Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ghosting

Ghosting

Pa kakšen človek naredi nekaj takega??? Videvala sva se dva meseca, še dan pred njegovim izginotjem, sva se pogovarjala po telefonu skoraj dve uri in se menila kam bova šla na najin prvi skupni dopust. Naslednji dan pa ne duha in sluha o njem… ne dviguje telefona, ne odgovarja na sporočila, kot da ga ni. Sem se odpeljala do njegovega stanovanja.

Od tega je zdaj že dober teden. Jaz vsa panična, da se mu ni kaj zgodilo. K sreči imava skupno znanko, ki pravi, da tip normalno hodi v službo. Kaj hudiča je to za en odnos, no. Da nimaš niti toliko jajc, da človeku pogledaš v oči in mu rečeš, nočem te več videt, konec je. Zakaj moram študirat kaj sem naredila narobe, da je prišlo do takega preobrata.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ojej, 22.06.2022 ob 15:14

Pa kakšen človek naredi nekaj takega??? Videvala sva se dva meseca, še dan pred njegovim izginotjem, sva se pogovarjala po telefonu skoraj dve uri in se menila kam bova šla na najin prvi skupni dopust. Naslednji dan pa ne duha in sluha o njem… ne dviguje telefona, ne odgovarja na sporočila, kot da ga ni. Sem se odpeljala do njegovega stanovanja.

Od tega je zdaj že dober teden. Jaz vsa panična, da se mu ni kaj zgodilo. K sreči imava skupno znanko, ki pravi, da tip normalno hodi v službo. Kaj hudiča je to za en odnos, no. Da nimaš niti toliko jajc, da človeku pogledaš v oči in mu rečeš, nočem te več videt, konec je. Zakaj moram študirat kaj sem naredila narobe, da je prišlo do takega preobrata.

 

 

Če ti je to naredu, si lahko srečna, da ti je to naredu takoj na začetku, sedaj veš kakšen je. Kaj se sekiraš? Zaključi vse s takim človekom.

Ghosting je znan pri narcistični motnji in MOM, da kar izginejo, najbrž je dobil drugo žrtev. Še enkrat, bodi srečna, da se je to zgodilo na začetku in ne po 10 letih veze in poroki, kakor se je meni.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ne študiraj, 22.06.2022 ob 15:17

 

Če ti je to naredu, si lahko srečna, da ti je to naredu takoj na začetku, sedaj veš kakšen je. Kaj se sekiraš? Zaključi vse s takim človekom.

Ghosting je znan pri narcistični motnji in MOM, da kar izginejo, najbrž je dobil drugo žrtev. Še enkrat, bodi srečna, da se je to zgodilo na začetku in ne po 10 letih veze in poroki, kakor se je meni.

 

 

Tako kot je predhodnica napisala, to so bolniki, ali pa je po domače povedane “prasec”. Verjem, da se on ne sekira zate, pošlji ga v tri …

 

nova
Uredništvo priporoča

Ti boš sedaj študirala kaj si narobe naredila da se tipu jajca niso spustila? Daj bodi resna no. Reci hvalabogu da si se rešila pezdeta in pojdi naprej. Včasih se smeti same odnesejo.

Meni to sicer ni naredil tip, ampak prijateljica, lahko rečem celo dobra prijateljica – vsaj do tistega trenutka, ko se enostavno ni več javila, odgovorila na sporočila, oglasila na klice … nič. Najprej me je seveda tudi skrbelo, da se ji je kaj zgodilo, ampak sem ugotovila, da se ji na srečo ni. Potem sem se lep čas spraševala, kaj za hudiča sem storila, rekla… takega? Ne vem. Nazadnje sem si rekla, naj bo, če tako hoče, gremo dalje. Jaz ji želim vse dobro, če se kdaj po naključju srečava, ji bom naredila uslugo in bo zame enostavno nevidna.

Odgovor na objavo uporabnika
eni so taki, 22.06.2022 ob 16:21

Meni to sicer ni naredil tip, ampak prijateljica, lahko rečem celo dobra prijateljica – vsaj do tistega trenutka, ko se enostavno ni več javila, odgovorila na sporočila, oglasila na klice … nič. Najprej me je seveda tudi skrbelo, da se ji je kaj zgodilo, ampak sem ugotovila, da se ji na srečo ni. Potem sem se lep čas spraševala, kaj za hudiča sem storila, rekla… takega? Ne vem. Nazadnje sem si rekla, naj bo, če tako hoče, gremo dalje. Jaz ji želim vse dobro, če se kdaj po naključju srečava, ji bom naredila uslugo in bo zame enostavno nevidna.

jp, žalostno resnično.

