klinc pa ti španci!! Hej zmagali so našiii!!

dajmo Rudonja..dajmo Zahovič..dejmo džoni…!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Gajserrr ajmo navali….razturi……..gollllllllllllll

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, muca, kapeč al’ pa ne kape’č, v glavnem,
naši fantje so zlata vredni, res zlata. Ampak,
dobili so maroškega sodnika, ki ni vreden, da
bi ga pes oscal, opsa, se pardonjeram, napaka:
JE VREDEN, da bi ga maroški pes oscal!

Mi je žal fantov, res, ampak naredili so nekaj, kar ni sposoben vsak – naredili so si pot na to tekmo, ki so jo morali drugi “prirediti”, pa nič zato, kot sem dejal, zdaj cel svet ve,
da se je treba SLOVENIJE BATI!

Srečko pa, ej, Srečko, na WC, pa izpisati na zid grafit PIZ…… MAROŠ…….. !! Pa se bo jeza polegla, pa bomo kljub vsemu ŠLI NAPREJ!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

eheheh Mariči tak se govori!!!
Lubčka****

Naši so tabol..vseen!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj čmo! če so eni slepi ko k***c….ampak mi smo še vseen tanartabuljši!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

SODNIK !!!

Potem se vprašam?
Je to šport ?
Ko te nekdo lahko na očeh celega sveta tako oguljufa,povsem nekaznovano.
Moje besede, izrečene tukaj doma, niso za v javnost, pregrobe so ti maroško govedo !

O bemti, zajcek je bolj hud kot Srecko! Sport je pac danes velik biznis in od kar so izmislili denar, je ta sveta vladar!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Uf, dvakrat bemti, Marici je se bolj podivjana kot zajcek in muca.. Joj, musliman in se prasec.., pa se corav po vrhu..?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Prodana duša dvojnih meril.

New Report

Close