Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Fuzbal…

Fuzbal…

He he , ma ne … par slikc … ma probam še enkrat samo z eno , a prav ?

JA TI….. NE…MAŠ DOBRO RITKO;))CMOKAAAAAA

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa ta drugi kaj sem ti ga poslal je tud polni..nemogoce ce pa je prazn :)??

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

no no ..ni treba me zaj celega poslinit :))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

JEBELA , ma to se samo meni lahko zgodi !

Čuj , ti si mi obakrat poslal isti naslov .
Zdaj sem ti poslala samo 2 slikice – ma je že nazaj , s komentarjem mailbox full !!!

Ma to ne more bit res !!! @!#$ pa tak programer (to sem jaz :(((

Ma kaj poslinit … Pojedla te bom k’ si tok sladek … :)))))))))))))) ;)))))

:-*********************** … am … ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

tudi to med ostalim :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

nikita wildmail ne more bit ful, če pa je skoraj prazen!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Se bom prepustila čustvom … putana vacca !!!

Moram malo pogledat , kaj je s temi slikami , saj vem , da meni nekaj ne klapa !
Čeprav … drugi so dobili brez problemov … ma kaj bi bilo ?!

HELP !!!
Ideje rabim !

na hotmaila bi moglo it enih 500kilo gor 🙂 ni tak polni kot sem mislo

na wildmail pa itak gre par mega gor 🙂

pojma nimam kaj naj bi to blo…..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

hehehehe sej veeeem zato ji pa pisem(mogoce jo na giru vid :))))) )

/

Ma moj pesjan pa že ni mega težak :)))

… čak , ti pošljem samo par besed , pa da vidimo , kaj bo … kaj pa če je Hribuc kaj ušpičil … no , samo pomisel …

hehehehe sej veeeem zato ji pa pisem(mogoce jo na giru vid :))))) )

/

dobo in poslal nazaj :)))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

A še kaj drugega?

Čau vitki!!!!!! Uf……kolk sem te pogrešala…….Zakaj giro d’Italia?? A boš tudi ti vmes?

zvezdiiiiiiiiiiica ja sej sem tud jaz tebe pogresal (cmoka),ne ne sej giro se je ze zacel hehehe.tam loh vidis ritke hehehe,pol si pa misli kako mam jaz hehehe:)))

/

Ja……….pa kako si lahko sam mislim? Je treba kaj videt…:))))))))))))CMOKA

Zdaj pa eno tako…hm……hm……hm…..vprašanje….kako pa kaj »spodaj« ???:))))))))))) Poraščeno ali obrito? Kako ti je všeč? He, he, he

Poraščeno … !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Definitivno … ni mi všeč če je moški spodaj obrit …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hehehe videt ja videt,to pa bo ……………..enkrat :)))
do takrat si pa misli hehehe

/

bi ti želela še kaj drugega ;)???

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Imaš kak predlog?:)))))

Hm……….torej….kako si lahko predstavljam? A lahko sklepam kaj po tvojem imenu »vitki«….se pravi taka »šlang« ritka???:)))))))))))))

Pa si imela kdaj že tak »obrit« primerek???

New Report

Close