Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Globoko grlo – fafanje

Globoko grlo – fafanje

Fantu paše globoko grlo, mene pa penis sili na bruhanje če ga poskusim dat globje od 5cm.

Kako se naučiti blokiranje refleksa?

Odgovor na objavo uporabnika
Fk256, 14.10.2022 ob 12:27

Fantu paše globoko grlo, mene pa penis sili na bruhanje če ga poskusim dat globje od 5cm.

Kako se naučiti blokiranje refleksa?

Pokliči profesionalko za to delo.

Naj ti fant pokaze kako se to dela, pa te bo naučil…pojdita v troje.

To je moja enkrat prakticirala,hotela pokazat kako zna in obvlada…v dveh sekundah sem bil pobruhan…😂

Kupiš dildo v njegovi velikosti in ti na njemu pokaže kaj mu paše in kako.

Res mu želim izpolnit to željo. Uživam, če tudi on uživa in to je vzajemno. Nikoli nisem razumela punc, ki ne želijo dat blowjoba.

Guglaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Fk256, 14.10.2022 ob 13:25

Res mu želim izpolnit to željo. Uživam, če tudi on uživa in to je vzajemno. Nikoli nisem razumela punc, ki ne želijo dat blowjoba.

Tvoj problem.

Baje lahko samo tiste ki so brez mandljev.

Če si zelo strastna oseba, predana in ljubeča, ti to lahko hitro uspe z nekaj vaje – kilometrine.

Vendar do tega bi naj prišlo prej spontano, ne pa ko se to od tebe pričakuje.

Vsak ekstrem pa tudi ne rabiš izvest, če te tako odbija, samo zato, ker se mu je to zahotelo.

Tvoje vprašanje mi zveni kot poizvedovanje po lažji izvedbi neke anaerobicne dihalne vaje, ne pa vprašanje erotične predanosti. Toliko.

Glede na to da kar precej dobro obvladaš besednjak okrog tega, sigurno obvladaš tudi to sceno brez bruhanja.

Sej je čisto enostavna rešitev. Dob tipa, ki ima 5 centi in je. Vse ostalo je itak presežek.

Ja potem pa uživaj, kaj sploh sprašuješ.

Bedni odgovori.

Kolk ima velizga

12cm v erekciji.

Poglej si kakšen video na internetu. Je lepo razloženo kako..

Izjemni odgovori frigidnih starih nepotesenih babnic

Lah me poklices

Jaz to dobro obvladam. Prvo pravilo je, da ne smeš dihat skozi usta, ampak čez nos. Potem pa malo prakse vsak dan in zadeva bo stekla.

Kot je Moja rekla, dihaj skozi nos, sprosti grlo, in se igraj do kje prideš. Pojdi počasi in ne pozabit usake tolk zadihat. Narekuj si sama tempo, naj ti ga ne tip zabija.. 😉

….od začetka lepo počasi, sama si ga vzemi, koliko misliš da zmoreš. Vsakič probaj mal globje. Čez čas boš že prava profesionalka, tako da te bo fukal v usta in ga boš lahko tudi nekaj časa zadrževala v grlu. Tudi zalil ti bo lahko grlo s spermo….

hmmmm….zanimivo Mojca,a lahko poveš kaj več???

Zanimivo ker si omenila. Z mojo sva skupaj prek 20let in sele nedavno je zacela z tem brez problemov z refleksom. Vcasih je tu pa tam poskusila, ampak ni slo. Pac do konca v usta dolgo ne, ceprav je redno orala

Postopoma povecuj, kak realistic silikonski nadomestek za trening, ce te ne odbija in se poslabsa vsega.

Itak pa ful pomaga brezhibna higiena, obrit cel okol pobrit, kak parfum npr.

P.s.: za jajcka ga vmes malo vleci ko se spravis dol, pa tudi ce das njemu celega v usta, ima da se potrudi in ti servira orgazm.

Ne razumem,kakšne ste to danes dekleta in žene,da ne obvladate ,globokega grla, Jaz sem to začela trenirat že v osnovni šoli,pri 16 sem to že v nulo obvladala.To je danes osnova,da ga tipu dobro potegneš in se ti sprazni v grlo.

New Report

Close