Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Fuzbal…

Fuzbal…

Jutro. Še tukaj moram povedat, da sem po priporočilu BGV postala navdušenka za fuzbal oz. fuzbalerske ritke:)))))))))) Včeraj sem gledala fuzbal (ker mi pač drugega ni preostalo in sicer Juve-Real M.) ampak samo prvi polčas….dovolj za začetek….Ritke pa….ja, no….nič posebnega…bi morali nosit kakšne oprijete hlačke, da bi blo kaj bolj videt….he,he,he

CMOKA

jaz sem te že tam pocmokala…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))))))))))))))))))))))) Evo … tako .. pridna … Edino pravilno … :))))))))

Ja … tudi jaz sem včeraj vsake toliko poskočila na tekmo … da sem počekirala če so ritke še vedno take kot so bile (in vmes sem pomislila, če naša zvezdi posluša moj nasvet) :))))) … in sem ugotovila isto kot ti … Preveč ohlapne hlačke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Se morem pritožit … ne bo druge … Ali dajo fuzbalerjem bolj ozke hlače … ali pa ženske ne bomo dovolile našim moškim na tekmo … in jo niti gledat po TV-ju … Tako je to treba! :))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jaz bom pa tebe tukej.))))))))

Se čmo zmenit, da jim damo tangice???:)))))))

He he … :))))) … samo pol ne vem kako bi igrali fuzbal … ko bi si pa stalno popravljali tangice, ker bi jim lezle v rit … :)))))

Sej mi ženske bi strašno uživale .. a takrat mislim, da bi se pa naši moški prtožli … :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bgv tebe bom prvo skuro zaradi takih pregrešnih misli!!!!!!!!!

Ne fuzbala, pa kaj tebi se je čisto odpelalo?????

Bgv ne govori takih neumosti, ker ti bom konjička zapleno!!!!! ;))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Lezle v rit?!

Ja, kakšne tangice pa potem ti nosiš, da ti ne lezejo v rit?!
Saj jih pa ja komaj čutiš, ne?! No, vsaj moja malenkost…..

Since … pa saj ti bi moral bit pa ja vesel, če bi dali fuzbalerjem bolj ozke hlačke … Bi še tolko raje gledal fuzbal … :))))))))))))))

Ti mi pa že enkrat pošlji mojga konjička nazaj, čene ga pridem osebno iskat v MB … ampak takrat se pazi … !!!!

;))) :-***

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

zvezdica zrihtaj to pa te bom mellllll čisto malo rad!!! 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

grožnje, grožnje :))

nad hlačami sem navdušen, samo nad tvojo prepovedjo NE!!! :))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Mi ženske smo že navajene tangic … in jih niti ne čutimo … sam … Miškotu sem kupila za valentinovo tangice in ko si jih obleče (že to samo takrat ko pride k meni in ko je v posebnem feelingu) ga full motijo … :)))) … in si jih stalno popravlja … 😀

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Eh … nisi dobro prebral … Pri prepovedi pišem … NAŠIM moškim … torej … ti ne spadaš v to kategorijo … ti imaš namreč hribuca … :))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hi, hi, hi………zmenjena kolega…

Ali pa vsaj kakšne oprijete boksarce…….recimo……….

Ma tudi kake slip hlačke bi bile v redu … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) … ali kopalke … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

odlično..evo ti malo nagradico :*

(samo se se mi zaj razvadit) 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

aha :))))

samo če nebo vaših moških na tekmo, koga bom potem osvajal??????

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Torej…..spodnjo garderobo smo obdelale………kako pa zgoraj? Brez?

Ti nimaš koga osvajat … !!!!!!!!!!!!!! Bi rad da bo hribi ljubosumen???? Ccccc …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

****************uuuuuuuuuuuuuuuuuuu**************zdej sem pa vesela…………..in ne bom se razvadila, bom kar pridno tukej u kotku čakala, da se kdaj kaj name spomniš…………….

Ojej….bogi miško……..

Pa seveeeeeeeeeeeeeeeeeda … že tako so celi prešvicani in to … kaj jim bo tista dolga majca … topla … ohlapna … Ne ne … Če že jim dovolimo imet kakšno miniaturno konitirco … :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ma ne bi…………kar naj bojo brez vsega…………..

:))))))))))))))))))))) Sej zdej ko se jih je malo navadu prav uživa … Pride večkrat k meni z njimi … Še posebej takrat ko mu je do sexa … :))))))))))))))))))))))))) ;)))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close