Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Glupi Sparovi kuponi

Glupi Sparovi kuponi

Sem včeraj po dolgem času šla v Soar ker sem bila zrlo pozna, tik pred zaprtjem in mi je bil najbližje. Nakupim en kup stvari, od scene s kuponi kupujem izključno stvari, ki so v akciji, vse ostalo kupim drugje.

Pa je bil včeraj kupon 25 in dam v voziček 6pack 1.5l gazirane pijače za piknik. Na blagajni, ko mi že računa ugotovim, da s seboj nimam kupona in ne telefona. Pa povem blagajničarki, da pijače ne bom vzela in jo odložim pred blagajno. Kef se trgovina zapira in itak naokoli kruza osebje, ki pripravlja trgovino za naslednji dan. Pa mi gospa pove, če ne boste vzela, prosim, da jo odnesete nazaj. WTF?? Odvlečem pijače, ki so mimgrede kar težke do prvega vogala, valda ne nazaj na mesto, a vseeno? Ste že doživeli kaj takega?

Četudi razumem, da imajo ob osmih zvečer polhn kufr vsega, mi je tole pa čist mim. Spet me dolgo ne bo v Spar. Niti po akcijske artikle ne.

Glupi kuponi… a si to ti Vizjak?

Se pravi pred vstopom v trgovino, poznaš njihova pravila, ali jih ne?

Tukaj se lahko pizdiš samo nase.

A znaš rečt; NE!

Cabalero, a veš, da imaš prav?

Ampak sem bila tako preč, da sem čist zablokirala 🙂

Niso nobeni “glupi kuponi” – neroganizirana in sorry, glupa si bila včeraj  v štacuni samo ti sama – face it 🙂

Predno si stopila v štacuno, si vedela, da rabiš met kupon al pa aplikacijo na telefonu s kuponom za uveljavljanje  kupona s 25% popusta.

In potem, vsa užaljena z nosom do konca, neseš na pol poti in fookneš v polico nekje za vogalom in peeezdiš pri sebi, ker misliš, da bi lahko pustila na blagajni ? A si iz Millenium generacije sicer ?

Krivda potpuno na tvojoj stranici – So where’s your beef inpoint te zgodbice, bejb?

Če bi pa denarnico pozabila, bi šla pa v nakup nekam danes. Če se mi zgodi, da ne vzamem artikel, vprašam, če lahko pustim pri blagajničarki. Res pa je, da je to kak manjši artikel. Če si z vozičkom pripeljala tisto težko pijačo, jo bi lahko nazaj z vozičkom odpeljala, namesto, da jo trogaš. Ne pozabi naslednjič vsaj telefon, da ne boš nemobilna na poti, pa čeprav peš. Ne hodim sicer v Špar, pa vseeno. Ampak kaj so tu sedaj krivi kuponi? Saj si jih sama želela vnovčiti.

Naj se vsi s tockami, aplikacijami, karticami, kuponi jebejo. Al das normalno ceno ali pa izključuješ. To zadnje ni moja vrednota, je nefer in tega NE podpiram. Pa še nespoštljivo je do kupcev. Kot da fehtaš dobro ceno. Ma sej bo enkrat vsem kapnil…

Odgovor na objavo uporabnika
My vote, 08.05.2024 ob 12:46

Naj se vsi s tockami, aplikacijami, karticami, kuponi jebejo. Al das normalno ceno ali pa izključuješ. To zadnje ni moja vrednota, je nefer in tega NE podpiram. Pa še nespoštljivo je do kupcev. Kot da fehtaš dobro ceno. Ma sej bo enkrat vsem kapnil…

Delim tvoje mnenje.

Ignoriram trgovine s kuponi- Špar, Lidl sta najhujša- že par let nisem vstopila v nobeno od njih.

Točno to kar praviš: počutila sem se izključena in sem se zaradi tega še sama dokončno izključila.

 

Odgovor na objavo uporabnika
bo treba, 08.05.2024 ob 12:52

Delim tvoje mnenje.

Ignoriram trgovine s kuponi- Špar, Lidl sta najhujša- že par let nisem vstopila v nobeno od njih.

Točno to kar praviš: počutila sem se izključena in sem se zaradi tega še sama dokončno izključila.

 

Čista resnica. Definitivno se jaz z kupončki, točkicami in aplikacijami ne ukvarjam. Če se mi zdi cena nerazumna pač NE kupim. Bom jih jaz prosila, da mi dajo dobro ceno ja. Pa kaj še. Naj pač prodajo drugemu. Brez večine izdelkov lahko živim. Samospoštovanje / spoštovanje v odnosu (tudi poslovnem) pa je ključno!! Ne se norca delat in delit ljudi na “pridne” z appi, kupončki in tiste brez. Pa saj nisem v vrtcu da mi dajete ali ne.

Jaz sem kupec. Jaz odločam. Za norca me ne bo imel nihče.

Pameten se itak tega ne gre z aplikacijami,ki so samo trgovcu v prid  in velik nateg, da lahko podrazujejo stvari, ki jih največ kupuješ. Ne hvala, v taki trgovini me ne vidijo. Odkar ima to spar, lidl, muller se jih lepo izognemo v loku.

Ja ti uboga žrtev. Le kako boš preživela. Revca uboga. Kako to ravnajo s tabo. Pričakujejo od tebe da boš odrasla odgovorna oseba. Kaj takega. Grozno. Zaprosi za pomoč psihologa, da preboliš to.

igzekli, včasih te je pa na blagajni sama trgovka vprašala, če boš izkoristil popust in ti sama poskenirala kupon in ti povedala do kdaj  je za pokoristit…to ti je trgovec, ki sam vabi stranke in jim olajša nakup in tak dalje…no, so obrnili ploščo in zdaj je kot je. v merkiču te pa trgovka še vedno sama opomni v petek , soboto…kuponček je- kako boste-…

Odgovor na objavo uporabnika
palačinke, 08.05.2024 ob 16:46

igzekli, včasih te je pa na blagajni sama trgovka vprašala, če boš izkoristil popust in ti sama poskenirala kupon in ti povedala do kdaj  je za pokoristit…to ti je trgovec, ki sam vabi stranke in jim olajša nakup in tak dalje…no, so obrnili ploščo in zdaj je kot je. v merkiču te pa trgovka še vedno sama opomni v petek , soboto…kuponček je- kako boste-…

Ljudje bi se morali naučiti reda in discipline. Ni čudno, da so froci takšni, kot so.

Odgovor na objavo uporabnika
YeahRight, 08.05.2024 ob 11:59

Se pravi pred vstopom v trgovino, poznaš njihova pravila, ali jih ne?

Tukaj se lahko pizdiš samo nase.

+1

Odgovor na objavo uporabnika
reva862, 08.05.2024 ob 15:20

Ja ti uboga žrtev. Le kako boš preživela. Revca uboga. Kako to ravnajo s tabo. Pričakujejo od tebe da boš odrasla odgovorna oseba. Kaj takega. Grozno. Zaprosi za pomoč psihologa, da preboliš to.

Bravo, ovca. So ponosni nate.

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 08.05.2024 ob 17:13

+1

Se strinjam – vnaprej si vedela, da potrebuješ kupon in si pozabila nanj.

Pa mimogrede – šestorček 1,5 litrske pijače normalna ženska brez težav nese z eno roko.

 

New Report

Close