Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Glasovanje o zaupnici se vladi ni izplačalo

Glasovanje o zaupnici se vladi ni izplačalo

Seveda! In potem boste volili ljudi, ki so svoj del že zafural, zapustil potapljajočo se ladjo, se naselil v novih jaslih od koder bodo naskočili svoje oblazinjene stolčke pri državnih jaslih. Res kvalitetna izbira kadra ki se ponuja.

Seveda ni res, Pahhor naj samo namigne, da bi prevzel oblast, pa bi jo lahko.

Ampak ni. Še enkrat, v enem letu, ko veš, da te nikoli več ne bo, narediš lahko tako nepopravljivo škodo, da je 100 let ne popraviš. če to vemo, smo sokrivci tudi mi, ker nismo ničesar storili, da to preprečimo.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Mi imamo možnost odločanja samo na volitvah, torej čez eno leto.Krivi smo samo za sestavo parlamenta in nič več.

Imamo možnost, da izrazimo nezaupanje, in zahtevamo takojšen odstop in predčasne volitve. Ampak sami govorimo, da naj ima oblast še eno leto.
Torej dopuščamo možnost,da s e bo v tem obdobju naredilo še več škode.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Poglej. Janša je razumel izide referenduma in predsedniških volitev kot nezaupanje v delo svoje vlade zato tudi glasovanje o zaupnici. Ljudje so dali možnost parlementarnim strankam, da naredijo spremembe. Stranke pa se za to niso odločile. Kaj naj še po tvojem naredimo.

Imamo možnost, da izrazimo nezaupanje, in zahtevamo takojšen odstop in predčasne volitve. Ampak sami govorimo, da naj ima oblast še eno leto.
Torej dopuščamo možnost,da s e bo v tem obdobju naredilo še več škode.

Primož[/quote]

kdo ima to možnost, nezaupanje je itak že dobil s strani državljanov, zato je hitro tekel v parlament po zaupnico, in ni podal odstopa.

ja seveda se bo naredilo še nekaj škode, vendar veliko manj, kot…. sem že napisala v zgornjih postih.

ampak zato ne bomo krivi državljani in na nas prelagati neko odgovornost, ki jo je prevzel JJ, je brezpredmetno.

Kakšno nezaupanje s strani državljanov???
Če misliš referendum… kolk so jih izgubile prejšnje vlade, pa ni noben tulil, kot da je konec sveta?

ne, mislim javnomnenske raziskave, jah samo teh JJ in njegovi ne jemljejo resno, razen če gredo v prid SDS.

Hura, spet bomo lahko živeli brez dela.[/quote]

Je sarkazem vse, kar Janševiki premorete?

Nihče ni rekel, da se potem ne bo delalo, da se bosta cedila med in mleko. Jaz se levi vladi veselim zato, ker bi pričakovala čudežne razcvete (ki jih ne bo, ker se začenja recesija). Veselim se ji zato, ker vem, da bo potem konec interesnih dejavnosti tipa letališče Pučnik, škof Rožman, kateri privilegij še lahko damo Cerkvi. Mene to moti. Da bi pod katerokoli vlado ljudje dobili neke strašne socialne ugodnosti, to je nemogoče, ker ni denarja. In ga nobena vlada nima od kje vzeti.[/quote]

Ah Žagca, če te ne bi poznali. Že vnaprej opravičuješ nedelo inn nesposobnost leve opozicije, ki se ji gre samo za strankarsko oblast.
A ne, samo, da so “naši” na oblasti pa če gre vse k h…ču?

hja, komu od strankarskih ljudi pa se ne gre za oblast, mislim, da ga ni politika, ki nima teh ambicij, obstajajo samo drobne nianse, koliko je kakšen politik pripravljen naredi za ljudi, njegove volilce.

tale tvoj stavek mi je preklemano znan, hja tudi jaz sem dala svoj glas JJ, pa gre vseeno vse k h….u, za nas državljane pa ostaja bore malo.

Tudi jaz. In sem prepričana, da jim bomo tudi jasno dali do znanja, kam spadajo.

Ne pozabite prosim, da niste samo levičarji volilci, obstajamo tudi mi, drugačemisleči.Žalostna resnica za socializma vajeno rajo, a tako je.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ko že ravno omenjaš ankete. Danes sta bili primerjani dva anketi na isto temo, praktično isti čas, isto število ipd. Naredili pa sta jo dve različni firmi. Rezultati so dosti identični, velika razlika pa je v procentih SD-30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} proti SDS-18{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v prvi, SD-18,5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} proti SDS-18{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Še novinar si ni znal razlagat te razlike.Je pa zelo zanimiva.

kaj praviš, kateri SDS verjame???

Ta tvoj odgovor je ravno tisto na kar je opozoril tudi avtor članka. Rezultat se bo ocenjeval na politični in ne strokovni podlagi.

ja če bodo rezultati tako različni, kar pa ne vrjamem, če so rezultati realni lahko odstopajo eventuelno za kak odstotek.

He pa se motiš . Ko delaš anketo imaš lahko to srečo, da ti odgovori 1000 ljudi enako torej glas za eno stranko. In ravno to je past anketiranja.

Linke, prosim. Dajte puščati linke, ko pišete o takšnih stvareh.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

hja očitno še nisi delal anket in niti ne veš po kakšnem ključu se izbirajo anketiranci, še najmanj po naključju.

New Report

Close