Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ga. Liković še vedno trdno vztraja pri svoji trditvi o splavu

Ga. Liković še vedno trdno vztraja pri svoji trditvi o splavu

Kaj porečemo? Da ima vso pravico do lastnega mnenja.

Kameleonskih ljudi ni jemati resno.

Ta “gospa” naj se vpraša kaj bi ona naredila če bi ji npr. begunci na silo vdrli v njeno hišo in se naselili v njo medtem ko bi ona bila v svoji vili na morju. Po njenem jih bi morala sprejeti.

Če bo kdaj prišlo do tega, da bomo odločali splav ja ali ne, potem bom jaz predlagala, da se uzakoni tudi to, da se seksa samo in izključno takrat, ko se dela otroka. Pa jasno par mora biti poročen, da bo bodoči otrok imel družino.
Ker je vsak spermij potencialni otrok, seveda bo morala biti tudi masturbacija strogo prepovedana.
Kaj bomo pa naredili s spontanimi splavi, za katere ženske niti ne vemo, ker se zgodijo kar z menstruacijo nekajkrat na leto, pa še ne vem.


Angelco kritizirajo taki, ki ji ne sežejo niti do gležnjev.
[/quote]
Seveda, kritizirajo jo tisti, ki niso bili v partiji skupaj z njo. Komunistka zagrizena kot je, se obrača po vetru, ampak prvega ne pozabiš nikoli. Stara rdečkarka!

Ona je ena tistih zensk, ki bi svojemu otroku, ce bi se ji prisel zaupat, da je bil posiljen, rekla, da si zmisljuje in, da se tako grdo o stricu Janezu ne govori in da o tem nikoli vec nobene besede.

Tale Angelca samo “probleme” dela. A doma nima nič bolj pametnega za počet? Zarodek ni človek pa če se ona na glavo postavi. Potem naj bi pa še posiljevalčevega otrok morala vsaka obdržat ter rodit? Skisani možgani kaj češ.

Ona je bila vedno bolj desna. Nekaj časa je prav hvalila Janšo.

Ona je bila vedno bolj desna. Nekaj časa je prav hvalila Janšo.
[/quote]
Ah, ja, tale Angelca je bila v partiji ena bolj zagrizen partijskih kadrov v šolstvu. Na stara leta pa ni več čist diht, saj gospa šteje več kot 70 let in gotovo ima že malo starostne demence. Če ne za drugo, zato, da lahko pozabi, kako je učiteljem pridigala od dobrobitih partije. TOZD-i pa to!

To žensko bi bilo nujno treba hospitalizirat Ljubljana – Polje oz. Ormož, skupaj s tistim Primcem, da jima ne bo dolgčas. 🙂

Če bo zbrala potrebnih 3.000 podpisov, me bo resno zaskrbelo za mentalno zdravje Slovencev.

Če odmislim vse neumnosti, ki jih je (menda, kot sem brala) klatila po nekih resničnostnih šovih in še kje, tudi zdaj “blesti” z bedarijami. Recimo:

Prepričana je, da ji bo z avtoriteto predsednice in z božjo pomočjo uspelo pomembno prispevati k spremembam na boljše, ki jih Slovenija potrebuje.” Mislim, da je zadnje, kar potrebujemo, predsednik, ki bi se zanašal na božjo pomoč.

Pa glede koroških dečkov: “Likovičeva je na novinarsko vprašanje, kako namerava uresničiti obljubo o osvoboditvi koroških dečkov, odgovorila, da bo z neprestanim ponavljanjem svojega jasnega stališča do tega primera prisilila pristojne k takšni odločitvi.” Mislim, kar jasno in glasno pove, da bo prisilila pristojne v odločitev, ki se njej zdi primerna. Kje je pa tu neodvisnost sodstva recimo?

Same populistične izjave za nekaj naivnega folka.

Pa kaj se te stare krtine sploh grejo? Pizdoce, doma naj bojo in naj se ne mešajo več, ker samo sranje delajo!!!

