Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek GMAJNA PREDRAGA …

GMAJNA PREDRAGA …

…. le hipec še … pa bom spet najverjetneje zakopana v neki temni sobani, ždela in čakala konca službe, da se mi lahko zmeša, je pa itak že jasno, ker sem tam na tisti poti že tako kot bi bila na pol poti do …

Lep dan vam želim. Mene zebe! Je že zima na poti ??

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dokler imaš nas , te ne bo zeblo ! Nič bat !

Kaj je tudi pri vas električni mrk bil,kukar tulele?
Zima?Za nas ene je skoraj že,ja.Imam kar debelo jopo danes.

Lep,lep dan tudi tebi,pa na kaj najtoplejšega misli,bo mraz “zmrznil”?

Niobči naj ti tulele odgovorim
grozdje naj kar visi , bomo meli božično vino…
vin pa pridem spit :))))))

Zo zajček!Mislim,da to zimo tudi tebe ne bo “kuhalo”,kosti zebeee

Lep,lep,lep

Zaječk, ti kar pojdi na grozdje, grozdje nič ne poredi, samo izčisti in oslezva
čreva … ti kar pojdi, te bo posušilo ke v trebuh, da ti ga bo kar nekam notri
potegnilo !!! Meni verjemi, jaz grozdja veliko pojem !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jaaaa,OK!
….pa,sej končno morajo tiči tudi nekej imet,a ne,za pod zobe

SPLOH NI ZIMA KRIVA DRAGA MARIJA.
VERJETNO MRAZU BOTRUJE TO, DA NI NOBENE PRAVE “PEČICE” V BLIŽINI…TAKO PR TEB KOT PR MEN :-)))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Danes sem še brez nogavic. Zebe.Sicer se zdajle kaže sonce , vendar nekako ni prepričljivo.
Moje muce so že bolj kosmate , kar kaže na jesen. Je že tu.
Lep dan.
N.

Mislem ej, Stephanie, kako ti to lahko tako “na daleč” ugotaviš! Ej, veš da mi je tvoje ime (ali pa novo ime ??) blazno všeč?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči,če se prav spominjam…….
….je tam,kjer bi naj bilo vsaj malo
zajčkovega trebuhabuha….vdolbina?
Bo kar nekaj iz rozin,ja,tisto čiščenje,veš,ne deluje zmeri pri vsakem ?

Cmok!

Niki, mi imamo pa mucka, a veš! No, kmalu bo imel leto dni, je porede, navaden, čisto “navadni kmečki muc”, ki ga pokličemo muc muc muc, včasih pa tudi …….. Franci !!!!! Jaz ima nogavice, ampak ne bo dovolj, kot pravi Stephanie, manjka mi “pečica” !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hahahaha,v Merkurju imajo akcijo…..
tudi taka grelna telesa imajo,k migajo,k niso pr mir,hahaha
Jaz?Navalim.Rabim.

Mmmmm :))) Kakšen pa je ta muc ?
Tudi pri nas je eden nov in , hec, spet je črn,tako da se zdaj po hiši valjajo tri črne mačke. No, tega sem 2 tedna starega in umirajočega prinesla domov, ga vzgojila z majčkeno stekleničko , on je reden pacient pri veterinarju v Vipavi , ker je revček kronično prehlajen , je pa tudi slep na en uček in nima glasu – torej ne mijavka. Je pa fantek-killer in naš ljubljenček. Bil je tudi na dopustu z nami in je na povodcu prehodil pol Rogle 🙂

N.

O ti ljubi bog ??? Pa mi nekaj zaupaj, Niki ? Kje pa zdaj prebivate vsi skupaj oz. bolje rečeno, kdo se je od kod odeselil ???

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hehe … spimo v nadstropjih :)))
Skify (novi muc) najraje spi na gospodarjevem trebuhu 🙂
Hja… če premislim … ma še za kakega mačka bi se našel prostor , čeprav nam nono grozi z totalno vojno , če ne zmanjšamo mačje populacije v hiši 🙂

N.

Ha, ha, ha, …. ja sej, če samo pomislim .. še dobro, da tale zadnji ne mijavka !!! Pri nas je tako, da ko se ogalsi, vsem vstajajo dlake pokonci, tolk ima en zoprn glas …. pa pravijo, da ima tak glas samo muc, muca pa da ne ????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Veš , Marija , ni tako zelo dobro , da ne mjavka. Ker on misli, da ga nihče ne opazi, ko prosi za hrano , si pomaga tako , da urno in spretno spleza po nogi do pasu – pol ga pa že stresemo dol … še na kraj pameti mu ne pade , da včasih nimam na sebi hlač !
Imam pa zato ljubke tatooje po nogah 🙂

N.

Res je,moja meška prav lepo zapoje “mjauuuuu”,medtem ko se mački pod oknom derejo,da…..mej dun,saj imam rada živali,mačkov pa…postajam kukar tista gospodinja z metlo v risanki Tom in Jerry.
Moja meška je pa moja meška!Haha,mi stanovanje pazi….
Knedle!

če ti je že ime tko všeč, kaj ti bi bla šele jest :-)))))
povej marija, zakaj mam jest skoz občutek , da se midve tud tko poznava?!

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Pojma nimam, ampak … sej veš: Amerika je majhna, svet je še manjši in na tem ljubem svetu smo vsi samo ljudje, ki tavamo sem in tja in … poznanstva izhajajo še iz rodu Eve in Adama !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

….. ha, ha, ha….. stanovanje pazi, ta je pa dobra, ta pa res !!! Ha, ha, ha … ej, a v stanovanju kej počne ???

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Včasih več,včasih manj,kolikor poje,potem poje….hehehe,saj veš,imate menda žvau.
Cmoke!

kršenmatiček, si me potolažila :-))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

ME ZANIMA KDO JE SPLOH TUKA BREZ MUCE..OZ.KAKE ŽUVALI..POMOJE GA NI….
Tud pr nas,ampak izključno bolj notri imamo mucka…Ja tudi jaz sem že pisal o tem..revčku sem rešila življenje..Zdej pa je že čisto navaden družinski član..še najbolj je takrat,ko se spravi poleg mene in greje ko pečka…Prede pa noro,še ko je…heheheh lušten tale naš SREČkO!!:))

New Report

Close