Ali te nekdo odreže, zaradi nove partnerke, žene, partnerja itd…brezveze. Če maš popucano v glavi, nikogar ne rabiš odrezat!!! To počnejo bolniki, z neko motnjo….Meni je to naredil po 6 letih.

A si noseča z njim?

Če je krivec ženska je to normalno, kadar pa je obratno pa cela drama.

Kako to ugotoviš? Ker odpre temo in se ne javlja več 😂

Toj to

Kakšen? Tak brezjajčni. Bodi srečna, da so se smeti same odnesle. Daleč z enim takim tako in tako ne bi prišla.

Komunikacija je osnovni pokazatelj človekove osebnosti in da ne rečem skoraj vajine prihodnosti. Zamisli si, da imaš za rodit njegovega otroka in ga kličeš, on pa niti ne dvigne telefona. Banalen primer, ampak tako se lažje vživiš v realnost, ki bi te čakala z enim takim arogantnim človekom, ki vidi v življenju samo sebe in koristi zase. Hkrati pa toliko brezjajčen, da si ne upa niti soočiti s steboj, niti z besedico, ampak raje stisne rep med noge in fuga. No to so po mojem tisti najnižji sloj ljudi, s katerimi jaz ne želim in nikoli ne bi želela imeti prav nobenega opravka. Ma niti dober dan. Ponavadi se imajo za jaka muda, ko pa veš kakšni so v resnici, vidiš samo izprijenost, podlost, žlehtobo in zlobo v takemu človeku in če dolgo opazuješ, je jasno kot beli dan – od hoje do drže do mimike, nastopa, govora, tona in barve glasu, izbora besed, …vse je v skladu z mojim zgornjim opisom. Če imaš možnost slediti tudi dejanjem, ki jih počnejo pa je slika popolna. Same p….je in nat…nje folka. Ti rečem, najnižja klasa ljudi. Bagra.

Na srečo nimam takih ljudi v svojem življenju, že če kdo ne odgovori v roku par ur pa vidim, da je videl sporočilo, ima čas, …napišem takoj še eno, da če ne misli odgovarjati na zastavljeno vprašanje gre direkt na block… Se hitro podvizajo. Ljudje so se navadili ne odogovoriti na sporočila, ki jim ne prinesejo takojšnje koristi v kateri koli obliki. Lahko je to kdorkoli iz tvojega kroga ljudi. A jasno moraš dat vedeti, da takega nespoštovanja ne misliš prenašati. Lahko rečem, da imam srečo in ob sebi ljudi, ki hitro odgovarjajo in se nihče ne izogiba, beži ali ghosta, sem pa doživela že marsikaj v svoji karieri tako poslovno kot tudi zasebno in iskreno, bolj ozek krog ljudi kot držiš ob sebi, pa takih res pravih, bolje se imaš. Keep your circle small

Nategni in pobegni. Kaj boš potem še babi kaj razlagal. I’ve had you.

Odgovor na objavo uporabnika
Lado Dado Vlado, 22.06.2022 ob 16:53

Nategni in pobegni. Kaj boš potem še babi kaj razlagal. I’ve had you.

Točno bi se takemu narisala v službi pred šefom in povedala kakšnega gnoja ima zaposlenega. Pa mami tudi. Pol pa še z macolo lovila ko bi prišel h kakšni drugi na zmenek. Bi begal pred mano pa še kako 🙂 za ultra maraton bi natreniral od beganja.

Odgovor na objavo uporabnika
Ariela667, 22.06.2022 ob 16:56

Točno bi se takemu narisala v službi pred šefom in povedala kakšnega gnoja ima zaposlenega. Pa mami tudi. Pol pa še z macolo lovila ko bi prišel h kakšni drugi na zmenek. Bi begal pred mano pa še kako 🙂 za ultra maraton bi natreniral od beganja.

Ko bi te pa tip lopnil z to tvojo macolo po čeljusti bi bila pa spet uboga, nedolžna žrtev družinskega nasilja, a je tako? Ojojoj

Eh to so psihopatske prpe od cloveka. Delujejo po podobnih principih, pouci se o delovanju manipulatorjev, psihopatov pa bodi v prihodnje pozornejsa. Se najbolj se jih obranis, da jim sexat ne das, bodo ze sami od sebe odpadli ali z izginotjem al z usvtvarjanjem prepira za izhod, kriva bos pa ti

Odgovor na objavo uporabnika
Grozaaa, 22.06.2022 ob 16:59

Ko bi te pa tip lopnil z to tvojo macolo po čeljusti bi bila pa spet uboga, nedolžna žrtev družinskega nasilja, a je tako? Ojojoj

Ne bi mu dala te možnosti. Imam jaz tudi druge opcije za take. Naj pove kaj bi raje 😉

In napiše se S ne Z

Baba patetične, pa kaj bi še po seksu rade? Ok, če si taka reva, ti lahko dam za taksi in pa za sendvič. Nekega nabijanja pa ne želim poslušati, zato je ghosting zelo elegantna rešitev.

