Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek GLS in njihovi šoferji

GLS in njihovi šoferji

Meni se je ze dvakrat zgodilo, da me je GLS-ov kurir pred dostavo klical, da bo paket pustil na Petrolu, kljub temu, da sem bil doma in zadevo narocil na domaci naslov.
Na firmi pa je enkrat pustil paket (malo vecji) kar pred vrati in je celo noc stal tam, pred vhodom.

– pustil na Petrolu, čeprav sem bila doma.
– odložil pri 90-letni sosedi v pritličju, ki jo je skoraj kap od strahu, čeprav sem bila doma, brez sms-a ali klica.
– odnesel na popolnoma drug naslov, brez sms-a ali klica, tako da je pošiljka šla nazaj, ker jim je ni uspelo izslediti.
– po vloženi pritožbi prišel in grozil, ker so mu trgali od plače.

To so vse osebne izkušnje.

to je zdej tako vi gledate iz svojega vidika jaz pa iz svojega bom povedal drugace
stranki ni prav ce posljes sms da bos cez priblizno 1 uro v njihovi blizini in da ti samo sporoci ce bo kdo doma da lahko dostavis paket na naslov NE ODPISEJO NE POKLICEJO!

POTEM NI V REDU CE POKLICES 10 MINUT PREJ!!
POTEM NI V REDU CE PUSTIS PRED VRATI!
POTEM NI V REDU CE PUSTIS NA BENCINSKI CRPAKLI
POTEM BOG NE DAJ DA SOSED PREVZAME PAKET CES KAJ NJEGA BRIGA KAJ IMAM JAZ NAROCENO!!
KURIR VPRASA KJE JE STRANKA ZAPOSLENA JE TO NAJVECJA SKRIVNOST VSEH CASOV KAO KVA TE BRIGA KJE JEST DELAM
CE VRNES PAKET V SKLADISCE IMAS SPET SE VEC DELA KOT DA BI GA DOSTAVIL
se vedno pravim ce stranka vrne klic ce se vsaj malo potrudi v tistem casu ko je obvescena se da vse dogovoriti!!
pred kratkim sem imel primer dostavo v zelo oddaljen kraj poklicem stranko se ne JAVI ,POSLJEM SMS NI ODGOVORA PRIDEM NA NJEN NASLOV NOBENEGA DOMA, OPRAVLJAM SVOJE DELO NAPREJ dostvim pakete drugih strank ki so v blizini grem na drug teren itd itd ko zaklucujem svoje delo ponovno opravim klic ki je neuspesen in oddam paket na bencinsko crpalko v njeni blizini ker verjetno pa je gospa zasedena ali pa je pac nekje kjer si nihce ne zeli biti bolnica … in z dobro namero da ko stranka naslednji dan lahko prevzame paket pac dopaca tistih par centov ki je sama kriva da je paket koncal pac tam kje je me poklice in me nadere kako si jaz upam pustit paket na petrolu ci mi ona ni dovolila in da smo vsi isti da se nam ne da delati da nas briga za vse itd itd zaljivke ,zmerke , in ostale neprimerne izjave ki ne sodijo zraven in to se dogaja veckrat dnevno CE LAHKO KDO NAJDE RESITEV SAMO TEGA PROBLEMA BI MU BIL ZELO HVALEZEN in to je samo eden od mnogih primerov ki jih imam jaz vsak dan na svojem terenu

Moraš biti precej ubrisan, da vztrajaš v takem prifuknjenem šihtu. S človeškimi budalami je pa itak najtežje delat. Sem delal nekaj let s človeško sodrgo in sem se je prenažrl do konca življenja.

Rad opravljam kurirsko delo ni mi nic tezko ce imam dovolj casa se stranki posvetim kolikor je mogoce se prilagodim ampak ce je odnos z druge strani normalen se da vse resiti ce pa tega odnosa ni iz katerekoli strani potem pa lahko ali kurir ali pa stranka pricakuje nazaj taksen odziv z kakrsnim je pristopila
vedno pravim pri stranki se zacne in pri stranki se konca!
dejstvo je vsi smo ljudje in ja tudi mi gresimo nismo roboti
cel dan na terenu v avtu klices med voznjo posiljas smse se vozis 15 km do stranke in potem dozivis vse prej kot pa hvaleznost ali pa razumevanje paketi ne padajo z neba zato smo mi da se potrudimo da pridejo do stranke samo ce pa stranka ne da odziva ali pa jo briga za paket ki ga je sama narocila in sama placala pa kurirji nimamo nic s tem

Jaz kot stranka že poskušam delati svoje za to, in to tako, da kjer imajo dostavo z GLS, ne naročam. Na žalost pa, če naročiš iz tujine, nimaš pojma, kdo ti bo pripeljal, zato od tam, kjer pripelje GLS, naročim samo 1x in nikoli več.

Zadovoljen z mojim malim osebnim protestom?

Nikoli imel težave ne z GLS dostavljavilci, ne katerim drugim. Je pa res, da so preobremenjeni, izkoriščani, saj razvažajo pakete včasih še pozno v večerne ure, medtem ko polnoriti nergači ležite doma, da vam je vse k riti prinešeno. In še to bi moralo bit, še preden ste se sploh spomnili naročit dodatno kitajsko kložono.


če taisti polnoriti nergači ne bi naročali kitajskega kložja, bi bilo pol tvojih revežev doma brezposelnih, druga polovica pa bi glih tak garala.

