Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fuzbal, najbolj javni prikaz “prikrite” homoseksualnosti?

Fuzbal, najbolj javni prikaz “prikrite” homoseksualnosti?

A moram res vse do zadnje potankosti definirati zakaj?;)
Gledam ker mi je všeč:)

Uf… skrenuo…
Daj, obdelaj prosim še seksualno svobodo v DDR. 😉
[/quote]
Najprej moram izvedeti, kaj naj bi DDR pomenilo?

De omnibus disputandum..


Ja to si pa dobro pogruntal. Kje pa piše, da ga moraš gledat na stadionu, hehe.
[/quote]

Saj gre za paradoks. Podobno, kot verniki v cerkvi ne “čutijo boga”, temveč čisto lastne hormone, ki jih izloča telo, ko si obdan s soljudmi.. tudi stadion ponuja veselje tuljenja skupaj z drugimi (volkovi).
Vse te mini in mikro gej momente niti ne vidiš s tiste razdalje. Seveda, če se sam enako ne objemaš, šlataš za rit in naskakuješ kot smo videli v posnetkih višje.

Bolj, ko se moraš skrivati, bolj, ko si prikriti gej, bolj boš to počel v nadzorovanem okolju. Torej ali sam pred TV ali v skupini prijateljev, ki bo stvari dojemala enako “moško”.
In ker te pri vsem tem vseeno malce moti, da vse skupaj vleče na homosekusalnost, spiješ še nekaj piv, da tistega glasnika homo-erotike lepo utopiš v alkoholu.

Ampak, v osnovi gre za represijo sodobne družbe. Kot rečeno, v antičnih časih ni bilo problem, uživati v moškem telesu, s strani moških.

De omnibus disputandum..

Se ne strinjam.
Pri nas punce gledamo nogomet in zunanji svet ne obstaja, moški pa mislijo, da zaradi kakega lepega nogometaša :))) Niti ne. Ah no…malo pa že se najde kak ljubek 🙂

Mene pritegne tisti adrenalin, kadar se odvija hitra igra in žoga zadane vratnico…
moja poslastica so enajstmetrovke, če se pa nanje pripravlja kak ljubek nogometaš, je pa to še večji užitek 🙂
[/quote]
Ti se lahko mirno ne strinjaš, ker si ženska.

Moški je ogrožen.

Zato bo divje odreagiral.. in bolj, ko je homofoben, bolj bo užaljen. Da so homofobi v bistvu tisti glavni prikriti geji, sem pa že (glej povezavo, do znanstvene študije o tem).

Če bi šlo zgolj za adrenalin 11 metrovk je logično vprašanje: Ali adrenalin deluje tudi pri ŽENSKIH 11 metrovkah?
In zakaj ne?

De omnibus disputandum..


Ti se lahko mirno ne strinjaš, ker si ženska.

Moški je ogrožen.

Zato bo divje odreagiral.. in bolj, ko je homofoben, bolj bo užaljen. Da so homofobi v bistvu tisti glavni prikriti geji, sem pa že (glej povezavo, do znanstvene študije o tem).

Če bi šlo zgolj za adrenalin 11 metrovk je logično vprašanje: Ali adrenalin deluje tudi pri ŽENSKIH 11 metrovkah?
In zakaj ne?
[/quote]še vedno se ne strinjam, pa ne zato, ker sem ženska…ampak zato, ker se ne spoznate na moške 🙂


Ti se lahko mirno ne strinjaš, ker si ženska.

Moški je ogrožen.

Zato bo divje odreagiral.. in bolj, ko je homofoben, bolj bo užaljen. Da so homofobi v bistvu tisti glavni prikriti geji, sem pa že (glej povezavo, do znanstvene študije o tem).