Fokus pa je že itak na kakšni drugi kandidatki. Tako fucking ogromno lulik je na tem svetu.

    Surlasta in mascevalna zamerljivka 😁

Pobegnil je, ko sta se začela meniti o skupnem dopustu. Verjetno nisi edina. Če bi šel s tabo na dopust, bi morda zafrknil šanse pri drugi. Ne sekiraj se zaradi tega, pozabi ga.

Verjetno si kakulirala, da boš za uporabnino svoje pičke dobila zastonj dopust. Ahahaha, kaka kurba..

Odgovor na objavo uporabnika
Covid, 22.06.2022 ob 16:39

Če je krivec ženska je to normalno, kadar pa je obratno pa cela drama.

Prav imaš, ženske to počnejo kar naprej!

Odgovor na objavo uporabnika
Cokan, 22.06.2022 ob 19:30

Verjetno si kakulirala, da boš za uporabnino svoje pičke dobila zastonj dopust. Ahahaha, kaka kurba..

Toćno tako, vse so iste!

Bodi vesela, da se je sam odstranil.  S takim nimaš kaj počet.

Za ghosting je lahko več razlogov na strani izvajalca, nizka čustvena inteligenca, čustvena nepismenost, narcisizem. Dejstvo je, da je to novo in priročno orodje za take osebke, zahvaljujoč tehnologiji. Žal je to pojav, ki bo ostal naprej, zato ga je potrebno upoštevati, predvidevati in se nanj pripraviti.

Kaj to sva z istim imele opravka?

Pri meni se je “odrezal” malo hitreje,hvala bogu.

Ampak še sedaj ne morem verjeti,ker je vse bilo tako pristno,nezlagano. Tak nežen,vodljiv,lep.

V glavnem. Sem kasneje videla na spletu,da ima žensk na pretek.

Mi pa ni niti malo žal za nobeno porabljeno uro z njim 😉

Ma mi je zal da se ti je to zgodilo. Se bolj pa, ker sem sama to tipom naredila veckrat- ta ghosting. Vem, grozno. Ampak vedno so cisto vsi, ki sem si jih “izbrala” podlegli mojim carom. Potem so se noro zaljubili. Pri meni je bilo obratno. Tipa sem dobila, potem pa se mi je vedno bolj zacel nekako gabiti :(. Najbolj grozno pa je bilo, ker sem videla da oni postajajo cisto noro zaljubljeni. Zato sem v tocki, ko ga nisem mogla niti pogledat vec, izginila. Enostavno se mi ni dalo razlagati, kako naenkrat tak custven preobrat pri meni. Kaksne dvakrat sem poskusila cloveku pogledat v oci, pa so mi bile te scene obupa prevec izcrpajoce. Zato sem se odlocila, da enostavno samo izginem. Zame lazje, za njih grozno.  V najkrajsem primeru je bilo to po 1 mesecu, v najdaljsem celo po 6 (ok, s tem sem se celo dobila, ker me je cakal pred vrati in nisem imela izbire. Jokal je kot dz, ni mogel vrjeti kako je to mogoce, po taki ljubezni….Jaz pa sem mrtvo hladno gledala in cakala da gre…) Ko razmisljam koliko fantom sem vzela vero v ljubezen, me je prav sram.Sedaj sem srecno porocena 15+let. Moz je bil moj znanec dolga leta in je videl ta vzorec. Ko sva enkrat na neki festi nekaj zabluzila, sva oba vrjela, da bo to samo enkrat. Pa se je to ena nocitev, razvila v zakon z otroci in pravo ljubeznijo. Pa vendar, ko razmisljam o tem mojem obnasanju… ne vem, grozno. Koliko pa je star? Jaz sem to pocela od kaksne 17- 25 leta oz dokler nisem spoznala moza. Res pa je, da sem izhajala iz locene druzine. Imela sem vse: denar, lepoto, izobrazbo…samo nobene pozornosti od starsev. Pa sem bila ocitno, custven invalid. Noben od teh moskih ni bil pravi in s tem ni nic narobe. Narobe pa je nacin, kako sem jim to sporocila, oziroma sploh nisem.  Pozabi ga, niso(smo) vsi taki kreteni. Lp

New Report

Close