Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Glavobol, utrujenost, bolečine v mišicah

Glavobol, utrujenost, bolečine v mišicah

Vse me boli od glave do peta, neznansko sem utrujena, apetit ni pravi. In to kar naenkrat. Včeraj zjutraj sem bila še dobra, popoldne, po službi pa polom. Danes pa isto. Brez lekakodov ne bi zdržala. Nimam pa vročine. Sem se tudi testirala za covid. Negativno.

Kaj bi to lahko bilo?

Pred 1h me je začelo še mraziti. Tresla sem, kot da bi mi cuker padel. Vročina 39 stopinj. Šele ko sem šla pod vroč tuš, me je nehalo mraziti. Gripa očitno. Nič ne bo jutri s službo.

Covid 100%. Test je pozitiven z zamudo, pri meni šele 3. dan od začetka simptomov, ko je bilo najhuje mimo.

Pa tudi če ne bi bil covid, bolan se ne hodi v službo.

Poleti ni gripe. Verjetno covid, ponovi test jutri.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj mi je, 11.08.2022 ob 17:45

Vse me boli od glave do peta, neznansko sem utrujena, apetit ni pravi. In to kar naenkrat. Včeraj zjutraj sem bila še dobra, popoldne, po službi pa polom. Danes pa isto. Brez lekakodov ne bi zdržala. Nimam pa vročine. Sem se tudi testirala za covid. Negativno.

Kaj bi to lahko bilo?

Tipični znaki viroze. da pa nisi še morda testno pozitivna,je razlog, da je še prezgodaj.

In tako se virus širi naprej, ker ni nihče pozitiven in smrka po vseh naokoli…

Neka viroza, mogoče covid. Na teste se ni za zanašati, ker bo lahko pozitiven šele čez par dni. Če je glavobol… je precej značilen znak za covid. Pri meni je bilo podobno.

    Moj test je bil pozitiven šele 3. dan po simptomih, ko so počasi že izzvenevali…

Covid, lahko pokaže šele čez več kot pet dni.

Vsak dan sem se testirala. Vedno negativno, simptomi pa vztrajajo. Sem sicer za odtenek bolje, saj se filam z lekadoli. Ampak takoj ko lekadol popusti, začne telesna temperatura strmo naraščati. Včeraj popoldne je v roku 1 ure iz 37 stopinj zrasla na 40,5. Švicam na polno. Verjetno premalo pijem, saj je bil danes zjutraj urin temno rjav. Kot bi kavo zlil v WC. Grozno se počutim. Zdaj sem malo bolje, a vprašanje, kaj bo proti večeru. Skrbi me, da je kaj resnejšega kot viroza. 🙁

Absolutno do zdravnika in odvzem krvi. Tam se bo videlo kaj je. Vse dobro.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj mi je, 14.08.2022 ob 10:37

Vsak dan sem se testirala. Vedno negativno, simptomi pa vztrajajo. Sem sicer za odtenek bolje, saj se filam z lekadoli. Ampak takoj ko lekadol popusti, začne telesna temperatura strmo naraščati. Včeraj popoldne je v roku 1 ure iz 37 stopinj zrasla na 40,5. Švicam na polno. Verjetno premalo pijem, saj je bil danes zjutraj urin temno rjav. Kot bi kavo zlil v WC. Grozno se počutim. Zdaj sem malo bolje, a vprašanje, kaj bo proti večeru. Skrbi me, da je kaj resnejšega kot viroza. 🙁

Meni ni pokazalo s palčko v nos, samo po žrelu je pokazalo kovid. Šele en 6. dan tudi v nosu.

Če je vročina, slabo počutje itd. je pač neka viroza, kaj češ za to hodit k dohtarju? Drugo je, če te boli recimo uho ali da imaš gnojno angino, težko dihanje itd. Vročino in slabo počutje pač moraš prebolet.

Pokliči zdravnika oz. piši, kakor je pri vas praksa. Kar opisuješ je skoraj gotovo viroza-covid.

Še nekaj pomembnega sem pozabila omeniti. 2x sem že imela covid in simptomi so bili popolnoma drugačni. Začelo se je z bolečim grlom, nato je sledil kašelj. Sprva suh, nato moker. Obakrat isti potek. Brez vročine. Tokrat me pa grlo ne boli, niti ne kašljam.