Če bi šlo zgolj za adrenalin 11 metrovk je logično vprašanje: Ali adrenalin deluje tudi pri ŽENSKIH 11 metrovkah?
In zakaj ne?
[/quote]

Ženska pri pravem oboževalcu športa ne more vzbuditi tako močnih občutkov preprosto zaradi nižjega nivoja kvalitete na vseh segmentih določenega športa. Ko enkrat uživaš v najvišjem nivoju, kar moški šport definitivno predstavlja, nižje pač ne greš, ker ne nudi takšnega zadovoljstva. Zato adrenalin pri ženskih 11 metrovkah ni tako močen. To je iz moje perspektive.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Najprej moram izvedeti, kaj naj bi DDR pomenilo?
[/quote]

Deutche demokratische republik.

še vedno se ne strinjam, pa ne zato, ker sem ženska…ampak zato, ker se ne spoznate na moške 🙂
[/quote]

“Spoznati se na moške..” škoda, da ni tega diplomskega študija.
Oni: “Spoznati se na ženske” je že vnaprej izgubljen, bojda.. ker nihče ne ve, za kaj sploh gre.

Moški so preprostejši, daš jim žogo in možnost izživeti vso ljubezen do sebe in drugih moških – t.i. Bro-mance.. in je vse znano. Samo pretiravati se ne sme. Nič penetracija. Naskakuje se lahko samo v oblekah.

De omnibus disputandum..

Ženska pri pravem oboževalcu športa ne more vzbuditi tako močnih občutkov preprosto zaradi nižjega nivoja kvalitete na vseh segmentih določenega športa. Ko enkrat uživaš v najvišjem nivoju, kar moški šport definitivno predstavlja, nižje pač ne greš, ker ne nudi takšnega zadovoljstva. Zato adrenalin pri ženskih 11 metrovkah ni tako močen. To je iz moje perspektive.
[/quote]
Moški športi so bolj gledani, ker se pač moškega edino na ta “športen” način lahko obožuje. Drugača, kot pri Antičnih Grkih, kjer je bilo moško telo tisto, ki so si ga želeli tudi bogovi.

Malce podobno, kot pri samcih odraslih živalih: pav, jelen, lev, bik, racman, petelin.. samice so relativno “nezanimive”.

Za homoseksualne moške je tako najprimernejše, da s seboj ves čas nosijo nogometno žogo (poljubni športni rekvizit) oz. vsaj dres. Potem se lahko vedejo v vsej stereotipnosti homosekusalno, pa jim nihče ne bo zameril.
Zna biti, da to že počno.

De omnibus disputandum..

Deutche demokratische republik.
[/quote]

A ta, DDR. Žal?, sem jo “zamudil”. Lahko sem si ogledal le njene ostanke.

Totalitarni režimi niso naklonjeni nobeni svobodi, še najmanj seksualni. Zato je prav fuzbal zadnje pritočišče tovrstne svobode. Delne, ker moraš ipak ostati ves čas oblečen (razen morda pod tušem, ko milo slučajno “pade” na tla?)

In dokler bodo moški ves čas v skrbeh za svojo heteroseksualnost in bodo le preko športa lahko izživljali svoje “nedovoljene” misli, pač nihče ne bo res svoboden.
Do takrat bo pa modna industrija, fuzbal ipd. Pač edino javno zatočišče moške-avto-erotike, tudi homo-seksualne. Prikrite, podzavestne ali dejanske.

De omnibus disputandum..

A ta, DDR. Žal?, sem jo “zamudil”. Lahko sem si ogledal le njene ostanke.

Totalitarni režimi niso naklonjeni nobeni svobodi, še najmanj seksualni. Zato je prav fuzbal zadnje pritočišče tovrstne svobode. Delne, ker moraš ipak ostati ves čas oblečen (razen morda pod tušem, ko milo slučajno “pade” na tla?)

In dokler bodo moški ves čas v skrbeh za svojo heteroseksualnost in bodo le preko športa lahko izživljali svoje “nedovoljene” misli, pač nihče ne bo res svoboden.
Do takrat bo pa modna industrija, fuzbal ipd. Pač edino javno zatočišče moške-avto-erotike, tudi homo-seksualne. Prikrite, podzavestne ali dejanske.
[/quote]

O seksualni svobodi v totalitarni DDR se zelo motiš.
Glede ostalega pa: Ko voli nek izvoli, kako voli. 😉


Moški športi so bolj gledani, ker se pač moškega edino na ta “športen” način lahko obožuje. Drugača, kot pri Antičnih Grkih, kjer je bilo moško telo tisto, ki so si ga želeli tudi bogovi.

