Najdi forum

G+G

Bom probala , ampak se mi zdi , da se meni .si nekaj upira !
Pazi zdaj !

Že mam,je že yahoo proradil.

Ej, so pa face,res.

Mam tudi jaz, Kajči, daj pošlji še
Jani, lepo lepo te prosim. Jaz sem se
nasmejala do solz, ti rečem, do solz.
Takih solza si želim tudi v bodoče ……
Me zanima, kje je kdo?
Heh, heh (to ni ha,ha,ha, to je heh,
heh, heh!!! tisto bolj ………. )

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marič , sem že jaz vsem razposlala – si nisem mogla pomagat , he , he 🙂

Ja , tista sličnost mii je bla pa hecna , ja 🙂 Sem tudi sama bila take misli :)))

Povem ti samo na uho!!!

A bi vidve kaj ukrenle? To bi blo sigurno krasno za dozivet. Sam zajcica je danes nekam kidnla.., potem bo pa spet huda, hehe..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

In kolikor te poznam, si ti opomin vzela zares in si sedaj lepo ubogljiva in soprogu ustrezljiva, hehehe… ni za reskirat!!!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

No, dej že komaj čakam. Al pa na mail.

Ne bom zameru !

Joj, klobasa.
Pa sem vas včeraj tako zelo, lepo prosila, joj.

Poslušaj , ti provokator, ko bo šlo pa zares , boš pa spet umanjkal , kaj ?!
Da te najprej vidim in pošlatam , pa se bomo potem junačili 🙂

Ne sekiraj se zajči , ti bom jaz podala povzetek : možaki se nekaj junačijo in provocirajo , ker se čutijo varne tako na daleč , me jih pa bezamo ven na plan – koliko bo uspeha , se bo pa tako ali tako videlo naslednjič , a ne :))

lisička

Mam občutek, da bojo mel eni kao
neodložljive zadolžitve, pa jih ne bo.

Seveda, jo bojo raje podurhal, čez drn in strn…..

Hvala lisiči, pol ne grem brat…..
A junačijo praviš, he,he korenjaki .

A ne ?!

Lepo prosim za povzetek, se ga bom naučil na pamet!!

Cmoka

Medo

Mi smo pravi korenjaki, nič nas ni strah, no ja včasih morda, mogoče, čisto malo že. A zdaj boste rekle da se ve ničesar ne bojite, zakj se pa potem toliko lovimo naokoli he, he….

Medo

Evo nas, ups evo mene!

Medo

He, he, Hubi zato se lovimo, ker je potem, ko smo ulovljene, še najlepše.
Da pa ste korenjaki, no to ste in boste pa še malo dokazovali…Samoimam slabo izkušnjo, zadnjič jo je Saško popihal ravno na sredini, med divjim ambientom in noro….no tu sva pač ostala.

Zaradi osnovnih zahtev spodobnosti ne !
Ma sej delamo samo tri kroge , vi pa tega ne veste , ker odnehate že pri prvem 🙂

He , he , zajči , jim bo treba repke skrajšat , da ne bodo imeli kaj stisnit med noge , he , he …

Saško popihal, na sredini med divjim ambijentom??? in noro…..hudiča, kaj ga pa je tako prestrašilo (ma tudi hudič, ko smo mi fantje stalno ne tem kvizu POKAŽI KAJ ZNAŠ?), morda pa ni vse preštudiral za tisti dan pa je šel domov hitro po polnk ceglc ????

Medo

Bolš, da narediš tri kroge za kanufkaž, kot pa da počepneš že po prvem !

Aha dobro, zdaj vem bomo pa tekli kolkr bo treba, pa če crknem, samo prosim ne preveč korgov ker bomo potlej lahko samo še dihali na škrge globoko ene pol ure

Medo

New Report

Close