To s temnim urinom je kar resen znak. Lahko imaš okužbo ledvic. Tako visoka vročina tudi ne bi smela vztrajati, najbrž bo treba na antibiotike, seveda pa nujno k zdravniku!!

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj mi je, 14.08.2022 ob 11:10

Še nekaj pomembnega sem pozabila omeniti. 2x sem že imela covid in simptomi so bili popolnoma drugačni. Začelo se je z bolečim grlom, nato je sledil kašelj. Sprva suh, nato moker. Obakrat isti potek. Brez vročine. Tokrat me pa grlo ne boli, niti ne kašljam.

Pojdi na test,doma ne pokaze vedno. Skoraj 100 % covid.

Covid garantirano! Imela povsem enak potek. Prisotnost na testiranju pokazalo sele 3.dan, na uradnem pa opoldne se nic, zvecer pa ze. Po treh dneh pa kot bi odrezala- konec. Nic kaslja, grlo nic peklo ..samo obupne bolecine, visoka vrocina, intoleranca na svetlobo in pa grozljiva zeja. Sedaj sem naceloma ok, mam pa obcutek neke otopelosti, obcasno nestabilnosti in pa smrdi mi cigaretni dim- prej sem kadila, sedaj brez tezav nehala- si mi prav upira. Sem pa ze izven izolacije, dopust mi je sel v maloro, ker nimam vec moznosti podaljsat…eh…upam, da sem vsaj za cez zimo prekuzena!

JEBO VAM KOVID MATER, VSEM, KI SE TESTIRATE ZA PREHLAD IN S TEM PODALJŠUJETE TEROR Z ZAPIRANJEM IN JEBANJEM LJUDI V GLAVO.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 11.08.2022 ob 23:06

Neka viroza, mogoče covid. Na teste se ni za zanašati, ker bo lahko pozitiven šele čez par dni. Če je glavobol… je precej značilen znak za covid. Pri meni je bilo podobno.

glavobol je tudi za gripo značilen znak.. mene je glava ubijala med gripo, noben tablet prijel.. medtem ko je zbil vročino in ublažil bolečine v mišicah pa glavobola ni umiril.. pa mi je tablete predpisala zdravnica na recept ko je potrdila gripo.. tja sem pa šla zaradi ubijalskega glavobola in skoraj 40 vročine.. faak tako hudo, kot takrat za gripo, v lajfu nisem zbolela..

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 14.08.2022 ob 15:47

glavobol je tudi za gripo značilen znak.. mene je glava ubijala med gripo, noben tablet prijel.. medtem ko je zbil vročino in ublažil bolečine v mišicah pa glavobola ni umiril.. pa mi je tablete predpisala zdravnica na recept ko je potrdila gripo.. tja sem pa šla zaradi ubijalskega glavobola in skoraj 40 vročine.. faak tako hudo, kot takrat za gripo, v lajfu nisem zbolela..

Gripe poleti ni. Sezona gripe je od novega leta do marca, čez poletje nikoli.

Odgovor na objavo uporabnika
Samoda, 14.08.2022 ob 15:51

Gripe poleti ni. Sezona gripe je od novega leta do marca, čez poletje nikoli.

meh, glih tko je viroza in v današnji časih je vse možno.. tud za kovid so trobali, da ga poleti ni.

 

Nisem imela glavobola, nobenih bolečin, le 37,5C vročine (merila sem, ker sem se nekam čudno počurila). Še isti dan je bil test +. Naslednja dva dneva nisem vonjala, vročine ni bilo več. Testirala sem se 6. dan ( prej se mi je zdelo bv) in bila negativna. To je bil moj kovid (baje omikron). Upam, da je to to.

 

Kateri covid sedaj razsaja? Še vedno Omikron , ali je mogoče že prišlo do Omege?

Pojdi na test PCR! To je COVID. In na odvtem krvi .

ne morš verjet,da trajbajo to budalaštino že tri leta in se testirajo z nekim idioten testom hahha … sicer nimam nič proti samo ne morm verjet,da obstajajo taki idioti ,ki to počnejo hahha

New Report

Close