Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek fulfix – za rast las

fulfix – za rast las

Resno me zanima. Je že kdo poiskusil preparat za rast las Fulfix?
Znanka ima precej redke lase in me je povprašala,če poznam to zadevo. Ker bi ji rada pomagala,bi bila vesela vaših izkušenj.
Hvala!

Nimam izkušenj s tem a po oglaševanju sodeč je to nateg.

Sem pa brala po raznih tujih straneh, kako dobro vpliva ricinusovo olje na rast las. Olja so nasploh zakon za lase. Poleg olj pa tudi masaža lasišča (prekrvavi lasišče).
Omeni to znanki, mislim pa da je kupovanje raznoraznih čudežnih mazil brez veze.

Se opravičujem za tak odgovor, če pa te še kaj zanima pa rade volje odgovorim 🙂

Kar bom spodaj zapisal, velja za datum 31.1.2014
Preverjeno, na njihovi strani http://www.hairhealthjournal.com/ objavljajo komentarje uporabnikov pod imeni, za katere dvomim, da zares stoji človek z istim imenom ali vsaj izkušnjami, ki jih navajajo. Zakaj?
1.) Kje se sploh prijaviš v njihov forum, daš sliko v avatar ipd? Linka nikjer. Morda ga dobiš po nakupu. Kdo bi vedel.
2.) V komentarju sem jim zastavil vprašanje “Po kakšni logiki naj bi snov od zunaj vplivala na obnovo lasnih mešičkov? Ko lasni folikel odmre, ni več tega, iz česar bi las rasel. Kako naj bi torej neko mazivo pomagalo?” in komentar je viden le meni.
Preizkusite sami. Na računalniku, kjer vstopam na internet z določeno IP številko, je moj komentar viden tudi po osvežitvi njihove spletne strani. Na računalniku, kjer vstopam na internet z drugo IP številko, pa komentar ni viden. Prav tako sem z drugega računalnika objavil testni komentar in tudi ta na prvem računalniku ni viden.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdrav,
Tudi jaz sem malo pogledala tole reklamo. Vedno me moti, kadar oglaševalec nima nikjer svojih generalij o podjetju. Naslov, ustanovitelj, registracija, itd.. Če ni naslova, kam potem sploh nasloviti reklamacijo. Samo resna podjetja imajo zavedeno vse potrebno.
Kakorkoli, pogledala sem po vseh zavihkih. V spodnjem robu je zavihek:PRIČEVANJA. Tu je nekaj oseb z Prej in Potem slikami.
Poguglala sem njihovo drugo stran – angleška verzija. Tam piše (Pričevanja) TESTIMONIALS.
FOTOGRAFIJE SO ENAKE, imena pa prilagojena državi, v kateri oglašujejo. Tako je angleška Emily Stewart, 45, v Slovenski verziji Anita Debeljak, 45.
Ekola, To je to. NE ZAUPAM TAKIM OBJAVAM!

Linki:SLO: http://www.fulfixcomplex.com/si2GfRqWE/testimonials.php
in ANGL: http://www.fulfixcomplex.com/global/testimonials.php

Še trije minusi več glede verodostojnosti njihovih komentarjev:

1.) Danes sem preveril, kakšno je stanje z datumi objav komentarjev. Vsi komentarji so isti, kot so bili zadnjič, datume so pa spremenili (oz. se verjetno kar avtomatično spreminjajo), da izgleda vsa stvar bolj sveža.
2.) Na stran http://www.stat.si/ImenaRojstva/sl sem šel vtipkat vsa imena in priimke komentatorjev, ki sem jih našel na strani http://www.hairhealthjournal.com/. Za okoli 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kombinacij imen in priimkov mi je javilo, da je njihova pogostost v Sloveniji manjša od 5. Iz nekih razlogov na statističnem uradu v takšnih primerih ne izpišejo točne številke. Ta je lahko tudi 0.
To se mi zdi sumljivo… Nisem pa poznavalec takšnih razmerij, tako da tega ne jemljite za tako grozen minus.
3.) Ko hočem kaj več izvedet o avtorju komentarja (klik na ime in priimek) na sami strani, se tega ne da.

