Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Glava me boli

Glava me boli

1. Včeraj je bilo “pestro”.

2. Ravno kar sem “skartal” 750.000,00 SIT

AUUUUUUUUUUUUUU

Kvartopirc! 😉 :))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pa saj sem dal v narekovaje.

ej..ej..ej..ce je to res..ti naj glava stran pade..ne sam boli;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Beseda skartal je v narekovajih. Nisem jih skartal ali pa zapravil, ampak sem se prijavil na razpis za stanovanje, pa je potrebno plačati varščino.

moje besede pa so bile pod pomezikom;))..kar pomeni..jemlji jih z rezervo;))…alti..ma ja je treba tud kaj placat ce hoces kaj met…a te se boli glavca…??

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma še, porkaduš.

Smo mel včeraj eno zabavo s partnerji.

Au

Kaj ti nisi mel uceri??..Evo bom jaz tebe mal cartala..tabletko..pa lubcka ke;))..pa bo bolje..sibam jaz zdej se sebe mal pocartat..ej..prijatelj..lep vikend ti zelim..pa polubckaj svojga soncka…in se beremo..papa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kej piješ,če ti stuori slabo!
;-))

Bo boljše zvečer!

Kroniki! 😉 :)))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

poznam zdravilo!
Garantirano te ne bo več bolela.

Vzami težko kladivo in se fejst “užgi”…. ne boš več vedel ne za glavobol in ne za tistih 750.000,00……………. :-))))))

Dokler je kej žlehtnobe v tem tiču…pol je zdrav!
;-)))

New Report

Close