Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Gmajnarčki

Gmajnarčki

He, he, sem se smejala, ja :))))))))))
Ta je bila dobra! Le kje zdaj hodi mišon?? Saj je že jutro!

Pomoje se še crklja v postelji…

uh drugače je bilo ponoči zame bolj malo spanja..tamal ga je biksal sto na uro!Hmmm da ne bo spet kaka bolezen…mal mi je sumljiv..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Veš, na bolezen nikar ne misli. Če je sicer oki čez dan, potem je to ponoči lahko čisto drug razlog. Pa kaj bi te učila, ko veš bolje kot jaz sama :))
He, he, za tolažbo tole: mali otroci, male skrbi, veliki otroci, velike skrbi :))
Optimizem, to je tisto, kar nekaj velja…..

Sej..Se vseeno kljub vsemu tega dobro zavedam..ampak sej veš..starši ostajamo starši..otroci pa otroci…Da bi le dobro skupej vozil..vse drugo bo že!
Kaj boš kuhala danes?Maš kej v načrtu?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja, tenstan krompir, pa šnicle :)))))))))) aja pa piščanca …
solatko, pa kompot, pa neki sladkega za otroke :)))

Bemti, potem pa sosedi lahko zjutraj uzivajo, ko stopis tkole le v zgornem delu pizamce na na balkon, hehehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Tud jest mam dons piščančka-pečenega pa nov krompirček pečen…pa juhco, solatko..

včeraj pa sem se mastila s tortelinčki…testenine so namreč moja slast!

Aja kdaj mi boš zaupala tisti recept-sladki..se spomniš??knjigco pa moras dobit v začetku tedna samo v informacijo..

He kaj je fino..letam okoli po hiši,pospravljam..he pa vmes kej nakljukam sem gor…pa že 2 stroja cunj sem oprala ,madona spet bomo likal!Uff nekaj kar ne maram, a moram…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uf, to bi bil vesel, ko bi se zares zgodilo,hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Testenine so ena od redkih stvari, ki se jih ze dolgo izogibam, najbolj zaradi teze… In pred kratkim preberem,da bi zaradi krvne skupine moral biti vegetarijanec.. A jaz imam tako rad meso… Imas nasvet muca?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He, he, čaki bemti….
zdajle grem po recept, boš videla kaj je enostaven super in dobro za papcat !
Likala bom popoldan, hehe, ma saj mi ne uide….naj živi peglanje :)))))))le ker cepec si ga je zmislu?
Yap, za knjigo sem pa vesela , rabim veš malo duševne hrane :)))
Ma saj ti vse povrnem :))))

He mamo tako srečo ,da je hiša pred naso spredi in zadi prazna,da nikogar ni…potem se da!
aja balkona tud nič ni,je le terasa iz nje direkt stopiš na travco z boso nogco heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ti je kdaj zajček lagal ?

Pol je pa lusno k teb v vas pridit, ko se ni treba velik matrat, zarad balkona mislim, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

hmm

Mam !!!uživaj v normalnih količinah v tistem kar si želiš.,tisto kar imaš rad,kar obožuješ..nimaš kaj zgrešit,samozadovoljen si lahko,nasmejan…ahhh uživaj v tistem kar ti paše skratka!!
SAMO ENKRAT SE ŽIVI!!

Itak pa dandanes lahko samo bereš,kaj vse skodje,kaj je nevarno itd…ah sej je potemtakem že vse!Zato sploh ne maram kaj preveč brat,le rada živim,živim po svoji pameti, se tudi pocrkljam..predvsem pa rada druge crkljam..eto!

Pa še to…zmeraj bolj in bolj postajam nora na zelenjavo..aha…!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

še ne! Sam obljublja mi pa veliko, hehe.. Ježek si zapomni lepe obljube…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

heheheh aha! Sam hihihi prej je treba mimo zajčka…oziroma je on prvi…*******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Si povrnil zajček moj..že več kot dovolj…pstt a prau..sam da smo!1Pa še vse bo!! LUBIJA********da se mi držiš!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Seveda, mimo zajcka…. Glede tvoje terase sem samo ugotavljal dejstva, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

oooo sory ker padam vmes..hm dolgčas mi je po mišončku..le kje hodi!Aja sem hota samo to povedat!! Ježek ..zajček ne obljublja nekaj kar v tri dni…pa sej to itak veš..in če vem..kar dobro vem..ne rabiš spomina pri zajčku..vse bo..bi rekla še z obrestmi vred!!No samo tolko!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

TOČNO TAKO !!!!

Aja hihihihihi zajček se je že zamislil…a po nepotrebnem..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

da se ti besede pozlatile!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hej ti tudi !
Pa zapomni si nekaj. Le in zgolj pravo prijateljstvo nekaj velja. Mojega imaš!!!!!!!

Nič mimo, nič mimo….Pri zajčku se le ustavi !

New Report

Close