Ko sem gledal januarja komentarje so imeli januarski datum, sedaj pa taisti komentarji imajo februarske datume….. Mislim, da bi tole bilo potrebno nekam prijaviti!

Je kdo na tej njihovi “uradni” strani videl koliko je cena izdelka? Ponujajo ti izdelek toda cene ni zraven? Tukaj nekaj ne bo v redu…

ceno dobiš ko izpolneš podatke in jim zaupaš praktično aslov in mail

živijo,
tudi sama sem mal raziskovala glede tega izdelaka in kar nekaj strani prelistala. Morem priznati, da je po mojem mnenju to velik nateg! tako kot je že ArsAnima ugotovila, so vse spleten strani enake in komentarji so samo prevedeni. celo slikice oseb so enake, po vrh vsega še v istem zaporedju. lahko preverite:

angleška stran: http://www.shinythickhairtips.com/nz2OkLfSa/
slovenska: http://www.hairgrowthbooster.com/si2GhTfOI/index.php?id=1&#
hrvaška: http://www.hairhealthjournal.com/hr2BVnCaD/

na hrvaških forumih piše tudi, da so strani enake tudi v drugih državah! Prav tako v članku navajajo, da gre za redke sestavine in da je količina omejena, potem pa ugotoviš da je spletna prodaja prisotna v vseh državah in celo, da se je izdelek začel reklamirati že v letu 2009!!
Mislim, da je vse skupaj en VELIK bullshit!

Res je, kar je napisala RaziskovalkaPika. Sama sem porabila en sprej in nekje je pisalo, da bi naj se poznala razlika že po 15 dneh.. pa nič.. lasje mi ne rastejo tako hitro in tudi sivih že imam nekaj, pa sem si želela spremembe 🙁 pol pa vidiš, da je to, en velikkkk marketinški nateg!! če si lase operem, tako ima lepe in sijoče!! samo “fojtrajo” nas 🙂

izdelek uporabljam ze mesec dni in imam res nekaj novih las… ne vem pa ce je to od fulfixa ali od regaine spraj ki sem jo kupovala v lekarni ….in jo uporabljala 1 leto in pol…regaine mi je zares pomagalo…ustavlja izpadanje las…in rasli so mi novi lasje….za filfix pa za enkrat ne znam povedat jo uporabljam ampak ne vidim kaksne velike spremembe…po mojem je tud en velik nateg

pa se to….veliko sem prebrala na spletu in poleg same izkusnje…sem ugotovila da je to vse laz…prebrala sem tudi , da to zdravilo ima kontraindikacije, lahko povzroci tumorja pa se nekatere bolezni hormonov…tko da se ta izdelek ki imam bom uporabljala do konca in vec tega ne nameravam…ker so eni pravi kreteni laznivi. vam pa predlagam Regaine, ki se kupi v lekarni stane pa okrog 40 E. in zares pomaga ustavlja izpadanje las in rastejo novi lasje. to znam povedat zato ker sem sama uporabljala leto pa pol, ful so mi izpadali lasje in imela sem zelo redke…regaine pa mi je v 1 mesecu ustavlo izpadanje drugi mesec po uporabi pa sem mela nove lase …noben izdelek ne bo pomagal cez noc…tko da ce zelite rezultate vztrajajte in uporabljajte ta izdelek ki sem jo jaz, kajti meni je zelo pomagal, pol pa ko sem vidla na netu ta fulfix sem pustila…ampak spet bom uporabljala regaine. tko to sem vam povedala…da ne bi padli na njihovo past… lp

Lahko vam samo povem,da ta izdelek Fulfix zelo pomaga.Ker sem opazila na moji lobanji da imam zelo novih las.Zacela sem uporabljat pred 1 mescom in takoj sem opazila novih las.Nanesla sem na suhe lase in samo tam kjer nisem imela nic las iskreno povedano nic las nisem imela sedaj imam full,Zelo sem vesela da sem opazila ta izdelek na fb…

ZATOO PREKLINJAM TISTI DAN KI SEM VIDELA IN SEVEDA NAROCILA TAKOJ….
KLINAC NAJ JO VZAME TISTO RAZISKOVALKO PRASICO KI JE LAGALA FOLKA O FULXIHU..

