Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek GLUPI ste, če hodite v službo!

GLUPI ste, če hodite v službo!

😀

A veš kaj pa men gre na živce? Da se eni smradi hvaljo po forumu kok so bogati, ma dej ne seri bre!!! Pa zdej ena ženska da kao 11000 na mesc zasluži. NEBULOZE!

Pred 50 leti je visoka izobraza sirom sveta vec ali manj zagotovljala dobro sluzbo in s tem zivljenje. Po inerciji tega prepricanja pa se danasnji rodovi brezglavo zgubljajo cas na vse pogosteje nekoristnih fakultetah. Ker na slednjih pogosto ne pridobijo prakticno uporabnih znanj, jim ne preostane drugega kot da gredo v neko brezvezno sluzbo.

Spomnem se raznih dabat z zenskami o vzgoji otrok. Vse po vrsti seveda indoktrinirane v staro paradigno, forsiranje izobrazbe, itd. Brez, da bi bile sposobne razmisljati s svojo glavo. Brez, da bi se znale prilagoditi danasnjemu casu. Tako da… avtor imas se kako prav. Tradicionalno zivljenje, s tradicionalno 9-5 sluzbo, na eni lokaciji, in par tedni dopusta letno, in tako do 65 ali koliko ze, ko zavegetiras, je neizbezna realnost le za nekreativne ljudi.

Glupi so tisti, ki bi lahko, pa nočejo, ker so preleni.

Lepo je biti ženska.
Še lepše pa je biti glup.

Lepo je biti ženska.
Še lepše pa je biti glup.
[/quote]

Lepo je biti ženska? Kako pa to veš? Jaz nikdar nisem pomislila, da je lepo biti moški 😂

Lepo je biti ženska.
Še lepše pa je biti glup.
[/quote]Ženska nisi, glup po moje tudi ne.

Če bi bil ženska, mi ne bi bilo treba bežati pred ženskami.
Vsaj upam da bi bilo tako. 🙂


Imam občutek da je ta tvoj očka tebe speljal mimo normalnega življenja.
Ko se ti bo kaj zalomilo ,boš postal sam ena velika propalica klošar in še kaj.
Sam imam smisel hoditi v službo zato da nekaj zaslužim in se družim z dobrimi sodelavci.
Če mi firma plača premalo ,pa lahko še manj delam kot v stvari res delam.
Se ne pritožujem plača nekja več kot 1200 in to je to biti zadovoljen ali ne je stvar posameznika.


Ne hodim v sluzbo in denar ni problem pa vseeno ne morem kar tako potovati in odkrivati nonstop novih dezel. Imam soloobveznega otroka in moza,ki dela od pon do petka ,vcasih se kak vikend doma ce je potreba. Kako naj grem jaz na mesecno potovanje po kitajski.? N

Ne morem.to kar opisujes ti je za tiste,ki nimajo ne moza,ne otrok ne macke in ne psa. Za ljzdi ki so ledik pa frej.

Svetujem vam, da to storite, po možnosti s kakšno prijateljico, kajti a ni v tem čar? Si širiti obzorje? Konec koncev je spoznavanje planeta že od nekdaj bilo bistvo življenja višjih slojev.
Sam sem že veliko prepotoval in tudi zdaj z ženo rada kam greva, četudi otrok ostane v varstvu.

Tipičen primerek človeka ki ni odprt za zaslužek. Ki se mu zdijo večje količine nemogoče. Pa so. In to še veliko večje kot samo 11.000 na mesec.

… pa vseeno ne hodim v službo ker se mi to zdi glupo. Se strinjam!

Ja kaj pa, 100 posto.

Jaz se ti ne bom pridružila, sem ena od glupih.
Ampak tole, citiram: “Lahko potuješ, raziskuješ in odkrivaš nove dežele in kulture, sončne zahode na drugem koncu sveta, se udejstvuješ v športnih podvigih, si privoščiš realno nočno življenje, konec koncev pa se tudi miselno lahko posvetiš samemu sebi, svojemu pravemu jazu in se počutiš svobodnega. Človek, ki je neodvisen in nihče ti ne ukazuje!”

….to mi je pa dalo misliti, ker jaz delam in se glupiram ravno zato, da mi je vse to na voljo.
Kaj pa ti,si zadel na lotu…mai in očka financirata…?