Se nas kar nabira, ki ne naročamo več tam, kjer dostavljajo z GLS. Morda pa bomo ležeči doma, ki sploh ne plačamo za dostavo nene, sami rešili problem garačev, da bodo še oni lahko ležali doma.

to mora bit fucking lažniva tema. Vsi šoferji GLS do zdaj so mi pripeljali paket do vrat ali do službe, če me ni bilo več doma, vsi prijazni in profesionalni. Nikoli nobenih problemov” zato ne nakladaj

Za poštarske službe se narod ravno ne grebe. Je velik primanjkljaj tega kadra povsod, Zato se jebivetri še malo bolj norca delajte, da bodo pustili to službo še tisti, ki v njej trenutno vztrajajo, pa boste prihranili denar za dostavo, ker ne boste imeli več prek koga naročevat in se preseravat.

evo tukaj se tocno vidi kdo je prijazen in pripravljen sodelovati in se potruditi za svoj paket ki si ga je narocil in kdo ne tko da me veseli da se je tema razivela 🙂

vsak ima svojo pravico do protesta in mnenja se strinjam je pa res tud jaz nisem vedel kako to poteka dokler nisem zacel razvazati zdaj pa imam povsem drugacno mnenje do kurirjev
fiuuuuuu probarj se ti pa povej kako je to ko se trudis in vozis in potem ko ti nekdo rece ko doma na toplem in suhem caka paket ti pa do kolen moker in natempiran z vseh strani probas dostaviti pakete KADRA PRIMANKUJE TKO DA DOBRODOSEL 🙂


če taisti polnoriti nergači ne bi naročali kitajskega kložja, bi bilo pol tvojih revežev doma brezposelnih, druga polovica pa bi glih tak garala.
[/quote]
To ne more bit izgovor, da si nespoštljivo razbrzdano prase od človeka, kar taki primitivni lenuhi , ki pljuvate po poštenih ljudeh, ki dejansko delajo ste.

Kaka je neto plača kurirja GLS? Koliko ur zanjo oddela? Ne verjamem, da imajo minimalko! Pa še cel dan so na cesti in v nevarnosti.


Celo bogastvo jim dajo, komaj nesejo domov konec meseca….mislim, budale, kot da živite nkeje na drugem planetu.

Tako sem mislila tudi jaz. Nikoli težav, vedno vse štimalo … Dokler ni prejšnji kurir šel drugam in k nam zdaj vozi en nezanesljiv tip.
Pa živim v Ljubljani, ne nekje, kjer bi se moral voziti pol ure po gozdni poti, da pride do nas, da ne bo pomote. Ampak se mu preprosto ne ljubi razvažati in stvari dostavi direkt na Petrol. Niti do paketomata se mu ne ljubi. Že parkrat sem cel dan doma čakala na paket, nihče ni zvonil, nobenega klica, nič, potem pa dobim sms, da je paket na Petrolu.
Zdaj sem začela striktno klicati, naj mi dostavijo na dom in da bom doma. Pogojno sprejmem še dostavo na paketomat, ker je res blizu, do Petrola pa ne grem. Dostavo že plačam in res ne bom plačevala še Petrolu, ker se enemu dostavljalcu ne ljubi opravljati svojega dela!

Tako sem mislila tudi jaz. Nikoli težav, vedno vse štimalo … Dokler ni prejšnji kurir šel drugam in k nam zdaj vozi en nezanesljiv tip.
Pa živim v Ljubljani, ne nekje, kjer bi se moral voziti pol ure po gozdni poti, da pride do nas, da ne bo pomote. Ampak se mu preprosto ne ljubi razvažati in stvari dostavi direkt na Petrol. Niti do paketomata se mu ne ljubi. Že parkrat sem cel dan doma čakala na paket, nihče ni zvonil, nobenega klica, nič, potem pa dobim sms, da je paket na Petrolu.
Zdaj sem začela striktno klicati, naj mi dostavijo na dom in da bom doma. Pogojno sprejmem še dostavo na paketomat, ker je res blizu, do Petrola pa ne grem. Dostavo že plačam in res ne bom plačevala še Petrolu, ker se enemu dostavljalcu ne ljubi opravljati svojega dela!
[/quote]

Nihče te ne sili, da naročuješ dostavo paketov prek GLS-a. Lahko pa odpreš svojo dostavno firmo in nudiš konkurenčnejše storitve.

Nihče te ne sili, da naročuješ dostavo paketov prek GLS-a. Lahko pa odpreš svojo dostavno firmo in nudiš konkurenčnejše storitve.
[/quote]

Če niso sposobni zagotoviti tistega, kar oglašujejo in za kar poberejo denar, naj zaprejo. Jih nihče ne sili, da se grejo biznis.
Sama pa vedno izberem drugo dostavno službo. Kadar je sploh možno izbirati.

Odgovor na kritiko dostavljalca paketa GLS – ta gospa, ki govori o aroganci dostavljavca paketov naj najprej pred svojim pragom pomete! Prav ona je tista, ki se ima za boginjo in svetost, ki bi jo morali streči od spredaj in od zadaj, saj je ona za to plačala! Ne zaveda pa se, da ni edina, ki je naročila paket in “plačala” dostavo! In, zakaj je ni doma oz. na naslovu, kamor je naročila dostavo??? In, imela je priložnost spremeniti ali naslov dostave ali izbrati najbližji paketomat GLS, da osebno dvigne paket!!! Dostavljalec ni dolžan njo iskati po celi Sloveniji, da ji izroči paket! Kdo pa misli, da je ….ja, ona je tista, ki je AROGANTNA!!!

V GLS dostavljavci/šoferji/kurirji/ ..ali kakorkoli vas že poimenujejo, ostanite to kar ste, kar ste bili in ne ozirajte se na “nikoli potešene ženske čveke” in hvala vam, jaz sem do sedaj še vedno bil zadovoljen z vašim delom!!!

New Report

Close