Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Gmajnarčki

Gmajnarčki

:)))))))))))))))))))))**********************)))))))))))))))))))))) CMOOOOOOOOOOKKKKK!!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

AHA ! Matr, sem ti pozabla še cmoke nasut ! Na !
*******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************.

Oja…ni dileme..in ne dvoma..bodo!!

le upanje….je največ vredno do takrat…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hihihihi joj kaj bi enga prlimala tja tja…hmmmmmm nekomu..hehehheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bravo moja muci !

Ce se pri teb ustavim, naju ne bo potem cel teden na forum, hehe.. Si predstavljas, kaj bi potem rekla sefica?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja, to pa res muca, da bi se ti besede pozlatile!!!!!!!!!

a kaj bi rekla..bohpožegnej..da bi se le skupej nekam zgubila…hehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he!!!:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

He, he, ježek moj zlati, nič ne bo rekla, še vesela bo !
Jaz pa še bolj!!!!!!!!!

Muca, sam ta zajcek je en velik nagajivec in tako rad nagaja…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

:)))))))))))))))))))))))))))

TO !!!!!!!!

Da bi se izgubila, ja, skupaj!!!!

Pa me en piščanc za pečt čaka..pa velik pšanc bo lih kar doma…pa tamali piščanci mi bajto obračajo na glavo..tako da jest žal počasi moram odpeketat.Delo kliče in obveznosti…Tako.Vsem skup e lep nedeljski dan želim…se pišemo….ko utegnemo…brz ko se pokaže kaka luknjica brz smuk na pc…da vas pozdravim ogovorim..
Tkole s težkim srcem odhajam…………..ker,ker…ah nč zato ker…papapa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hihi aha in tebi je to všeč..le kako ne bi bilo…hehehehe
hvalabogu,da je včasih tko prijetno malo nagajiv…ti pa tako prijetno zmeden..sej poznaš tisto pesem..bil je tako prikupno zmeden..da sem….nadalju pa sam!Vem da jo dobro poznaš!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uh, ja, vedno se ponavljam. Slovesov pa res ne maram. Ampak grem tudi sama kuhat ):
Oki, se beremo kasneje……
muca tebi cmokije *********

Ježek, tebi pa prav posebnega lupčka !

Ja, lepega ni nikoli dovolj, pa bi še in še….
muci, recept za pecivo gre na mail :))

Mi trije smo najlepsi par, al kako ze gre tista pesem… Mater smo na hiter naklofal postov, kot da je forum kompleten.. Tudi jaz se moram poslovit.. Se naprej lep dan… Vama pa vsaki enga lubija…, oh ne, zajcku za lepe obete vec, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Da dokončam pesem, ki jo je muca načela ježek moj…
tkole gre….

Bil je tako prikupno zmeden, da sem takoj vzljubila ga………..

heheh tako lepo…zdej grem pa z nasmeškom kuhat!Zajči hvala za recept! ježek..lepo se imej..papa!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

PREKLETI NORCI! A STE ČIST ZNOREL! KDO BO ZDAJ BRAL VSE TE POSTE???

No, res sem malo dalj danes smrčala, ampak do tedaj, ko sem se umila, pojedla zajtrk, umila lase, je bilo že toliko napisanega, da se mi je kar zameglilo!

Bemti, gmajnica

p.s. cmoka vsem sončno nedeljskim gmajnarčkom, hihihi…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

opa, hehehe, se splaca citat vse poste… Kaj vse ježek izve!!!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

pozdravljena Lili,
dober, da nisi zares huda.. Z istimi besedami kot ti, nas je ze enkrat Jani pozdravil, ko smo v dobri uri namlel cez sto postov, samo je bila takrat zraven Marici, ki zelo hiter tipka, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Splača,splača….hihihih

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja kdor je priden je priden…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close