Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Glej zunaj sneži…

Glej zunaj sneži…

Tudi meni se zdi vse skupaj čudno. Ne vem…ali je kaj narobe ali kaj….medve sva se kaj nekajkrat slišale, potem pa kar naenkrat nič več…ne vem…a jo čem kaj poklicat?

Meni pa , če je zraven še “O” :)))

Nikici je všeč mal mešano …. s hrano , mislim 😉

Nak…krila pa ne….me preveč zebe….imam hlače…no, zate bi si mogoče oblekla kaj takega, da bi šlo na hitro dol….mogoče kakšno krilo z velikim razporkom….

Dej no . Pa pozdravi jo v mojem imenu

A to misliš na tiste dele štrudeljčka ?

Ja noooooooo, sej jaz jih imam tudi full rad….za spremembo…malo mešano, kot praviš :))))))))))))))))

… pa še šnelfukarice spodaj – kot bi se galantno izrazil en naš bivši soforumovec Hubert … ej , danes je res dan za spomine … le kje je ta gospod zdaj ?!

Nikitki se mal smeje ob spominih …

čaki mal…

sneg je tisto kar pada ne de. to je tisto ko leti z neba ko pr nas pernce preoblačmo….SeVeRne – da nov pomote

škrat – ja ta pa ja rad vidi da pride – kdo al pa kej :))))))))))))))))

pa četud pozno ne de

moj bog :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

N’karte hitet gospodična…časa imava več kot dovolj…dasiravno, ko sva že pri razporkih….en drug me veliko bolj zanima kot tisti na krilu

da si novš kej nardila:))))

tašcica je ena izmed nartaluštnih…. doniš kej pa skromnost?

Niki spet balinčka ne de

A dejte no…kateri pa?

Kakšni spomini Niki? A poveš še meni?

.. kaj moj bog – a se ne spomniš , da nas je Hubert enkrat podučil , kaj pomeni ta beseda ?

Nikita j ešele takrat spoznala , kaj pravzaprav nosi …in predvsem ZAKAJ 😉
(ej , kaj nam dela podzavest , a ne ?!)

spomnim, ampak da še veš :)))))))))))

… če sem čist poštena , sem probala malo uredit zaporedje dogodkov – sej veš , ako gre pri meni – najprej hrana , potem konjak , potem mal možganskih dražljajev , no , potem se pa gremo lahko tudi vozit ….

Ti pa kar na un štrudelček , direkt na sladico … čeprav , no …. ja , sej imaš prav , mogoče bi pa PRAV ZDAJLE si privoščila tisti delček …. hmmm … :))))

ma nehita s futrom, ta je na koncu !

Tisti ki medi, čeprav ni cvetlica,
tisti ki sprošča, čeprav ni spovednica.

Vsak je po svoje luškan in zanimiv,
da Tonyja mika….nisem neč kriv.

Je tisti izraz postal naglih brazgotina na mojem spominu, ker nisem nikoli tako pomislila na moj priljubljeni kos oblačila … čeprav je res , ne … je blo pa potem treba probat , če drži in kako vpliva na psiho … just imagine 😉

Na koncu je tisti, ki ga je napisala v naslov. Jezus Kristus :)))))))))))))))
Pa spovednica ha ha

That” it :))))))))))))
ah…

Enga na hitrco?

Včasih prou paše….

Če je tako kot bi moralo bit , je nevarno , da greš direkt pred božjo sodbo , brez vmesnih postaj v spovednici 😉

Nikita vas spet opominja , da je v naših letih take vrste dejavnost lahko usodna … s pametjo , prosim

Narlepše je kadar pride ja….iz srca al pa kakega druzga organa….

No no….sej vemo, da hočeš rečt, da si že čez to :)))))))

jest pa mislila da je cerkev na dnevnem redu..

lačnaaaaaaaaaa…doniš

New Report

Close