Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Gmajnarčki

Gmajnarčki

spet odpiram novo temo….
danes vas kaj dosti ni bilo brati tu gori.Al je bil razlog to,da je vikend in ste s svojimi dragimi nekje kjer uzivate skupaj….
No jaz sem imela malo bolj nenavaden dan,zato sem se večkrat oglasila..
Zdejle pa sem zelo utrujena,oči mi lezejo skupaj.. se bom kar počasi poslovila od vas.Grem pod koutrček,še prej polubčkat moja dva sončka..in potem sanjat…
Kdor se bo ogllasi še za mano,naj bo lepo pozdravljen..in naj ugasne lučko…
vsem skupaj lepo mirno noč…pa lepe sanje

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tudi jaz grem sanjat…….

zajči nočko..lepo sanjej….jest bom spala ko topek..ko polhek…uh se mi že kar postelja kaže…nočko!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

nočko muca, tudi tebi lepe sanje in tople kovterček :))

hehhehe, res ima sefica prav, jaz skoraj vedno pridem ko vsi ze sladko spite.. Tudi prav; najlepse sanje vam zelim!!!! In ugasam lucko..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Lucka ni vec potrebna, ko zunaj tako lepo sije soncek po oprani in prerojeni naravi.. Prisel sem se pofockat in vam vsem zazelet lepo in dobro jutro in prav taksno celo nedeljo.. Maj je…………, da ne boste pozabili!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Dobro jutro vsem in vsakemu posebej :))

Tale isti ” timing ” ježek, pa tudi nekaj pomeni, hehe….

Zajci, kod si hodil, kje si bil?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

V deželi, kjer je vse lepo, kjer je tako, kot tuki nikoli ne bo…..

lupčka tebi ježek……

Ja dobro jutro vsem!
Lep dan je zunaj ja zelo…in najlepše jutro je zame tisto,ko lahko v tišini zbistrim svoje misli od sladkega spanca….ko še v spalni srajčki odidem ven na teraso pozdravit ptičke,rožice…ko lahko globoko v sebi v miru začutim tisto jutranje prebujenje,ki je tako sladko…sladko sladko….in predvsem mirno….
Nato pa pride tisto najlepše,ko lahko pozdravim prijatelje…..DOBRO JUTRO PRIJATELJI….mmmzraven paše sladka kavica mmmmm

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

JUhej vidva cukra vsakemo enga lubija…in objemček..sta dobro spala?
Ježek mili kje pa ti hodiš?Te pogrešamo Tukaj veš……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zajcek, popelji se mene v to dezelo..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

hmmmm jest pa poznam to deželo…wauuuu al bo dren tam kmalu ratal!! Joj zajček skomini skomini…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

E, ti muca zaljubljena… Vsak dan sem na forumu, vsaj pofockam se, res pa da ob bolj nenavadnih urah.. Berem pa tudi, sicer z veliko zamudo, ampak vseeno vas koliko toliko spremljam…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Kaj a zaljubljena..oh ježek ne me hecat nooo!!!

Kje so tisti zaljubljeni časi..hm m le kako izgledajo?!!

JEŽEK!! TI TI!!ČAKI SE!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca o tvoji zaljubljenosti sem sklepal po tem, kako dozivljas lepoto jutra, tisto v spalni srajcki mislim…,hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

aha to pa to ja….oh ježek.a se nebi dalo da bi več pisal…ker te res pogresamo no!!! Zajček je čisto zgubljen..za njim cepljam tudi jaz…dej no!!!!!????

Sej res,kam je zmaglil zajček…a ma drene…pa ja e zdej..uh!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

spalna srajčka je napisana le tako za lepše,da se lepše bere..hehe drugače jo ne maram za spat..
Najraje imam kakšno veliko moško pižamico..pa samo zgornji del..hehe no ke si ravno dregnil v srajčko..drugače nebi povedala…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ježek, nikogar drugega, niti ne bi, kot tebe!

pa, pa, grem…..

čakaj!!!!! ne it!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, glej, na tebe nikoli ne pozabim !!!!
cmokce zate*************************

Zakaj imam občutek da je zajček žalosten..a se motim???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ni zajček žalosten muci moja !!
A si ti oki ?

Aha sem…he to pa zato..ker me je mišon včeraj obvaroval filma..si videla..kako me je opozoril,da film ni zame…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close