Malce podobno, kot pri samcih odraslih živalih: pav, jelen, lev, bik, racman, petelin.. samice so relativno “nezanimive”.

Za homoseksualne moške je tako najprimernejše, da s seboj ves čas nosijo nogometno žogo (poljubni športni rekvizit) oz. vsaj dres. Potem se lahko vedejo v vsej stereotipnosti homosekusalno, pa jim nihče ne bo zameril.
Zna biti, da to že počno.
[/quote]

Dobro, to je tvoj pogled na svet športa, moj je drugačen.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

“Spoznati se na moške..” škoda, da ni tega diplomskega študija.
Oni: “Spoznati se na ženske” je že vnaprej izgubljen, bojda.. ker nihče ne ve, za kaj sploh gre.

Moški so preprostejši, daš jim žogo in možnost izživeti vso ljubezen do sebe in drugih moških – t.i. Bro-mance.. in je vse znano. Samo pretiravati se ne sme. Nič penetracija. Naskakuje se lahko samo v oblekah.
[/quote] Moški SO preprostejši, pravite? ;)…Jas sem pa skozi mislila, da je Stepni volk moški 🙂

O seksualni svobodi v totalitarni DDR se zelo motiš.
Glede ostalega pa: Ko voli nek izvoli, kako voli. 😉
[/quote]

DDR ni ponujal seksualne svobode, drugače bi vsi hipiji živeli tam.
Nudizem, ki je sicer bil nekaj normalnega tudi v SFRJ, pa so podedovali po Nacistih, ki pa so ga spet povzeli po drugih, prejšnjih gibanjih – mens sana in corpore sano (lahko jim slediš nazaj do antike).

De omnibus disputandum..

Dobro, to je tvoj pogled na svet športa, moj je drugačen.
[/quote]

Ni toliko pomembna neka različnost pogleda na šport. Zanimivo je, da se vedenje fuzbalerja tolerira, gejev kao ne mara.
To je tisto, kar bode v oči.

En del populacije seveda tega niti ne opazi, pa se tudi sicer ne ukvarja s seksualnostjo drugih ljudi.
Potem pa so oni, ki se blazno s tem ukvarjajo, hkrati pa ne vidijo paralel.

De omnibus disputandum..

Moški SO preprostejši, pravite? ;)…Jas sem pa skozi mislila, da je Stepni volk moški 🙂
[/quote]

Omenjeni študij moških bi vse pojasnil. Tudi razcepljenost: fuzbaler/gej.
Oz. Latentna homoseksualnost.
Velik del moških privlačijo uniforme, se vidijo v njih močnejše. Hkrati prav geje stereotipno predstavljajo v “uniformah” ala “Blue Oyster club” (glej Policijsko akademijo in podobne “komedije”).

De omnibus disputandum..

Omenjeni študij moških bi vse pojasnil. Tudi razcepljenost: fuzbaler/gej.
Oz. Latentna homoseksualnost.
Velik del moških privlačijo uniforme, se vidijo v njih močnejše. Hkrati prav geje stereotipno predstavljajo v “uniformah” ala “Blue Oyster club” (glej Policijsko akademijo in podobne “komedije”).
[/quote]Pišem o vas…(citat zgoraj) 🙂

Mah raje vidim da en ta pravi dedc gleda fucballl, kot pa en ta pravi dedc prav ušmekan tenis…ahahahaaaaa

Ni toliko pomembna neka različnost pogleda na šport. Zanimivo je, da se vedenje fuzbalerja tolerira, gejev kao ne mara.
To je tisto, kar bode v oči.

