Najdi forum

GLISTA

Daj, cukrček, se srečava še danes na sredi poti?

Samo za objem, pa kavico?

Video mora bit cel…slikca videa….drugače ne piknem….hahahahahahaahahhahah

Nekdo se je našel,ki je vskočil vmes z neprimernim besednjakom in frazemi.
Ta drugi nepridipravi Domen nisem jaz.
Seveda,lahko potrdim da mi srce bije močno za tebe in sem od hudega zdajle kar enega prižgal.Simonu sem (partner) škrtnil iz škatlice en cigaret. Popolnoma sem razklan,ne bi si nikoli predstavljal da me bo medmrežje tako potegnilo in virtuala prevzela za nekom kot si ti.
kakorkoli že,želel bi da se spoznava,zelo si mivšeč.
Do takrat se poslavljam,pošiljam ti objem in prijeten stisk kot tesar tesar.
Ćeprav delam v ekonomiji,ti lahko samo rečem da znam skalkulirati koliko malo možnosti imam.

lep večer,Boštjan in nasvidenje

lp

Glista pazi da ne dobiš takega darilca k se srečata … 😉

ne bo muzke? delaš v ekonomiji pa ne znaš prlimat en video?

Kaj naj si sedaj mislim o tebi?

Musko ti je dal pa svetovno jabela .

[youtube]ZEWwZNUafKo[/youtube]

ne bo muzke? delaš v ekonomiji pa ne znaš prlimat en video?

Glista, to te en zajebava.

Ne se pustit. Ti kvari rezime.

Kaj naj si sedaj mislim o tebi?[/quote]

puste ga pr mir…lahk da je mal plašan…hahahahahahha

Haaaaaaha:)))))))))))))))))))))))))))))))

Nič faušije!
Mi imamo dosti drv:)))

In nekako se ne braniš v svojem stilu!?
Močan nasprotnik/ca:))))))))))))))))))))))))))

Neli

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Glista falične oblike je čisto očarana :))))))

Res mi ni vseeno in mi prijetno od takšnih neprijaznih izpadih mimoidočih ki komentirajo.In ni mi vseeno,malo mi je vroče postalo,saj je že 1.200 klikov in ugreznil se bom v zemljo,če bo tole njabolj brana tema. Saj Simon (partner) včasih zaide na SČ in zdaj ko sem že zinil,že prej zgoraj njegovo ime,ne bo vredu. Ne bi rad konfliktov s Simonom,vendar tako ali tako nimava lepega odnosa. Dolgo časa se že ne razumeva in zato me čedalje bolj vleče na SČ k tebi,saj se ob tvojem branju počutim živega.
Ne morem mimo tega da si te želim,nevem kako bi kava potekala,sigurno bi si te vtisnil v psomin za vedno saj si privlačen moški. Že ko te berem mi srce bije.
In res mi ni vseeno,da sem se takole izpostavil.
Kako izbrišem temo?

Imam te pa rad,čutim kakšen si po srcu,morda bi ti samo predlagal,mislim da neveš kako je biti v močnih moških rokah,če si drzneš samo pomisliti bi ti morda objem bil všeč? nisem antipatičen,sem svetlolas,modre oči,kozja bradica,uhanček,185cm in športne postave. Hodim na fitness.

Starost ?

Kliki so umetno našopan od enega…
Na komentarje se ne oziraj..
tema ni treba brisat….zaenkrat…hahahahahhahah

Ne se sekirat, Glista bo tvojega (ex) Simonkota nalomil, da bo črn ko talar zagorskega župnika!

res mi ni prijetno da ne bi Simon kaj brskal po SČ ju da ne bi našel te teme. Namreč če se razhajava,bi rad da se vsaj dostojno pogovoriva.
Star sem 29 let,iz Domžal,magister ekonomije,delam v nekem podjetju,dobro situiran. na obrobju domžal sem podedoval hišo. No,lahko bi razpredal kako mi je zoprno,če se s Simonom razhajava,ga ne bi rad ven metal,tako da te vabim k meni na obisk ali kavico. Imam tudi svojo delavnico,občasno zelo rad štemam motorje imam dva chopperja. Precej neklasično za geje,vendar narava me je takšnega naredila.
kakorkoli se boš odločil,te lepo pozdravljam,

Mislim pa da se tukaj vsiljujejo pod mojim vzdevkom,kar pa jaz nisem niti neokusen niti neprimeren nisem.
Upam da znaš to ločit.lp

Bujna domišljija in nakladanje. Iz katerega romana ali filma?

Ga neboš dobil, on se pali samo na ženske.

Na…

[youtube]4jfgbv4BKrY[/youtube]

In glista, mu boš pisal na mejl?

Bujna domišljija in nakladanje. Iz katerega romana ali filma?

Ga neboš dobil, on se pali samo na ženske.[/quote]

če znaš z lesom mu naredi en lep, lepo zaobljen kol na katerega se bo lahko po turško nasadil ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Domen a si pasivni ali aktivni?

Že sta se začopatila na skypu :)))

Tale muska je ziher žebljica na glavico (dobesedno) v tem dialogu:

[youtube]c9MdW8RISCI[/youtube]

Je pa brisano, in pritožbe niti blizu nisu, ker verjetno roka roko umije, meni je pa vseeno všeč, z opcijo plevela. Ful je dobro, da je pisano celo direktno in pote poročajo Primožu, da so oni vse uredili. Dul dobro. In presenetljivo. Ker je Primož zrihtal, da je vse napredno v 21. stoeljtju. Fino.

Si ne želim žlatanja, da boš vedel, kako hitreje priti do tebe Primož! Ker ženska nikdar ne bo jaz kot ne moški – a naj se rabpočim, ker tega ne bosta stroila?

http://www.youtube.com/watch?v=47dtFZ8CFo8

Hvala Primož.

New Report

Close