Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek gimnazija prepis

gimnazija prepis

Jaz sem hodila na eno najbolj zahtevnih gimnazij, tudi matura je bila kar nad 30 točk, uspeh skozi prav dober, pa ne vem če sem kdaj prijela knjigo v roke, razen za referata. Vse kar sem med klepatnjem uspela ujet med poukom sem napisal v test in redko kdaj je bilo manj kot 4.

Jaz sem hodila na eno najbolj zahtevnih gimnazij, tudi matura je bila kar nad 30 točk, uspeh skozi prav dober, pa ne vem če sem kdaj prijela knjigo v roke, razen za referata. Vse kar sem med klepatnjem uspela ujet med poukom sem napisal v test in redko kdaj je bilo manj kot 4.[/quote]

In seveda je tako prišlo z vsaj prav dobrim uspehom vseh tvojih 30 sošolcev a ne.
Tale forum pa res vse prenese.

Jaz sem hodila na eno najbolj zahtevnih gimnazij, tudi matura je bila kar nad 30 točk, uspeh skozi prav dober, pa ne vem če sem kdaj prijela knjigo v roke, razen za referata. Vse kar sem med klepatnjem uspela ujet med poukom sem napisal v test in redko kdaj je bilo manj kot 4.[/quote]
Gimnazija zahteva veliko učenja, piflanja… Sem bivša maturantka in govorim iz izkušenj

Moja hči je na sškkž – laboratorijska biomedicina, 1. letnik. Gre ji, vendar potrebuje inštrukcije pri fiziki, ki je ne razume že iz OŠ. Sicer je nadušena in se je v tem programu zaenkrat našla. Ni pa lahko, da bi brez dela prišel skozi.

Igor in ostali ki imate toliko za povedat, gimnazija je splošna in je namenjena ljudem ki gredo študirat je veliko težja in bolj podrobna kot pa usmerjeno izobraževanje saj je nivo znanja ki se zahteva povsod višji pri vseh predmetih.

nekak ni skrivnost da so eni bolj eni manj sposobni zato imamo tudi različne šole a ne, ljudje ki obiskujejo zdravstveno ne študirajo medicine, itd

kdo pa judo trenira pa nevem če koga zanima, ker je samo še en šport, in kot vsak drug nič kaj več ne da kot atletika, košarka…

Kar pač komu paše.

G. Igorju bi predlagal da si prebere kak bonton, da bo znal komunicirat, verjetno na šoli ki je hodil niso učili lepega obnašanja

Kar pa se prepisov tiče, gimnazija je za študiozne in pridne, sam sem bil gimnazijec, pa mi ni žal ker mi je dala veliko nisem se pa rabil pretirano učit, če pa temu ni tako pa je menjava šole dobrodošla, saj bo prvo otrok več imel od življenja in ni gimnazija tista ki te naredi uspešnega, sam si če najdeš kaj te veseli in to dobro delaš, a pa tega g.Igor ne vsiljuješ kot edino možno vsem

To posiljevanje svetovalk v OŠ z gimnazijo se mi zdi prav nadležno in neprofesionalno. Kot da bi imela naročeno. Zraven pa potrebujemo ogromno kadra z znanjem sredne strokovne šole. In tudi komplikacije ,ki jih delajo uspešnim učencem v strokovnih šolah za vpis na fakultete so namenske in neupravičene.

Živjo!
Ima kdo izkušnjo s prepisom iz gimnazije na Srednjo zdravstveno šolo v Ljubljani med letom? Sin si zelo želi delati v zdravstvu…

New Report

Close