Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Poroka glasba na poroki

glasba na poroki

Pozdravljeni!

V kratek se bom poročila, vendar nimam še izbrane glasbe za poroko. Mi lahko svetujete kakšen zares dober ansambel za poroko? Rada bi, da bi prevzeli tudi animacijo in podobno.

Hvala za odgovor.

Točno take “muzikante poznam – Export-B.
So trije člani, v živo pojejo in igrajo 12 inštrumentov. “Govejo” glasbo igrajo le, če si jo želite, drugače pa hrvaške, slovenske, veliko tujih, evergreene………
So izjemni glasbeniki, zato jih vabijo na vse konce Slovenije. Najboljše pa je, da znajo narediti čago, se prilagoditi glede na želje gostov……
Povratne inforamcije s porok, kjer so igrali, so vedno odlične, ljudje so navdušeni in tako jih spret povabijo kam igrati.

So s štajerskega konca. Vskak vikend igrajo v lokalu v MB, pa jih lahko prideš poslušati. Zadnje novoletno praznovanje so igrali v hotelu Habakuk, kar je bilo za mnoge ansamble veliko presenečenje (ker so le trije člani – pa tak hotel). Mislim, da je to dokaz, da so res odlični. Glede cene so dogovoriljo z vsakim posebej.

Če te zanima, ti napišem tel. št.

Zdravo!

Veš, jaz sem s primorskega konca. Misliš, da pridejo tudi dol? Prosim, napiši mi številko.
Hvala

Kaj pa vem, malo je daleč. Morda za doplačilo?
Sicer pa pozanimaj se:

041/294 369 – g. Križnik – PIKI

Lepo poroko vama želim!

Tudi jaz priporocam Export -B.
so RES frajerji!
in – na gorenjsko so prisli!

Emi, so tebi igrali?
Očitni ste bili zelo zadovoljni. kakšna pa sem vam je zdela cena?

Ja, na najini poroki so igrali.
cena je bila primerljiva z ostalimi skupinami (je ap res, da jih mi nismo vzeli direktno temvec preko neke agencije, tako,da je mogoce pri direktnem aranzmaju nizja).
Bili pa so res dobri

NO, KOLIKŠNA JE POTEM CENA?? VSAJ PRIBLIŽNO!!!

Nama so igrali ans. Cvet iz Radeč. Toplo priporočam!

Mislim, da okoli 150.000 Sit, odvisno pa je tudi kje poroka je ter koliko je svatov.

Najboljše, da pokličeš in dobiš inf. iz prve roke.
Upam, da nimaš v planu maja 2003, ker so takrat že skoraj čisto zasedeni.

Kakorkoli, želim ti prekrasno poroko in zakon, kot si ga želiš.

ansambel korenine naredi pravi zur!
igrajo narodne in zabavne!
cena 500evrov
041670389

Ker so bendi velikokrat predragi in “glasbeno togi” saj so omejeni s koliko programa
se lahko naučijo ali pa ga “pokrevsano” izvajajo je tendenca, da se za zabave najame
DJ-a.

– ceneje in bolj fleksibilno glede želja
– boljši zvok (ne pa neke priredbe, ki jih komaj ofurajo)
– ne rabi pavze vsake pol ure
– če se vedno več ljudi odloča za to, verjetno ni slabo
– najširši možni glasbeni spekter

Ker se profesionalno ukvarjam s vrtenjem glsbe (DJ) in imam
za sabo že kar nekaj uspešnih porok in podobnih zadev, me zanima
kakšna je možnost, da ljudje, ki iščejo DJ-a za poroko (kar je velikokrat
kar izziv, saj DJ-i ponavadi nimajo širokega spektra glasbe, ampak se fokusirajo na 2-3 zvrsti, ki ponavadi
ne pridejo v poštev pri mešani družbi, kot je navadno na porokah)
dobijo moj kontakt.

moja internetna stran:
http://www.djkolaar.com

telefonska številka:
031307422 Aleš

Poleg samega vrtenja glasbe in DJ opreme
moja ekipa poskrbi tudi za celotno ozvočenje in osvetljavo.

Hvala, ampak glasbo iz kaset si lahko vrtim sama doma.

Skupina ZAKA PA NE nardi tapravo vzdušje 🙂 super so 🙂

Glasba vseh zvrsti, tuje, domače, zabavne, dalmatinske, slovenske, vse po želji in dogovoru. Trajanje neomejeno za enotno ceno – 600€. Vključena animacija, show program. Duo – moški in ženski vokal, klaviature, kitara, zelo kvalitetno. Inf. : [email protected]

Jamm, super super super!!! Poguglajte jih malo.

Export B, ali pa Objem, Trio Kranjc, Nostalgika tud ni švoh, mogoče še Slovenski Expres…so pa vsi ti precej v naprej zasedeni, razumljivo ko pa je razmerje cena/kvaliteta prava

Ja, Trio Kranjc so odlični! 🙂 Res nekaj drugačnega in svežega v ponudbi ansamblov. 🙂

Vsi zgoraj našteti so dobri. Midva sva hotela Trio Kranjc, pa so bili zasedeni, so nama priporočili JAMM in je bilo odlično, na nivoju, vsi so plesali in jih hvalili. če hočeš za 600 evrov skozi priti verjetno ne bo nevem kakšna kakovost (sintesajzer…), če pa še ceneje pa neka sidže didžej (od 250 evrov naprej).

Tudi jaz sem bila na ohceti kjer je igral Jamm in moram povedati da so res zelo dobri. Vsi so plesali, vse je bilo odigrano v živo, pevka odlična, vsak igra par instrumentov… Midva jih imava že rezervirane! tudi cena je primerna glede na kvaliteto.

LP,
Tanja

Pri nama so igrali Tokero band in bilo je super , žur do jutranjih ur!
Cena 1000 euro a ni nama bilo žal. Imeli so res dober izbor glasbe,
ozvočenje fenomenalno poleg tega pa še light,laser,meglo tako da je bilo res popolno
kot v diskoteki! Res smo bili vsi zadovoljni!
Pa lep pozdrav in dober izbor benda.
Imam pa tudi telefonsko 070 817 071

Pa dej no, ti kot nevesta ali ženin se očitno zlo spoznaš na ozvočenje in light, pa laserje, meglo,…Koga sploh to zanima?
Pa dejte no Tokero band, ni se treba tu promovirat, rajš kej boljš zaigrajte!

Živjo!

Če še kdo sledi tej temi – mogoče kdo ve, kakšna je cena skupine Jamm na poroki? Recimo od 19:00 do 5:00 (oziroma do konca)?

Hvala za odgovor!

lp

Skupina ********, priporočam zelo! Sva izrecno iskala ansambel, ki igra vse v živo, da ima animacijo itd.. No, če bi se še enkrat poročila bi jih zopet najela.. 🙂

Zdravo.

Nama je igral [****************. Mlad ansambel, s polno energije, glasba pa zelo kvalitetna. Jih je pa 5, štirje fantje in pevka. Igrajo pa domačo in zabavno glasbo. Midva sva imela željo da je malo več zabavne in so nama ustregli. Aja, pa kar se je nama zdelo tudi pomembno, za isto ceno so igrali do zjutraj 🙂 ter igre in vse skupaj so vse oni vodili. Res super.
Cena je pa tudi zelo sprejemljiva. Toplo priporočam. 🙂

Lep pozdrav,
Alenka

New Report

Close