En del populacije seveda tega niti ne opazi, pa se tudi sicer ne ukvarja s seksualnostjo drugih ljudi.
Potem pa so oni, ki se blazno s tem ukvarjajo, hkrati pa ne vidijo paralel.
[/quote]

Glej, to nima nobene veze s seksualnostjo. Če nikoli nisi igral moštvenega športa, itak ne moreš razumet in nima smilsa, da ti karkoli razlagam.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

DDR ni ponujal seksualne svobode, drugače bi vsi hipiji živeli tam.
Nudizem, ki je sicer bil nekaj normalnega tudi v SFRJ, pa so podedovali po Nacistih, ki pa so ga spet povzeli po drugih, prejšnjih gibanjih – mens sana in corpore sano (lahko jim slediš nazaj do antike).
[/quote]

Hja… če je bil pred leti dokumentarec na to temo, v katerem so poleg nudizma omenjali tudi orgije in to v 60-tih, potem že bo nekaj na tem.
Vic je po moje bolj v tem, da je bil to “šport” pomembnežev na vseh ravneh medtem, ko je raja pač delala… Tako kot v saferjot, Romuniji, Madžarski, Rusiji…

Mene osebno moti to, da je družba še vedno tako zelo homofobična, da ja vsako izkazovanje naklonjenosti med moškimi gledano kot sumljivo in nedostojno.
Med ženskami ne toliko, me se lahko objamemo, poljubčkamo, držimo pod roko, ali celo za roko. Med moškimi me pa kar zaboli tisto okorno na hitro trepljanje po lopaticah, ko samo gledajo, da se čim prej odmaknejo drug od drugega. Bedno, res.
Zakaj, če imaš človeka rad, ga ne moreš sproščeno objeti? Pa če si vesel, pa če je vzdušje fajn?

Sam lahko rečem, da mi je moškega objeti neprijetno. Hiter objem še gre (ob kakem voščilu), da bi se pa tam zadrževal, kot pri ženski recimo, pa ne. Lahko da to tudi izhaja iz otroštva ali pa mi preprosto moški ne dišijo. Nič ne pogrešam, če tega nimam. Pa mislim, da tudi moški sami tega ne rabimo, rabijo.
Razen seveda določenih. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

tokrat je stepni zadel terno. dodala bi samo še, da fuzbal odlično služi tudi za podjarmljanje preprostih moških množic. Sicer pa naj moški še naprej uživajo v svoji homoerotični zgodbici, samo zavedat se tega ne smejo…. hehehehe

Sam lahko rečem, da mi je moškega objeti neprijetno. Hiter objem še gre (ob kakem voščilu), da bi se pa tam zadrževal, kot pri ženski recimo, pa ne. Lahko da to tudi izhaja iz otroštva ali pa mi preprosto moški ne dišijo. Nič ne pogrešam, če tega nimam. Pa mislim, da tudi moški sami tega ne rabimo, rabijo.
Razen seveda določenih. 🙂
[/quote]

To je delno vzgoja, delno splošna geografsko pogojena zadržanost.
Je pa res, da recimo prijateljice se kar objemamo, ko se recimo po dalšem času srečamo, prijatelji (moški) pa nimajo te navade. Znotraj družine smo tudi zelo “na dotik”, veliko se crkljamo, ampak sem šele kasneje ugotovila, da sploh ni v vseh družinah tako.

To je delno vzgoja, delno splošna geografsko pogojena zadržanost.
Je pa res, da recimo prijateljice se kar objemamo, ko se recimo po dalšem času srečamo, prijatelji (moški) pa nimajo te navade. Znotraj družine smo tudi zelo “na dotik”, veliko se crkljamo, ampak sem šele kasneje ugotovila, da sploh ni v vseh družinah tako.
[/quote]

meni ni najbolj razumljivo, da se “prijateljice” objemate in ližete, ko pa prva od vas družbo zapusti, jo opravljate kot kakšni furmani.
in enako kasneje drugo, in tretjo…

meni ni najbolj razumljivo, da se “prijateljice” objemate in ližete, ko pa prva od vas družbo zapusti, jo opravljate kot kakšni furmani.
in enako kasneje drugo, in tretjo…
[/quote]

Zelo verjetno imava različno družbo. Ker me tega ne delamo.

New Report

Close