Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek fuge v kopalnici

fuge v kopalnici

Pozdravljeni!

A mogoče katera ve, s čim naj pobelim fuge v kopalnici. Posebno imam problem z belimi fugami na tleh, saj nekaterih madežev ne spravim ven z nobenim čistilom. A obstaja kakšna stvar, ki bi enostavno prekrila te madeže?

LP!
ZZ

Tule je ena pisala o nečem takšnem:

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Kupi zaščitni premaz za fuge. Sicer se to najbolj splača narediti takoj, ko so ploščice položene in potem ponoviti vsakih nekaj let. Sicer je delo precej duhamorno, nekako tako, kot bi z lakom za nohte barval vsako fugo. Se pa definitivno obnese. Midva sva to naredila pred tremi leti in so fuge še vedno snežno bele. Premaz sva kupila v Obiju (ga imajo v vseh podobnih trgovinah) in obstaja v različnih barvah.

Jaz sem pred kratkim čistila fuge v kopalnici.
Kupila sem posebno čistilo za fuge od Astonisha (modra plastenka s šprico). So šli res vsi fleki stran. Potem sem pa še fuge prebarvala z belo barvo (posebej za fuge). Sicer je zoprno, ker ne moreš čisto natančno nanesti in je treba potem še ploščice očistit, ampak se splača. Sicer tudi ta barva ni čudežna, na nekaterih mestih sem morala 2x iti čez, ampak kopalnica izgleda 100x lepše kot prej.

Končni rezultat: zelo zadovoljna. :))

Z varikino. Samo kadar je lepo vreme, da se razkadi. Zlijem nekaj varikine na tla, potem pa s ščetko podrsam po fuhah. Grem za pet minut ven, da varikina deluje potem pa pobrišem s krpo. Nekaj pomaga, vsaj razkuži.

Kleopatra1
Mi lahko prosim napišeš, kje si kupila čistilo Astonisha?
Hvala ti!
lp, Doroteja

Zelo dobro in učinkovito je čistilo za fuge[/url] od Melleruda.

Preveri na: cistilo.si[/url]

Ne boš verjela, z jezikom najlažje. Ker ima brbončice za super fino čiščenje. Vse se spolira.

New Report

Close