Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Glih malo še manjka

Glih malo še manjka

In bomo tle izumrli….

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

…ne to pa ni res….jest sem že al pa še kakor češ vzet tukaj…

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

juhuhu…. a ti neki povem? :))))) 25. maja grem v Egipt…. :)))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

… elita oz VIP … pride bolj poredko … ampak ko pride … :)))))

Wauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu…
.;-))))))))))))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

… ma saj si m**a … :)))

Sm že MACI reku, da elita pride bolj po redko … :))))

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa….. :))) Pa neki sem si kupla danes….. :))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

In kaj pol to pomeni, da mene ne smatraš tako? :))) Glede na to, da se stalnica tukaj…. :)))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

… sej ti si tudi elita … samo eden mora bit tudi dežurn … ta bot si bla ti … :))))

Itak… zdej grem pa Lost gledat… :))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

…. uživaj !

….važička…a ne boš nič vprašala če gre kdo s tabo??

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

…..ja en tako kot ti kaj?? hahaha

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

Uf…mast, ko poštimam jaz to svojo štalo grem tudi jaz nekam na počitnce. In vzamem s sabo enga kašnga mladga, skuštraga gospodiča, da mi bo kovčke nosu………….. paaaaaa, da vidim še to…..hehe

A si si kaj za pojest kupila?

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Sej vem kdo gre z mano…. Frikica…. hihihi…. :))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Sicer je za jest……. ma ne tist, kr si ti imela v mislih…. :))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

O ne, tu pa ne;-))))))

New Report

Close