Uboga “svetlejša, spogledljiva dekletca”, ki se ti bodo pridružila v tem čudovitem življenju 😉

Enim služba ni samo čakanje na uro, ko se lahko pobereš iz firme.
Nekateri delamo v fajn firmah z good kolektivom in opravljamo delo, ki nam name je veselje in nas izpolnjuje.
Sam se štejem med take srečneže.

Jaz se ti ne bom pridružila, sem ena od glupih.
Ampak tole, citiram: “Lahko potuješ, raziskuješ in odkrivaš nove dežele in kulture, sončne zahode na drugem koncu sveta, se udejstvuješ v športnih podvigih, si privoščiš realno nočno življenje, konec koncev pa se tudi miselno lahko posvetiš samemu sebi, svojemu pravemu jazu in se počutiš svobodnega. Človek, ki je neodvisen in nihče ti ne ukazuje!”

….to mi je pa dalo misliti, ker jaz delam in se glupiram ravno zato, da mi je vse to na voljo.
Kaj pa ti,si zadel na lotu…mai in očka financirata…?

Uboga “svetlejša, spogledljiva dekletca”, ki se ti bodo pridružila v tem čudovitem življenju 😉
[/quote]

Ta njegova ”dekletca” so mu na prosim izhvolte, pomoje za tak denar

Odgovor na objavo uporabnika
dark knight, 26.11.2019 ob 15:24

Ko takole gledam ljudi, ki vsak dan hodijo v službo, si rečem: kako zaboga se vam da???
V življenju je toliko lepših stvari za počet, kot pa nonstop hoditi v službo:

Lahko potuješ, raziskuješ in odkrivaš nove dežele in kulture, sončne zahode na drugem koncu sveta, se udejstvuješ v športnih podvigih, si privoščiš realno nočno življenje, konec koncev pa se tudi miselno lahko posvetiš samemu sebi, svojemu pravemu jazu in se počutiš svobodnega. Človek, ki je neodvisen in nihče ti ne ukazuje!

Mene je oče že kot otroka učil, da so standardne službe za propalice in me je naučil denar investirati tako, da take službe ne potrebujem.

Začnite tudi vi razmišljati v tej smeri in se mi pridružite v čudovitem življenju!! Tudi ženske dobrodošle, všeč so mi svetlejša, spogledljiva dekleta.

Podpis. Samo bedaki trdo delajo, medtem ko ostali iznajdljivejši uživamo 😎

 

Odgovor na objavo uporabnika
Me veseli, 26.11.2019 ob 15:27

Mene pa delo tudi veseli, sicer še vedno hodim, ker moram, ampak ja, me veseli za razliko od tistih, ki s polno ritjo ne delate nič!!!!

Saj avtor ne govori o delu. Govori o službah. In to dvoje je popolnoma pomešal, revež.

Odgovor na objavo uporabnika
sem za, 26.11.2019 ob 15:38

Tako je!!!! Vsako delo je totalna izguba časa in ljudje bi morali iti na ulice protestirati toliko časa dokler ne bi vsak od nas dobil 1000€ utdja na mesec, denarja imamo več kot dovolj in bi potem vsak odločal kaj bo počel. Ali je svoboden kot ptička in lenari ali pa gre v službo in zasluži še dodatnik par jurjev.
[/quote]

Jaz sem za, kdaj gremo?

Pa recimo, da se vsi odločimo, da ne bomo delali. Vsaj za začetek, za ene pol leta.

Kje bi dobil hrano, kdo bi odpeljal smeti? Jedrska elektrarna bi kar sama varno delala? Kaj bi naredil, če bi se ti razlil slepič, kdo bi skrbel za obnemogle v domovih upokojencev, kdo bi rešil novorojenčka z dihalno stisko, kdo bi ustvarjal televizijski program, mobiteli in internet tudi ne bi delali …

A računaš, da ti sicer ne bi nič delal, drugi bi pa.

Morda bi pa res eno tako ozemlje nekje rezervirali za tiste, ki se jim ne da, pa se jim da nekaj denarja in naj uživajo.

2 leti staro temo odpirate in odgovarjate?

New Report

Close