Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek glupa čefurka ostaja na položaju

glupa čefurka ostaja na položaju

dzizus, kaj vse moraš naplesti, da opravičiš svoje napake.

Lažeš, da še sam sebi komaj verjameš.

Razpis brez vizije, z zastarelimi specifikacijami, za računalnike, ki ležijo v skladišču in jim bo garancija potekla še preden bodo šli v uporabo.

Aja, pa da argument, da bodo za poplavljene. Lubica, poplava se takrat, ko ste zafrčkali denar SPLOH ŠE NI ZGODILA.

Dokler ni sama omenila svojega porekla, na to sploh nismo pomislili.

 

To je naša intelektualna elita.

A je možno še nižje?

Se strinjam. Cisto nepotreben komentar. Ce je gospa s tem opravicevala svoj fiasko, je zelo usekala mimo.

Vprašanje, če se sploh v skladišču nahajajo prenosniki. Da ni vse skupaj en BiH nateg.

Totalni nesposobneži.   Sploh ne vejo kaj jim je za počet.

Odgovor na objavo uporabnika
Figejro, 29.03.2024 ob 10:58

Totalni nesposobneži.   Sploh ne vejo kaj jim je za počet.

A bolj nizko se še da it?

Vladne stranke imajo večino v parlamentu in tako je bilo tudi glasovanje. Bojijo se, da če bi vlada padla, oni ne bi bili poslanci in ne bi imeli več vseh previlegijev, ki jih imajo, vključno s plačo. Ni variante, da bi še tako slab minister ali ministrica padla. Njihovo delo je nepomembno, tudi, če zafurajo državo, briga jih.

Čefur, čefur, kdo je čefur?

Ma baš me bole k. jaz sem čefur.

Gospa je nesposobna ministrica, državi je naredila že precej škode. Zna pa dobro manipulirati. Nevem od kje njej takšna samozavest.

Troli, naj vas spomnim, pacient se je ponavljal kot stara plošča…, ko je prišel na aablast s prevaro volivcev strank smc in desus. . Zberite 46 glasov, pa boste vladali…

Zaradi njega je ta vlada zbrala za šalo malo.. 50+ glasov, ne pa zarad Duh-ov.. Torej pacient je sam seb pljunil v skledo…, dokler bo on norel v politiki, bomo pač ljudje hodili na volitve z jasnim ciljem in če bo udeležba 70%…., 😃.., pa mi je ta pič… kar zoprna ampak so krepko pred njo vsi predstavniki SdS greznice, jebena je ta demokracija…, k ne de.. Samo vprašanje za koga, če je ne razumete.., za mene pač ne, saj razumem drmokracijo…., razumem pa tudi ljudi, ki volijo SdS, greznico, sej ga že po govoru in drži spoznaš in tudi to.., zakaj hodijo oni disciplinirani na volitve.., samo v je fora v tem, da bi oni radi imeli aablast v rokah (SdS greznica) z vsemi sredstvi.., najbližja jim je diktatura, lažna propaganda in tudi orožje, ki ga je pacient omenjal kako leto nazaj.., takle mamo..

Po mojem mnenju vsak ki želi na čelo vlade samo podkupi stranko SDS, da bo ona spet kandidirala z Janezom Janšo!

Glupi slovenceljni pa potem množično derejo na volišča in podprejo vsakogar, samo da ni Janša.

In krog je sklenjen, folk veselo pleše in poje, da boljše ni bilo nikoli….ha, ha, ha.

Odgovor na objavo uporabnika
Hojka, 29.03.2024 ob 12:03

Gospa je nesposobna ministrica, državi je naredila že precej škode. Zna pa dobro manipulirati. Nevem od kje njej takšna samozavest.

Od kje samozavest’    Na TRR, ko prejme plačo in ostale prihodke.

A ne vidite, da nas imajo za norce.

Plešite še naprej.

MARŠ BUTALCI

Ko je lezla na ministrsko mesto se je verjetno prav s temi očitki komolčila navzgor.

To je zdaj kristalno jasno .

Takrat se ni nič pritoževala,  da se je kot čefurka ugnezdila na položaj ministrice.

Zelo slab človek je.  Zdaj se je razkrila do konca.

Ne bi šla z njo nikoli na kosilo, niti na kavo ne.

Golob samo še nižje greš s temi svojimi ministri. Ne vem če se zavedaš, da ti je Dugova včeraj naredila spet ogromno škode, ti pa jo še kar tiščiš naprej. Če bi jo sam odstavil, bi si mogoče prislužil kanček spoštovanja, ampak si spet s svojo samozavestjo vse uničil! Ne vem, kje so ti vsi ti vrli svetovalci???

Samo nesposoben se obda z nesposobnimi, da bi zakril lastno nesposobnost …

 

 

Pravočasno sem vas opozarjal pred elektrooligarhom.

Bodite pametni in sprožite predčasne volitve.

Tile nas bodo prepeljali žejne čez vodo .

Kaj pa, če bi namesto Stojmenove raje ustoličili spoštovano gospo Vido Čadonić Špelić? Gospa je ostrih besed in močnih kretenj, da bi pred počepnil še plemeniti gospod Rupar. To bi bilo ok, kletarčki?

Res,tale Golob, od naše Tine fant ima tako slabo ekipo, da boli glava !

Tinca ima danes Veliki Petek, Rupar jo je zmlel na sodišču v tožbi proti njemu.

“Lepa hvala za povabilo v studio. Še enkrat bom lepo povedala, čeprav še nisem nič povedala, pa po vse verjetnosti tudi ne bom nič povedala, bom pa govorila.” pic.twitter.com/MsV1cAsSzv

— Sašo Dolenc (@SasoDolenc) March 29, 2024

Odgovor na objavo uporabnika
je vraajt, 29.03.2024 ob 09:47

dzizus, kaj vse moraš naplesti, da opravičiš svoje napake.

Lažeš, da še sam sebi komaj verjameš.

Razpis brez vizije, z zastarelimi specifikacijami, za računalnike, ki ležijo v skladišču in jim bo garancija potekla še preden bodo šli v uporabo.

Aja, pa da argument, da bodo za poplavljene. Lubica, poplava se takrat, ko ste zafrčkali denar SPLOH ŠE NI ZGODILA.

Dokler ni sama omenila svojega porekla, na to sploh nismo pomislili.

 

Seveda ostaja. Ker ima “svobodna kamarila” dovolj glasov, da ne uspe nobena interpelacija.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2196, 29.03.2024 ob 16:10

“Lepa hvala za povabilo v studio. Še enkrat bom lepo povedala, čeprav še nisem nič povedala, pa po vse verjetnosti tudi ne bom nič povedala, bom pa govorila.” pic.twitter.com/MsV1cAsSzv

— Sašo Dolenc (@SasoDolenc) March 29, 2024

@Anonimno2196: hej, yu, newer salt my mind, kapiš?? Pa spotoma še čestitke Trumpu za zmago😂

Kaj znan zgornji zapis?

Manipulatorka, ki igra žrtev. Tako kot JaJa.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 29.03.2024 ob 13:20

Samo nesposoben se obda z nesposobnimi, da bi zakril lastno nesposobnost …

 

 

Pravočasno sem vas opozarjal pred elektrooligarhom.

Ne, ni res. Nesposobni se ne obdate z nesposobnimi. Vam sposobni enostavno spizdijo!

New Report

Close