Prisilo so pri svojem mišljenju in delovanju uporabljali veliki svetovno znani diktatorji…

Angelca ima prav.
Ena redkih, ki si upa povedati na glas kar nas večina misli!!
[/quote]

Ne, to pa ne bo držalo. Sem prepričana, da velika večina misli ravno nasprotno od nje! Večina žensk vsekakor. Zato bi jaz tvoj stavek popravila v: Ena redkih, ki upa povedati na glas to, kar misli zarukana, zahojena, netolerantna, pobožnjakarska, ultra desničarska in nestrpna manjšina ljudi.

Angelca ima prav.
Ena redkih, ki si upa povedati na glas kar nas večina misli!!
[/quote]

Ne, to pa ne bo držalo. Sem prepričana, da velika večina misli ravno nasprotno od nje! Večina žensk vsekakor. Zato bi jaz tvoj stavek popravila v: Ena redkih, ki upa povedati na glas to, kar misli zarukana, zahojena, netolerantna, pobožnjakarska, ultra desničarska in nestrpna manjšina ljudi.
[/quote]

Podpis.

Ja, ona oplojeno jajčece enači s človekom. In to vse pove o sivih celicah znotraj njene glave.

Mene ona ne skrbi, pač ubrisana.
Skrbijo me pa ljudje, ki jo bodo volili.

Ja, ona oplojeno jajčece enači s človekom. In to vse pove o sivih celicah znotraj njene glave.
[/quote]

gospa bi pri svojih letih morala več časa posvečati zalivanju vrta in pogovarjanju z rožicami. Bi bilo najbolj koristno za vse.

Misliš, da jo bodo vilili?!?!

Ja, ona oplojeno jajčece enači s človekom. In to vse pove o sivih celicah znotraj njene glave.
[/quote]

gospa bi pri svojih letih morala več časa posvečati zalivanju vrta in pogovarjanju z rožicami. Bi bilo najbolj koristno za vse.
[/quote]

Zakaj že? Leta so najmanjši problem.

Škoda res, da se ni v življenju bolj posvečala svoji hčeri … ali pa mogoče boljše, da ne … bi bilo stanje še slabše …

gospa bi pri svojih letih morala več časa posvečati zalivanju vrta in pogovarjanju z rožicami. Bi bilo najbolj koristno za vse.
[/quote]

Zakaj že? Leta so najmanjši problem.
[/quote]

Zato, ker sive možgaske celice pri nekaterih pri teh letih pospešeno propadajo.

in tudi v veliko njenih izjavah je moč zaslediti prisilo, pozivanje k prisili….

“Likovičeva je na novinarsko vprašanje, kako namerava uresničiti obljubo o osvoboditvi koroških dečkov, odgovorila, da bo z neprestanim ponavljanjem svojega jasnega stališča do tega primera prisilila pristojne k takšni odločitvi.

Kdo poziva k prisili in jo tudi izvaja? DIktatorji.

Nisem vedela, da ima otroke.

tebe sigurno noben normalen ne bo posilil.
[/quote]

Kaj lajaš? Kdo normalen pa posiljuje? Bi ti nosil v svojem telesu seme, zarodek in kasneje otroka nekega izrodka, ki te je posilil? Bi? Ajde, dokaži. Ker vem, da si moški, lahko za začetek nastaviš svojo rito, pa naj te nekdo napiči, da boš vedel, kaj pomeni posilstvo! Pa še to boš imel malo krvave kake, pa nobenega froca vsajenega v danki….

Tista, ki sama nastavi, ni posiljena.

Zakaj že? Leta so najmanjši problem.
[/quote]

Zato, ker sive možgaske celice pri nekaterih pri teh letih pospešeno propadajo.

in tudi v veliko njenih izjavah je moč zaslediti prisilo, pozivanje k prisili….

“Likovičeva je na novinarsko vprašanje, kako namerava uresničiti obljubo o osvoboditvi koroških dečkov, odgovorila, da bo z neprestanim ponavljanjem svojega jasnega stališča do tega primera prisilila pristojne k takšni odločitvi.

Kdo poziva k prisili in jo tudi izvaja? DIktatorji.
[/quote]

Ja, A ni Trump približno njenih let?

New Report

Close