Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek GLOVO odhaja iz Slovenije

GLOVO odhaja iz Slovenije

Moje sožalje vsem monkljam, ki so prelene, da bi same kuhale.

Mislim sej jst jih razumem… ni casa… volje… energije ko pride iz sluzbe…

Ja slabi temelji in potem tudi kqsnejse stvari ne grejo…

Kaj mislim s tem…

Prav okoliscine so priredili da lahko zenske tako…

Prej so ostajale doma… in je moski lahko tržil za svoje delo več… zdej so pripravljene delat za manj… omogocilo se jim je delo itd… vidis istocasno mas ekspanzijo teh nekih kao luksuznih dobrin… bombardiran si z vseh strani…

Se sploh ne da povedat…

Vglavnem pripravljali so teren za vse tole.

vse tele ameriške korporacije, ki zastrupljajo, izkoriščajo in spreminjajo našo navade in krajino, naj kr lepo odjebejo iz Slovenije! Je kaj sploh pozitivnega? Mcdonalds obdavčit, ne pa da ma 9,5% davka! Coca cola? Je to zdravo, majke vam? Red Bull in podobni influencerski ameriški napitki?? K zastrupljajo mladino?? Resno, a je vse sam ameriški profit k financira vojne in pobijanje? Jaz bi vse tole obdavčil 22% + 1 euro na produkt, ker bi posebej polnil proračun za posledicami tegale marketinga ameriških korporacij. Spodbujajmo domače in okoliške proizvode! No hvala bogu vsaj en Starbucks ni prišel. Bil večkrat v ZDA in najbolj se ti zmeša k moraš v Starbucks na kavo, k je vse sam kava ne, bruh. Orgazem, ko srečaš kakšen italijanski kafič de je vsaj kava ok.

Si smotana no. Saj wolt bo še, pa toploteke ipd.. Daj ti še malo gor pokuhaj, predno se spraviš kvazi provocirati. Ali pa malo bolj potreniraj. Mogoče ti rata tud taka kuhna.

Odgovor na objavo uporabnika
Pato83, 30.04.2024 ob 12:25

vse tele ameriške korporacije, ki zastrupljajo, izkoriščajo in spreminjajo našo navade in krajino, naj kr lepo odjebejo iz Slovenije! Je kaj sploh pozitivnega? Mcdonalds obdavčit, ne pa da ma 9,5% davka! Coca cola? Je to zdravo, majke vam? Red Bull in podobni influencerski ameriški napitki?? K zastrupljajo mladino?? Resno, a je vse sam ameriški profit k financira vojne in pobijanje? Jaz bi vse tole obdavčil 22% + 1 euro na produkt, ker bi posebej polnil proračun za posledicami tegale marketinga ameriških korporacij. Spodbujajmo domače in okoliške proizvode! No hvala bogu vsaj en Starbucks ni prišel. Bil večkrat v ZDA in najbolj se ti zmeša k moraš v Starbucks na kavo, k je vse sam kava ne, bruh. Orgazem, ko srečaš kakšen italijanski kafič de je vsaj kava ok.

Ne moreš to… vse te firme majo večje buđete kot pa kake manjše države veš…

Je pa sigurno kot praviš…

Zadnjic sem cist slucajno en video enega hrvaskega evro poslanca… je rekel tam da so uničili kmetijstvo…

Ja. Zastrupljajo. Ne samo duhovno. Telesno. Vse sfukat. Industrijsko jej.

Sem pisal zadnjic za fruktalov smuti pa mlecni napitek iz kmetije… fruktalov pet dni stoji odprt v hladilniku… a z kmetije do jutri ce ga ne spijes, adijo… tudi ce je zaprt in v hladilniku.

Stari kva si dau not🤨

Pa redbull je avstrijski 😋

 

Hvaljen neka je Allah!!!

Glovo je španski. Red bull austrijski.

Res si jako razgledan, tako razgledan da ne veš da ima starbucks isti kafe k tisti italijanski lokali, samo pravega moraš naročit. Italijani btw ne proizvajajo kave :D.

In glovo odhaja zato ker jih je wolt totalno povozil. Niso imeli šanse. Noben ne bo več zaradi tega kuhal klobas doma 😀

Ja, pa bo Ehrana nazaj? Glovo je kupil Ehrano, zdaj pa odhaja iz Slovenije?!?

Pol se je treba zaposlit pri Woltu, če že. Kako pa je Wolt drugačen pri zaposlovanju kot pa Glovo?