KATASTROFALNA RESNICA
O FULXIXU

Prosim ne uporabljat vec Fulfixa,ker po 12 nanosu dobis lisaje po lobanju in seveda glivice na kolenih
to sem opazila na moji prijateljici ker zacela je uporabljat in po 12 nanosu je to opazila in seveda takoj pritekla k zdravniku in ta jo je vprasal kaj je uporabljaja in mu je odgovorila.da na spletu je videla izdelek Fulfix za rast in gostoto las,In jo je po domace nazjal da ne bi smela ker je to kitajsko zdravilo ker kitajci dajejo sestavine ki jih nebi smela uporabljat.

ZATO SEM ZELO HVALEZNA SAMA SEBI DA SE TO OBJAVO VIDELA IN SEVEDA RAZOCARA SAMA SABO KER SEM JO UPORABLJALA.KER CE BI NADALJEVALA BI TUDI JAZ DOBILA LISAJE IN GLIVICE

ZATO BI VAS OPOZORILA NE VEC UPORABLJAT TA IZDELEK…TISTO RAZISKOVALKO PA NAJ JO VRAG VZAME SABO NAJ JO IMA JEZUS KRISTUS KI MISLIM DA BOSTA OBA PASALA ON JEZUS KI POMAGA LJUDEM V FINANCNEM STANJU RAZISKOVALKA PA V LEPOTNEM STANJU,

Lepo in iskreno vas pozdravljam!!!

Lahko vam samo povem,da ta izdelek Fulfix zelo pomaga.Ker sem opazila na moji lobanji da imam zelo novih las.Zacela sem uporabljat pred 1 mescom in takoj sem opazila novih las.Nanesla sem na suhe lase in samo tam kjer nisem imela nic las iskreno povedano nic las nisem imela sedaj imam full,Zelo sem vesela da sem opazila ta izdelek na fb…

ZATOO PREKLINJAM TISTI DAN KI SEM VIDELA IN SEVEDA NAROCILA TAKOJ….
KLINAC NAJ JO VZAME TISTO RAZISKOVALKO PRASICO KI JE LAGALA FOLKA O FULXIHU..

KATASTROFALNA RESNICA
O FULXIXU

Prosim ne uporabljat vec Fulfixa,ker po 12 nanosu dobis lisaje po lobanju in seveda glivice na kolenih
to sem opazila na moji prijateljici ker zacela je uporabljat in po 12 nanosu je to opazila in seveda takoj pritekla k zdravniku in ta jo je vprasal kaj je uporabljaja in mu je odgovorila.da na spletu je videla izdelek Fulfix za rast in gostoto las,In jo je po domace nazjal da ne bi smela ker je to kitajsko zdravilo ker kitajci dajejo sestavine ki jih nebi smela uporabljat.

ZATO SEM ZELO HVALEZNA SAMA SEBI DA SE TO OBJAVO VIDELA IN SEVEDA RAZOCARA SAMA SABO KER SEM JO UPORABLJALA.KER CE BI NADALJEVALA BI TUDI JAZ DOBILA LISAJE IN GLIVICE

ZATO BI VAS OPOZORILA NE VEC UPORABLJAT TA IZDELEK…TISTO RAZISKOVALKO PA NAJ JO VRAG VZAME SABO NAJ JO IMA JEZUS KRISTUS KI MISLIM DA BOSTA OBA PASALA ON JEZUS KI POMAGA LJUDEM V FINANCNEM STANJU RAZISKOVALKA PA V LEPOTNEM STANJU,

Lepo in iskreno vas pozdravljam!!!

Ricinusovo olje je edino,ki ucinkuje na rast las!!!! 6 zlic olja zgrejete in nanesete na glavo,Ter ga pustite 2 uri na glavi, po tem pa operete kot obicajno!!!!! Probala, in uspeh je viden!!!!

