Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Fuzbal…

Fuzbal…

Ehm … ma niti ne … :))))))))))))))))))))))) … vsaj da se spomnem ne … ;)))))

Sam … kaj vem … moški so mi všeč kosmati … čene je kot da bi šlatala žensko … pa čeprav so bolj obdarjeni tam spodaj … :))))))) ;))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

JA NO DEJ POGLE KOLESARJE PA SI ZAMISLI HEHEHE

/

A ma pol kolesariš??? In tako lepo ritko maš??? UFA!!!

Čaki, čaki………Niti ne??? A se ne spomneš toliko? Ja…punca………..kolk jih je pa blo, da se ne spomneš???J))))))))))))) Sicer pa………ja ……mora bit nekaj čutit ne..če ne, ni ta pravo..

:)))))) Ne ne … sej se hecam … :)))))

No … je pa res da za enega se točno ne spomnem kakšnega je imel, ker sva bila oba tok pijana ko sva počela tiste stvari, da … no … ni blo cajta gledat ali ima obritega ali ne … :))))))))))))))))))))))))))))))) … ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

NE MAL KAR MAL VEC KOT MAL :))

JA JA MOJA RITKA JE PA …………………… SAM NE OKOL GOVORT :)))))HEHEHE.

BEJBIKE PRAVIJO DA JE COR…..

/

A cortkana? Kaj mal……….Je pa dobra za primt, kajne??? CMOKA

Ti…..ampak on očitno le ni bil tolk pijan..če mu je stal..he,he

AHA JE JA DOBRA ZA PRIJET PA ZA KEJ DRUZGA TUD :)))))

/

Aja? Za kaj pa? Za masiranje, grizljanje…???:))))))))

:)))))))))))))))))) Pa ne samo da mu je stal … :)))) … tri ure sva sexala brez prestanka … :))))) … in ni prišlo ne meni ne njemu … kljub temu da sva sexala ko zajca … :)))))))))))))))))))))))))))))))

Lp, bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

He, he, he…….Sam da ni bil kot eden….ki je bil tako pijan in potem ni vedel ali mu je prišlo ali se je uscal…..Boga šjora!!!!!!

JA ZA VSE MOGOCE STVARI HEHEHE LOH TUD ZA MASIRANJE…………….

/

No………pa za kaj še???

Uuuuu … ne ne … hvalabogu ni bilo tako hudo … :))))

Je bilo pa zanimivo … ker sva vse to počela v avtu … na parkirišču … in potem sva oba utrujena zaspala …. gola … In ko sva se zjutraj zbudila (no … čez par urc) … je ravno en striček tako sramežljivo nekaj hodil tam okrog avta … :)))))))))))))))))) … he he … je bla zanimiva scena, ja … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

NO NEBI GLIH PO FORUMU,TI RAJE V ZIVO POVEM HEHEHHEHE :)))

IMAJ DOMISLIJO

/

Poveš ali pokažeš?????

P.S. Bo treba odpreti nov post, ker če ne full časa odpira…..no dej ti……..

New Report

Close