Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ghosn: Prihodnost Renaulta je lahko negotova

Ghosn: Prihodnost Renaulta je lahko negotova

http://www.siol.net/avtomoto/novice/kratke/2012/10/ghosn_prihodnost_renaulta_je_lahko_negotova.aspx

Ob pariškem avtosalonu se vodilni predstavniki proizvajalcev niso mogli izogniti vprašanjem o krizi v avtomobilski industriji. Prvi mož Renaulta je dejal, da je lahko prihodnost znamke negotova.

V Sloveniji imamo renaultovo tovarno ….

Popopolnoma vseeno mi je če propade kompletna francoska avtoindustrija…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Jah, Čehi so bili bolj pametni in so raje spustili noter Nemce, kjer sta red in železna disciplina. Mi se pa balinamo s Francozi, pri čemer Revoz še vsakih nekaj let dobi konkretne državne subvencije.

nova
Uredništvo priporoča

Seveda ti je vseeno, ker ne veš kako je zadeva velika in kaj to pomeni za ves sistem, ki je s tem povezan.

Menda bodo Lek preselili na Kitajsko, ker je tam cenejša delovna sila…

Seveda ti je vseeno, ker ne veš kako je zadeva velika in kaj to pomeni za ves sistem, ki je s tem povezan.[/quote]

Ja res je, popolnoma vseeno ti je lahko če pojma nimaš o ničemer!!!! In sigurno ti je popolnoma vseeno, da Gorenje seli proizvodnjo …

Edina rešitev je ponovno vzpostavljanje proizvodnje v Evropi. Gospodarstvo EU se lahko reši samo z lastno proizvodnjo po “mittelstand” modelu. Vsaka selitev proizvodnje na Kitajsko pomeni nič drugega kot velik dobiček na kratek rok in propadanje gospodarstva v Evropi in zelo visoko ceno reševanja gospodarstva na dolgi rok. Nekateri lastniki firm so to že dojeli, dojeli so tudi to da so se ujeli v zanko, ki je na začetku zgledala kot idealna rešitev.

mah, spet izsiljujejo za državno pomoč

Sem iz Dolenjske in vem koliko ljudi prizadene, če se Revoz ustavi.
Tukaj so še druga podjetja kot je TPV in ostala podjetja, ki delajo za Revoz.

Imam ogromno znancev, ki delajo za Revoz in ne morem reči, da je pa meni vseeno. Ne, ni mi vseeno, ker dela moj brat, fant, svak in ogromno drugih znancev v podjetju, ki delajo za Revoz. Če samo pomislim kaj bi to pomenilo za njihove družine…

New Report

Close