Zdravo, js pa bom tko napisu. Zadevo sem sprobal in zdaaj to uporabljam približno 3 mesece. (tretji sprej)

Kar lahko rečem je to da so lasje vidno močnejši po vsakem sprejanju in tudi hitreje rastejo. Vidim sicer majhne tanjše laske, tam kjer jih prej ni več blo, ampak bom pustil času čas dokler ne vidim da bodo močnejši in zopet temni.

Ne vem to so moje dosedanje izkušnje, bom ga uporabljal še nekaj časa pa vam lahko povem za 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Pred nekaj minutami sem naročil FulFix nato pa videl ta forum, ki mi je dal misliti..

Že prej sem pogledal Teme, novice, o nas.. vsi ti linki vodijo na isto stran naročila izdelka…
Že v pogovoru z “Dr. Chan” omeni, da je rastlina zelo redka in da bomo imeli srečo, če bomo preparat dobili, kar je zelo čudno. Kdo bi se lotil proizvodnje nečesa in dal to v širšo javnost, če bi bila glavna sestavina tega produkta močno omejena. BI bila cena potem res 38 eur?

Kot so že v predhodnih komentarjih napisali, se face ljudi, ki pričajo ponavljajo, le imena so prirejena glede na jezik angleško, hrvaško, slo..
Ko sem na facebooku prišel do te strani, sem poizkušal kliknit na osebo, ki je pričala o dobrobiti produkta a oseba očitno ni v facebook bazi, kajti me ni povezalo na njeno FB stran.
Zakaj nimajo nobene možnosti plačila preko Paypala ali kartice? Zato ker je skoraj sigurno to kratkotrajni in hiter nateg.. nategni in pobegni..
Ni nobene kontakne številke, glede na to, da naj bi obstajala slo podružnica.
Mail, katerega ni bilo potrebno potrdit s klikom na link sem dobil iz naslova “[email protected]” , naročila ni bilo potrebno potrdit, na strani niti ne preverjajo in sledijo IP ju s katerim bi se lahko izognili temu,da kdo drugi ne naroči to na vaše ime….
Naslov v mailu z potrdilom naročila je Novaleads LLC Naslov: Trolley Square Suite 20C
Mesto/Poštna št.: Wilmington, DE 19806
ID za DDV: 80-0960122

Ko poggoglam kaže da gre za nekega Google partnerja, kar ni verodostojno, kajti za tem bi moralo stati kaj več.
Skratka gre za nateg. Upajm le, da tisti ki to uporabljajo ne bodo dobili kakšni neželenih učinkov.
Glede nato, da je plačilo po povzetju in da ni bilo nobene varovalke glede naročila, ga sam seveda ne bom prevzel.
Hvala za nasvet z ricisinovim oljem, to bom preizkusil.
lp

..so pa res hitri s pošiljanjem. Pred minuto so klicali iz dostavne, da imajo kuverto v znesku 38€. Včeraj naročeno, danes dostavljeno.
Danes je prvič, da nisem naročene zadeve prevzel.
Žal res ne zaupam.
Če bo prišel kdo do kakšne ugotovitve naj sporoči. Poglejte si še podatke o strani:
http://www.scamadviser.com/check-website/fulfix.com

Poglejte si še forum sosedov, iste ugotovitve:

http://www.forum.hr/showthread.php?t=811983

Lp, S.

sanja a mi lahko prosim napises natancen postopek s tem ricinusovem oljem? kaj segreto olje nanasas na lasisce? MI napises natancen postopek prosim? hvala !

Pozdrav vsem tukaj!

Veckrat hodim na to stran in opazam,da imate probleme z lasmi.

Priznam sem tudi jaz imela probleme stem dokler nisem sama sebi dala en cilj kar seveda
sem mislila,da ne bo stem nic in stem sem opazila in spoznala da PROBAT ni GREH.

Opisala vam bom postopek.

Ker sem po poklicu kuharca in kuham ze 20 let poznam vse setavine,zacimbe itd..

