Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Glejte to

Glejte to

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Dobra zadeva, Lili, res dobra. Sam odpiral se
mi je tko dolg, da sem že mal obupala, sem si
šla piknik delat ta čas. Ej, pol ko je blo pa že odprt, sem morala pa še mal poštudirat, kaj gledam, ampak, ko se je pa enkrat ofnalo, sem se pa tako krohotala, da me je gosodar od odspodi gor prišel gledat, kva se je z menoj zgodilo! In pol ga je skori kap, ko je videl moj obrok – ribe in pa slano čebulo. In ….ej, vprašal me je, če bom gledala JAG-a in če imam namen na kavču zaspati. Njegove oči, polne pričakovanja potrditve, so bile velike kot dva napolnjena balončka. Da ti je dano videti njegov izraz, ko sem ga prijazno obvestila, da nameravam nocoj početi z njim, po mucinem nasvetu, nekaj vrlo dopadljvih reči. O ti moj ljubi bog, saj ga bo reveža kap, če ne zaspim na kavču, saj ga bo reveža kap!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hihihihihi preberi si recept spodi…..hahahahah emne pa razganja dons..a je kaka lunca,k se zuni gunca!!!????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sem prebrala, muca, sem in se ga bom skušala
držati, hehe, heheh. In zdj grem film
gledat, bomo videli, ali se še kaj javim ali ne:
in če ne – lepo lahko nočko vsem!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

In če ne..potem vemo..da Mariči ..luduje..heheheh!! Marička imej se lepo..pa še lepšo nočko…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

grem še jest ajat nočko vsem!Lepe sanje…papa******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lili… zdej grem zvijat in prepogibat naše jurje.. da vidim kaj nas čaka :))))))))))))))))

New Report

Close