Glovo ni imel dostave, samo po določenih predelih je dostavljal.  Če bi jo imel, bi imel promet.

Pri Woltu kar dosti naročam, Glovo pa ni dostavljal do moje hiše.

V firmo se je vštulil neki sindikat. Že če bi bil samo en sindikalni parazit, ki se zažira v skupni proračun za plače, se pri tako majhni firmi že kar pozna. To, plus da zaposleni niso hoteli sindikanaliziranja v službi in so raje šli v bolj normalno delovno okolje, je povzročilo, kar je povzročilo. Ampak hej, glavno, da je en kapitalistični izkoriščevalec manj!

    Imamo Wolt, ki dela sto na uro. Meni je škoda časa in lepega vremena , da bi stala za štedilnikom. Raje si naročim, kar mi paše. Kdor si lahko privošči,  zelo priporočam.

Naročila sem že miško, natikače, nešteto živil, gospodinjskih in higienskih izdelkov. 90% časa naročam stvari, ki niso pripravljene jedi, zato da ne rabim v trgovino, vseeno pa dobim takoj. Aja pa pralni stroj tudi uporabljam. 😱

Stoj za svojimi besedami in prenehaj uporabljati internet 🙂

Naj se ločijo od ehrane, preden dajo slovo, potem pa izginejo, ehrano pa pustijo poslovati naprej.

Zaradi mene, četudi bi odšli že prej: niti 1x naročeno ne pri GLOVO, niti WOLT v vseh teh letih, kar so prisotni na Slo trgu – niti evra niso prejeli od mene 🙂

To je “food life saver” predvsem za spletne influencerje  , da ne umrejo od lakote, ker nimajo cajt si futra pripravljat.

Končno da bomo lahko pri Woltu dvignili ceno dostave… Naj živi monopol!

Naj živi prvi maj..

Smo na vasi. K nam nohče nič ne vozi. Pico ja, a plačaš prevoz več kot pico.

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 30.04.2024 ob 16:20

Zaradi mene, četudi bi odšli že prej: niti 1x naročeno ne pri GLOVO, niti WOLT v vseh teh letih, kar so prisotni na Slo trgu – niti evra niso prejeli od mene 🙂

To je “food life saver” predvsem za spletne influencerje  , da ne umrejo od lakote, ker nimajo cajt si futra pripravljat.

Ja čestitke! Res dosežek! Zihr ti bodo spomenik postavl.

btw wolt ne dostavlja samo iz gostiln/hrane….pa zelo verjetno influencerji niti 1% strank ne predstavljajo….

Odgovor na objavo uporabnika
čestitke, 30.04.2024 ob 16:50

Ja čestitke! Res dosežek! Zihr ti bodo spomenik postavl.

btw wolt ne dostavlja samo iz gostiln/hrane….pa zelo verjetno influencerji niti 1% strank ne predstavljajo….

Otplovi z mene.. Kaj sploh repliciraš ?  Te zopet žuli zalezovanje?

Jaz naročam iz trgovin, samo pripravljeno hrano zelo redko. Iz iste trgovine na isto lokacijo Glovo dostavlja 60 min+ (ponavadi vsaj 90), Wolt pa prej kot v pol ure. Plus imam proti plačilu 4,99 eur/mesec pri Woltu dostave zastonj, pri Glovu je dostava nekaj manj kot 2,5 eur. Pač ni čudno potem, da jim ni šlo.

Wolt je zakon. Zakaj bi mogo svoj dragoceni cajt zapravlat da grem po nakupih ali pa kuahm ce si lahko narocim pa ta cajt drugace ozkoristim. Pa se dostabljalec nekaj zasluzi. Win win

Odgovor na objavo uporabnika
mrs. roosevelt, 30.04.2024 ob 12:13

Moje sožalje vsem monkljam, ki so prelene, da bi same kuhale.

Po moje odhaja zato, ker prevec kuhamo doma, brihta

Bolje, kakor da s pol mil.dolga trdijo kako so uspešno podjetje, kot to počno slovenska lol

Včasih pride prav. Ni mi všeč da Wolt ostane sam. Že tako ima predrage dostave, 4,99€ za dostavo? Too much!

So pa tudi dragi obroki, že težko najdeš pod 10€, največ jih je kar 12-15€ + dostava + neke admin stroške so si privoščili cca 0,30€.

Vidim pa da ima par gostiln že nazaj svojo dostavo, kjer sami dostavljajo brez stroškov dostave 🙂 Všeč:)

New Report

Close