Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Glasno vzdihovanje iz sosednjega stanovanja

Glasno vzdihovanje iz sosednjega stanovanja

v sloveniji je hecno to, da je na eni strani NACIONALIZEM NA KVADRAT, na drugi strani pa mešanje med slovenkami in srbskimi ljudmi 🙂 pa na bosanske moške ne pozabi, slovenske ženske so hecne, ko pravijo ” smo zavedne slovenke”, v postelji pa moški iz južnih narodov. To je vse ena simpatična parodija 🙂

Punca si je gotovo našla Srba, kajne? A ni pol normalno, da vzdihuje?
[/quote]

hahahaha, kakšen nor komentar 🙂 , kam pa pridemo, če bi se realiziral? Saj ni toliko policistov, da bi potem vse glasno stokajoče pomirili med 22 in 6 uro 🙂

Se strinjam s tabo, da ti gre njuno kričanje na živce. Jaz živim v bloku sama brez otrok, pa me to moti. Imam tudi neke sosede, ki med seksom kričijo pa niso študenti.
Ko to delajo naredi kot jaz: Vzemi dildo ali vibrator in masturbiraj in vpij še bolj kot oni. 🙂
[/quote]

vau lepo se sliši ampak morda je lastnica bila tako prijazna, da je ne bi prijavili zaradi oddajanja na črno 🙂

Mater, kako je starim babam hudo, ki itak nikoli niso bile za nič.

Kako bo večno samska monovska frigidnica in travmiranka, sploh vedela, kaj je seks?

o, Viharni, ” prijatelj” žensk haha 🙂


[/quote]

Kaj zdaj spet pametuješ pod neštetimi nicki? Odloči se že enkrat, ali ti je prav, da f**ajo, ali bi jim lepil listek na vrata? Je tudi pri tebi na eni strani eno, na drugi pa nekaj drugega. Saj, tipično slovensko.

[img]https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/10/16/17/3958B76800000578-3836508-One_resident_decided_to_stick_a_note_up_on_the_window_that_read_-a-17_1476634286535.jpg[/img]

To pa ne razumem dobro – seksat sta prišla na tvoj balkon?
[/quote]
Ja.
Uni terasasti bloki, velik balkon in spalnica do spalnice, ograjica in hop sta bila v nasem koritu od roz. Enkrat celo na nasi mizi in stolih na balkonu. Brez olike in obzira do drugih.

No listek sem že dala pred vrata pa tudi osebno sem mu že rekla temu fantu, pa me je samo debelo gledal. Tako da nič od nič.
[/quote]

Seveda te je debelo gledal, saj on ni bil nič zraven…

Večinoma je tako, da so stanovalci (sploh ženske starejše) ultra ljubosumne na te glasne študentske seksulje in potem zganjajo celo paniko. Po večini to ni toliko glasno, le ljubosumje vas daje to je vse. Mene so še vedno najbolj motili mladi starši z njihovimi otroki, ko so ropotali gor in dol po stanovanju.
[/quote]

Ah, zdaj vidimo na koga si ti ljubosumna.

A pol pa ti mečeš flaše(kot una iz mojega primera ko je metala lonce iz spalnice pred blok) na sex partijih ko ti prihaja? :)))
Ne še več, a tuliš kot zver iz Kočevskega gozda, da še sataniste tam prestrašiš in odženeš, al kako?

Saj me ne briga, samo nekaj takega sporočaš. Z namenom kaj, da se te sliši tebe in tvoje priležnice?? Da vam v bloku dajo medaljo?? :))

To pa ne razumem dobro – seksat sta prišla na tvoj balkon?
[/quote]

Sem šla na hitro pogledat slike teh terasastih blokov, pa ni najbolj posrečena, a za predstavo, bi nekako balkon zgledal takole:
[img]http://shrani.si/f/2U/x9/123xwIsU/rszbalkon.gif[/img]

Le kaj bi bilo, če bi vse slovenke bile iste? Verjetno bi slovenci izumrli. Še dobro, da vas imajo samo zaradi fuka, za kaj resnega pa se vas izogibajo, ker ste neresni. 🙂

Keri slovenec pa južnjake resno jemlje? 🙂

Seveda te je debelo gledal, saj on ni bil nič zraven…
[/quote]
👍

A veš prvo ali drugo trditev iz prve roke?

A veš prvo ali drugo trditev iz prve roke?

Ljubezni se ne sme utišati.

Je brat pred časom naletel na eno tako strastnico. Potem je povedal, da je baba utrgana. Je tolkla, preklinjala, baje mu je take govorila, da se mu je zdel brez veze…skratka par krat sta se dobila, zmeri ga je bilo sram zarad sosedov. Nazadnje se je pri prihajanju polulala v postlo, kao zarad velike naslade in jo je skenslu. Je bila pa mal starejša, v istem stanovanju tud njen sin živi. Sam to je brat zvedu kasnej. Kera blamaža hahaha

Meni se je zdaj prvič zgodilo, da me je sredi noči prebudilo tuljenje moškega, prva misel, ko te vrže iz spanca je, da so nekoga umorili.

Nekje je normalno, da ljudje seksajo in seksamo, zna pa bit problem, če tulijo sredi noči. A je to potem motenje nočnega miru, tako kot če bi recimo glasno navijali muziko? Stvar je malo bizarna, ker seks je le intima, v katero naj se ne bi vmešavali.

No, zdaj si pa predstavljaj, da je tako noč za nočjo …….

No, zdaj si pa predstavljaj, da je tako noč za nočjo …….
[/quote]

No, zdaj si pa predstavljaj, da je vsako noc od 23 – 4.30, enkrat pade stol, drugic letveno dno postelje, tretjic kavc ali fotelj. In to je motece za spanje in stanovalce. Pa pol s kladivami nabijajo in sestavljajo pohistvo.

No, zdaj si pa predstavljaj, da je tako noč za nočjo …….
[/quote]

Ja, kriza. Spanje je pa tudi neka človekova pravica, ne?

Ja, kriza. Spanje je pa tudi neka človekova pravica, ne?
[/quote]

No tako se počutijo vsi, ki vsako noč poslušajo glasen seks in butanje ob steno.
Imaš prav, tudi na drugi strani stene so pravice.

New Report

Close