Segrejete 1kvas dodajte 2 zlici mlacno vodo pustite da se stopi nato 1 zlico popra in eno zlico vegeto.
Potem pustite malo in nato vzamete eno zlico meda in 2 dcl olivno olje zmesajte vse skupaj in to vse skupaj zmesajte in pustite v hladilniku 10 minut.In na koncu dajte malo petersila.
In na suhe lase to dajte na lasisce in pustite delovati 3 ure al celo vec.
Zelo,zelo deluje to ponovite 3krat ali veckrat na teden.Cimvec tem boljse za vas.
Po dveh tednih boste videli rezultat.
Pustite te reklame,tablete spraje ker to je en velik laz.

Lep pozdrav.

Lep pozdrav Erika!

Komentar na nasvet pod DALINDA 100.

Gospa,ki je lepo opisala svoj recept in nasvet,ki je po poklicu kuharica in na koncu je celo pustila svoje ime in tel.št….
Jaz sem jo želela poklicati in vprašati,če je to resnično in kako deluje na lase…
Dobila sem gospoda po imenu Erik,ki dela na Telekomu!
Jasno da gospod nič neve o tem,in mi je svetoval,naj še 1x preverim tel.številko.
Sem jo pogledala in je prava…
Kaj zdaj?
Nekje je prišlo do pomote,žal!?
Če lahko kdo pomaga ali pa ga. Erika sama zadevo preveri.
Hvala in lep pozdrav.

nee morem verjet kaki prasci so ti izvajalci fulfixha….fooolkk poslusajte….uporabljala sem 2 spraja in ko sem nehala uporabljat zdaj ze dva mesca od tega…lasje mi hudoooo izpadejo…si misliste skoraj plesasta sem…noro, noro mi izpadejo…ne vem kam se obrnit in jih tooooozit! Nic mi ne pomaga…izpadejo mi zelooo! KDor zeli to probat, in kdor zeli postat plesast potem pa izvolite kupujte to sranjeeeee njihovo!!!!!!!!!

kako lahk to rečete če ga sploh niste probal nimate pojma vsi najprej pogledat ceno za svoje zdravje je treba neki reskirat kupite se splača 🙂

Pozdravljeni!

Skoraj 3 leta sem živela v nočni mori – moji gosti močni kodri so se čez noč začeli rečiti s svetlobno hitrostjo, vidno in občutno manj jih je bilo iz meseca v mesec … ko sem prala lase, sem jih razčesala s prsti – bili so črni od vseh las, ki so šli ven … preča se ni hotela nehati in se je nadaljevala na zadnji del glave. Katastrofa. Za umret mi je bilo. Pa takšne lepe lase sem imela, kodre, ki so mi jih vsi zavidali.

3 leta sem vsak prost trenutek preživela na internetu in iskala rešitev … vmes sem zapravila na tisoče eur za različne dodatke k hrani, šampone, serume, kapljice in what not. V začetku leta 2008 se mi je nasmehnila sreča … ni čudežna tabletka, potrebna sta bila trud in disciplina … a konec leta 2008 sem ob pranju preštela vse lase, ki so šli ven, ko sem jih razčesala – bilo jih je 6! Kot pribiti so stali na glavi … poleg tega pa je bilo moje splošno zdravstveno stanje neprimerljivo boljše kot pred letom ali štirimi leti. Sredi leta 2008 sem tudi opazila, da so se lasje začeli spet gostiti.

Kadar koli lahko, ljudi usmerim k istemu viru, ki je pomagal meni – gre za personaliziran in 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} učinkovit pristop, kajti ni pri vsakem človeku razlog za izpadanje las enak. Rešitev je pisana na kožo prav vam, deluje od znotraj in je trajna.

Sama imam svoje lepe goste kodre nazaj. Dermatolog mi je pred leti rekel, da je vzrok hormonski in naj se zato poslovim od teh las – da jih ne bo nikdar več. Vesela sem, da mu nisem hotela verjeti in sem brskala in iskala … ter nazadnje našla rešitev.

Kogar zanima, naj mi piše na [email protected] – ni nateg … ker sem šla sama čez neopisljive muke med 2005 in začetkom 2008, sem si rekla, da bom poskrbela za to, da čim manj ljudi doživlja podobno … preprosto želim pomagati, če bo koga zanimalo.

New Report

Close