Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Fuzbal

Fuzbal

A vsi gledate fuzbal, da nobenga ni tle gor ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

oo mišon..z malo zamude se tudi jaz oglašam..nič fuzbala..jaz sem do sedaj čvekala in sedela zunaj na terasi.Pila vinčka in uzivala v toplem večeru..Pa ugani še nekej zvezdice so na nebu….milijonnnn zvezdic!!!Prelepo..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Evo še mene. Jaz pa sem popoldan preležala ob branju knjige, zvečer pa sem pekla torto. Čokoladno torto. Kar tako.

Sem pa slišala kdaj se je fuzbal končal. Takrat se je pričelo pokanje petard, kar je čisto običajno za takšne dogodke. Komaj čakam svetovno prvenstvo! Naši bodo zmagovali, tukaj pa bo pokalo kot za Novo leto!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Jaz ne ):

He samo enkrat sme spremljala svetovno prvenstvo.Kterea leta je to bilo hmmmene 6 let nazaj uhh ne ne še več kr osem jih bo.No takrat smo tudi stavili kot se spodobi.Pač dobra druzba smo bil in smo se super zabavali.. Ja takrat tudi ene tekme nisem zamudila…Pa tudi če sem jo spremljala med delom vsaj z enim očesom..ja ja bili so časi..Ko sem stavila hahah na NIzozemce..hja tulipani pa to!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja zajček kje pa si ti danes…???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ste nasral toliko tuki gor, da se nisem mogla vključit, saj ste znorel!! :))

Aja, muca, pa cmoka ****************

Hmm jest nisem kriva nič….so drugi čist zglajzal…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, zajček se tako ponavadi izvleče…

aha cmočka ******** mišon pa že aja…kje maš ježka pride ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

juj ja ti ti lumpek ti!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, jaz bi rada videla, da bi prišel 🙂

Ojoj, 5 minut me ni gor, pa že vse rdeče! A še ne mislite spat?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Jaz grem zdajle!
Nočko vsem in cmočke :))))))

cmoke tudi tebi :)))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Kam..uh jets pa nč zaspana me je nočka zunaj tko prebudila…a zdej pa greste al kaj spat?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja, počasi. mene je torta utrudila. pa boleče grlo, pa temperatura, pa kašelj, pa… še in še bi lahko naštevala.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Pridna si!!Pa si rekla da boš počivala hudiča LILI!!!
Ampak eden se bo sladkal jutri hihihi
Tud jest bom nekej spekla..in sicer pecivo po receptu našea zajča..aha mmmmm mi že disi..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, zakaj nisi prijavljena?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

opala.madonca me prstki ne ubogajo…jehata jehata

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kje? aaa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

msn.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Aha, sem bila obveščena iz zaupnih virov, da sem nekam dodana :)))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

New Report

Close